За східним (китайським) календарем, кожен рік має свого покровителя, який суттєво впливає на всі події, які будуть відбуватися протягом всього року. Тому цілком природно, що багатьох з нас цікавить питання: 2017 рік кого буде за східним календарем. Перш за все, наступний 2017 р. буде цікавий людям, народженим під знаком Півня – оскільки це і є символ 2017 року.

Насамперед, розповімо трохи про самого вогняного Півня - це розумна тварина, яка здатна завойовувати повагу інших, не докладаючи до цього особливих зусиль. Веселі компанії, безліч знайомств, самостійність і деяка легковажність, хитрість, прекрасна пам’ять і гнучкість розуму – все це про Півня.

Оскільки ми вже з’ясували, 2017 рік кого буде і якої тварини, то тепер зясуємо коли ж почнеться цей новий 2017 р. Згідно зі східним календарем, він розпочнеться 28 січня 2017 року. Експерти говорять про те, що незважаючи на всю веселість Півня, свято краще зустрічати в домашній обстановці з самими близькими людьми і не варто робити це занадто бурхливо.

Тим не менш, Новий 2017 рік буде веселим і досить непередбачуваним. Цього року, необхідно підготуватися до різного роду сюрпризів, нудно не буде нікому. Вогняний червоний Півень всіх підкорить своєю чарівністю, привабливістю, а найголовніше, гостротою розуму. Спокій наздоганяє Півня тільки тоді, коли він знаходить свою любов. Це дуже багатозначна сфера для нього та інститут сім’ї і шлюбу займає чи не найвищий чин серед інших сфер життя (див. наступний 2017 рік кого і якої тварини за східним гороскопом).

Важливо пам’ятати, що Півень завжди дуже швидко загоряється новою ідеєю, але також швидко і перегорає, не привівши її до завершення. Людям, народженим за східним календарем, в рік Півня, слід уникати азартних ігор і сумнівних проектів, оскільки це може затягнути в велику боргову яму, із якої прийдеться важко вибиратися.

Схожі статті: