2017 рік кого буде за східним календарем

За східним (китайським) календарем, кожен рік має свого покровителя, який суттєво впливає на всі події, які будуть відбуватися протягом всього року. Тому цілком природно, що багатьох з нас цікавить питання: 2017 рік кого буде за східним календарем. Перш за все, наступний 2017 р. буде цікавий людям, народженим під знаком Півня – оскільки це і є символ 2017 року.

Насамперед, розповімо трохи про самого вогняного Півня – це розумна тварина, яка здатна завойовувати повагу інших, не докладаючи до цього особливих зусиль. Веселі компанії, безліч знайомств, самостійність і деяка легковажність, хитрість, прекрасна пам’ять і гнучкість розуму – все це про Півня.

Оскільки ми вже з’ясували, 2017 рік кого буде і якої тварини, то тепер зясуємо коли ж почнеться цей новий 2017 р. Згідно зі східним календарем, він розпочнеться 28 січня 2017 року. Експерти говорять про те, що незважаючи на всю веселість Півня, свято краще зустрічати в домашній обстановці з самими близькими людьми і не варто робити це занадто бурхливо.

Тим не менш, Новий 2017 рік буде веселим і досить непередбачуваним. Цього року, необхідно підготуватися до різного роду сюрпризів, нудно не буде нікому. Вогняний червоний Півень всіх підкорить своєю чарівністю, привабливістю, а найголовніше, гостротою розуму. Спокій наздоганяє Півня тільки тоді, коли він знаходить свою любов. Це дуже багатозначна сфера для нього та інститут сім’ї і шлюбу займає чи не найвищий чин серед інших сфер життя (див. наступний 2017 рік кого і якої тварини за східним гороскопом).

Важливо пам’ятати, що Півень завжди дуже швидко загоряється новою ідеєю, але також швидко і перегорає, не привівши її до завершення. Людям, народженим за східним календарем, в рік Півня, слід уникати азартних ігор і сумнівних проектів, оскільки це може затягнути в велику боргову яму, із якої прийдеться важко вибиратися.Create AccountLog In Your Account