Оскільки, за східним календарем, наступний 2017 р. пройде під заступництвом червоного Півня, то китайський гороскоп на 2017 рік, обіцяє, що деяким особистостям вдасться повністю розкрити свій потенціал і відкрити в собі нові можливості.

Крім Півня, у фінансовому та кар’єрному плані, обов’язково пощастить Драконам, Мавпам, Тиграм, Козам і Бикам, так як, саме ці представники зодіакальних знаків ніколи не відступають від своїх принципів і завжди підлаштовуються під обставини (див. коли починається китайський Новий 2017 рік).

У 2017 році помітно стануть програвати Кролики і Змії, оскільки вони занадто повільні, і часто будуть радитися з іншими людьми, шукаючи підтримку і захист. Також у рік Півня, з великою ймовірністю побудувати кар’єру, зможуть представники знаків Мавпа, Кабана, Півня, Собаки і Щура.

Слід відзначити, що китайський (східний) гороскоп 2017 прогнозує цікаві наступні 365 днів і в любовних відносинах, особливо це позначиться на представниках Дракона, Кролика і Тигра, цим знакам не доведеться витрачати сили на залицяння за партнерами протилежної статі, до них вони самі будуть тягнутися (див. гороскоп любовний 2017). Зовсім несподівано в 2017 році розкриються в любовній сфері люди знаку Змії, Щура і Півня. Вони стануть більш чуттєвими, а деякі і зовсім будуть шукати фатальних знайомств, саме цього їм варто остерігатися, такі інтриги можуть закінчитися драматично.

В плані відпочинку і здоров’я, гороскоп китайський на 2017 рік, обіцяє напружені наступні 12 місяців для Тигрів, Свиней, Коней, Собак та Кіз, тому навряд чи їм вдасться нормально відпочити. Зате в 2017 р., зможуть відчути себе більш безтурботно, в т.ч і в плані здоров’я, знаки Півня, Дракона і Мавпи.

Також дивіться: китайський фінансовий гороскоп 2017 по знакам зодіаку.

Схожі статті: