2016 рік в Україні оголошено роком англійської мови

У червні 2015 р., Президент України П. Порошенко, виступаючи з посланням до ВР, заявив, про те, що наступний 2016 рік в Україні буде оголошено роком англійської мови, причому її вивчення має стати одним з пріоритетів у розвитку нашої держави (див. український календар на 2016 рік).

Аргументуючи своє рішення, щодо того, що наступний 2016 рік буде оголошено роком англійської мови, Президент нашої країни, навів деякі факти щодо того, що Україна знаходиться серед країн з одним з найнижчих рівнів знання англійської мови, що є суттєвим бар’єром для жителів нашої країни в переорієнтуванні на цінності західного світу. Також Петром Порошенко було оголошено про те, що в найближчому майбутньому, володіння англійськ. мовою стане одним з найважливіших критеріїв, при прийомі на державну службу.

Слід зазначити, що відповідно до індексу володіння англійською мовою (EF EPI), Україна знаходиться на 44-му місці (серед 63 країн) по володінню англійською, що відповідає низькому рівню. Найкраще англійською, згідно данного рейтингу, володіють у 7-ми європейських країнах: Данії, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Польщі та Австрії.

Даний факт, що 2016 рік оголошено в Україні роком англ. мови, є дійсно дуже важливим, так як існує взаємозв’язок між рівнем володіння англ. мовою і рівнем життя, а також доходами населення.

Також дивіться: якою буде в Україні інфляція в 2016 році.Create AccountLog In Your Account