2017 рік якої тварини за гороскопом

Тим, кого цікавить новий 2017 рік якої тварини за гороскопом, варто звернути увагу на те, що гряде рік вогняного Півня, а значить, стихією цієї тварини стане вогонь. З давніх часів ця стихія вважалася відбиттям безперервного руху вгору. Вогонь – це колосальна життєва енергія, прагнення до успіху і самовдосконалення. Астрологи передбачають, що наступні 365 днів, багатьом принесуть кар’єрне зростання і успіх у справах.

Оскільки ми з’ясували якої тварини буде 2017 рік, то тепер з’ясуємо якого кольору буде ця тварина. Відповідаємо – червоного, так як саме стихії вогню відповідає червоний колір. У 2017-му році не варто боятися змін, будьте впевнені в собі, і справа обов’язково призведе до позитивних результатів. Червоний – це ще й колір любові, який віщує бурхливі романтичні стосунки.

Також слід зазначити, що Півень відрізняється кмітливістю і гнучким розумом, йому подобається привертати до себе увагу і перебувати в суспільстві. Якщо говорити про особисте життя, то Півень дуже відданий і чудово знаходить себе в сімейному житті, так що весілля заплановане на 2017 р., повинне стати запорукою доброго та щасливого союзу.

Таким чином, знаючи якої тварини за східним гороскопом буде 2017 рік, можна припустити, що нас очікує цікавий час, повний пригод і змін. Півень обіцяє успіхи як в роботі, так і в особистому житті. Головне – постарайтеся не упустити ці можливості. Не варто забувати, що місяці за китайським календарем йдуть в особливому порядку, який відрізняється від традиційного. Так, Новий 2017 р., згідно зі східним гороскопом, настане не 1 січня, а лише 28 січня.

Сподіваємося, що ми допомогли Вам вияснити якої тварини за китайським гороскопом буде наступний 2017 рік.Create AccountLog In Your Account