2020 рік для весілля: буде вдалим чи ні

Щоб врахувати всі нюанси і підібрати дійсно вдалий день для весілля в 2020 році, можна керуватися місячним календарем. Він підкаже, які періоди позитивно вплинуть на життя молодих, а які дні можуть зробити негативний вплив. Володіючи такою корисною інформацією, пара зможе вибрати ідеальну дату, що, укупі з довірою, повагою і взаємністю почуттів, забезпечить шлюбному союзу надійність і скріпить його на довгі роки!

Яким буде 2020 рік для весілля

Весілля в рік Білого Щура (Пацюка) обіцяє вам довге сімейне життя в достатку. Якщо пара хоч трохи цікавиться гороскопами, вона напевно в курсі, що 2020 рік пройде під заступництвом Білого Пацюка і виявиться… високосним! Раніше вважалося, що такий період не підходить для одруження — мовляв, від подружнього життя, розпочатої у високосному році, добра чекати не варто. Але такі забобони не підкріплені жодними аргументами і реальними причинами для того, щоб відкласти весілля. Пам’ятайте: Щур — це почуттєвий знак, здатний відчувати по-справжньому глибокі почуття!

Крім того, тотем року вміє пристосовуватися до будь-яких умов і знаходити компроміси, що позитивно позначиться на шлюбі, укладеному в 2020 році. А амбіційність Білого Металевого Щура, його прагнення до багатства, неймовірна завзятість і цілеспрямованість забезпечать молодятам міцний матеріальний фундамент. Все це робить рік не тільки підходящим для скріплення сімейних уз, але і вкрай бажаним.

Найкращі дати і дні для весілля в 2020 році

Найбільш вдалими для одруження в 2020 році будуть наступні місяці:

 • жовтень (практично всі дати);
 • березень (особливо з 4-го по 8-е);
 • травень (найбільш вдалий період настає з 15-го по 27-е число);
 • вересень (краще всього призначати дату весілля на 18 число, або в самому кінці місяця).

Крім зазначених дат, для створення сімейного союзу у 2020 році можна вибрати лютий, починаючи з 20-го числа і закінчуючи 25-им. Листопад також підходить для такої події. Одружитися можна в будь-який день цього місяця, крім 1-го і 2-го числа. А тим, хто бажає зіграти весілля в літній теплий період, краще зупинитись на серпні. Особливо якщо це наступні числа: 12, 13, 15, 18. До нейтральних і світлих днів, коли можна також організовувати одруження, знавці китайського гороскопу віднесли:

 • 5, 6, 10, періоди з 13 по 15 з 22 по 25, а також 29 січня;
 • 2, 3, 6, 7, 11, 12, 18, 22, 25, 28, 29 лютого;
 • 1, 10, 12, 14, 17-19, 24, 27, 30 березня;
 • 2, 5, 7, 13, 14, 17, 26-28 квітня;
 • 7, 9-10, 16-17, 21, 23, 26, 28 червня;
 • 3, 5-6, 9, 11, 14, 16, 18, 23, 25-27, 31 липня;
 • 2, 5, 8, 12, 15, 18, 21, 23, 26, 30 серпня;
 • 1-2, 9, 14-19, 23, 28, 29-30 вересня;
 • 2-4, 6, 8-10, 13-14, 18, 23, 25-16 жовтня;
 • 3-4, 10-11, 14, 17, 19-22, 27-29 листопада;
 • 1, 3, 5, 8, 10, 12, 15, 18, 20-21, 25-28 грудня.

Саме ці дати вважаються найбільш благополучними і придатними для того, щоб влаштувати весілля. Це означає, що шлюб, укладений в такий період, теж буде наповнений різними подіями і емоційними сплесками між подружжям. В такій круговерті точно не занудьгуєш! А ось партнерам, які звикли до спокою і шукають тиху гавань для побудови своєї сім’ї, 2020 рік для одруження краще не вибирати.

Поради астрологів

2020 рік заготовив для молодят небезпечний підводний камінь, який багатьом може коштувати відносин! Дуже красива дата, що складається всього з двох цифр — 20.02.2020 — напевно сподобається більшості пар. Однак у цей день астрологи не рекомендують укладати шлюб. Створювати сім’ю в такий день можна лише за розрахунком, або виходячи з початкових дружніх відносин. Вплив зодіакальних знаків у цей день сприяє тому, що в створеній родині буде геть відсутня романтика.

Календар весільних дат на 2020 рік
Якщо вам все-таки дуже подобається дата 20.02.2020, і ви розглядаєте її в якості дня для весільного торжества, запам’ятайте просте правило. Укладений у цей час союз може виявитися міцним, тільки якщо партнери навчаться придушувати емоції і перестануть будувати відносини на плотські пристрасті.

Якщо ж ви готові відмовитися від гарної дати, то астрологи можуть запропонувати свій календар весільних дат. З їх точки зору, найбільш сприятливими місяцями для створення своєї власної сім’ї у 2020 році будуть жовтень, вересень, серпень, травень, березень. Багатьох може налякати присутність травня місяця у цьому списку. Але потрібно враховувати, що мова йде про високосний рік, коли ніякі забобони відносно травня не діють.

Важливо: якщо вам сподобався місяць травень, можна вибрати будь-який день з 15-го по 27-е число. Торжество, яке пройде в цей період, забезпечить подружжю любов і пристрасть на довгі роки. Партнери будуть постійно розпалювати полум’я чуттєвості один в одному, не дозволяючи коханому «згаснути».

Також астрологи радять призначати одруження на 18 вересня. Союз, укладений у цей день, буде вкрай благополучним. Подружжя завжди зможе знаходити компроміси і домовлятися з будь-яких спірних моментів. А ось у серпні ставку слід робити на такі дати, як 12, 13, 15, 18. У ці дні зірки складуться так, що пара зможе примножувати не тільки свій сімейний достаток, але і кількість діточок.

Шлюб за народними прикметами

Запам’ятайте кілька простих порад, які забезпечать вам щастя в сімейному житті. Щоб шлюб, створений в 2020 році, був міцним і матеріально забезпеченим, потрібно скатертиною з святкового столу користуватися потім протягом трьох років.

Ще одна важлива традиція стосується місця, в якому ви плануєте справити свято. Збираючись поєднуватися шлюбними узами в 2020 році, не варто влаштовувати гучні застілля саме в будинку нареченої. Нехай основні гуляння пройдуть або в будинку нареченого, або в орендованому для цього ресторані або кафе. Так як високосний рік у давні часи вважався роком наречених, то гучні застілля в будинку майбутньої дружини можуть сполохати щастя в сімейному житті.

Щасливі молодята в день весілля
Крім того, важливо приділити увагу вибору вбрання. Віддавати перевагу слід довгим сукням — тоді і сам шлюб буде тривалим і міцним. А щоб 2020 рік приніс молодій парі вірність і любов у сімейному житті, на весілля краще одягти якусь старовинну прикрасу. У цьому випадку молода пара буде захищена від негативної енергії, з-за якої високосний рік може бути небезпечний для новоспечених сімей.

До речі, згідно з народними прикметами, майбутнє молодят безпосередньо залежить від того, в якому місяці 2020 року буде зіграно весільне торжество.

 • Якщо шлюб буде укладений у серпні, життя подружжя буде щасливим і довгим.
 • Лютневе весілля принесе в життя молодих не тільки згоду і взаєморозуміння, але і внутрішній спокій відносно один одного.
 • Якщо одруження заплановано на місяць березень, тоді подружжя в їх спільному житті доведеться зіткнутися з короткочасними, але частими розлуками. За рахунок цього їх любов буде постійно перевірятися на міцність і загартовуватися.
 • Січень 2020 року стане зовсім невдалим періодом для створення сім’ї. За народним повір’ями, цей місяць може принести ранннє вдівство.
 • У квітні також не рекомендується призначати весільне торжество. Пара яка узаконила свої стосунки в цьому весняному місяці, буде постійно лаятися. Між подружжям почнуть відбуватися розбіжності і скандали.
 • Літній місяць червень подарує молодятам міцний і дуже довгий союз.
 • Липень також гарантує щасливий і тривалий шлюб.
 • Якщо грати весілля в жовтні, спільне подружнє життя виявиться не таким легким. Партнерам доведеться пройти через певні труднощі, і не кожна пара зможе витримати таку перевірку.
 • Вересень вважається вдалим місяцем для одруження в рік Щура. Союз, укладений у цей період, виявиться довгим і сповненим взаємною любов’ю.
 • Якщо урочистості заплановано на листопад, подружжя може в подальшому не турбуватися про свій достаток.
 • Ну а грудневе весілля в 2020 році принесе молодятам нескінченне щастя.

Пара вінчається в церкві
 

І пам’ятайте: хоч 2020 рік буде багатий на дати, які принесуть молодятам справжнє сімейне щастя і благополуччя, не варто покладатися тільки на них! Жоден шлюб не буде щасливим, якщо партнери не вкладуть у нього душу і не спробують працювати над відносинами при виникненні негараздів. Все вірно — обравши вдалу дату, ви привнесете в свій шлюб додаткову удачу і благополуччя. Але по-справжньому міцні і довірчі відносини вам доведеться створити самостійно, вклавши у це чимало праці!Create AccountLog In Your Account