2017 рік якого Півня і якого кольору

Тих, кого цікавить, 2017 рік якого Півня, варто звернути увагу, що це буде рік не простого Півня, а Вогняного, це означає, що його стихією є Вогонь. Півень є креативним знаком, він проявляє симпатію до людей з творчою іскрою. Особи, яким пощастило народитися під знаком цієї тварини, дуже люблять фантазувати, у них завжди маса цікавих ідей, пропозицій і задумів.

Стародавні мудреці стверджували, що вогонь є відбиттям безперервного руху вгору і він завжди вважався уособленням прагнення до успіху і самовдосконалення. Багато астрологів упевнені, що 2017 р. принесе багатьом людям кар’єрне зростання і успіх у всіх починаннях.

Оскільки ми вже з’ясували якого Півня буде 2017 рік, то тепер вияснимо якого кольору буде ця тварина. Так як, стихія вогню тісно сплітається з червоним кольором, то 2017 р. буде саме червоного кольору – символу впевненості, сили, енергії і удачі. В наступному році не варто губитися перед невдачами, не потрібно боятися ризикувати, а слід прагнути до змін. Ще червоний відтінок є кольором любові, пристрасті і довгих відносин, тому наступний 2017 рік стане насиченим в любовному плані, він обіцяє бурхливі романтичні союзи і яскраві відносини.

Зустрічати 2017 рік Півня слід в наряді, який сподобається цій тварині. Одяг має бути яскравого кольору: червоним, помаранчевим, кораловим і т.д. Мавпа по своїй натурі креативна, неординарна особистість, тому наряд зобов’язаний відрізнятися барвистістю і пишністю. В якості аксесуарів можна використовувати золоті прикраси, срібні браслети, кільця, намиста, прикрашені різнокольоровими блискучими каменями.

Вияснивши, якого кольору буде 2017 рік і якого Півня, слід зазначити, що саме в цьому році у кожного з нас з’явиться шанс змінити своє життя в кращу сторону як у кар’єрі, так і в особистому житті, головне, цей шанс не упустити з виду.Create AccountLog In Your Account