2020 рік Щура (Пацюка) за східним календарем

Настання нового року завжди пов’язане з очікуваннями дива, з надіями на те, що починається час, який принесе удачу, щастя, любов. Тому не дивно, що ми починаємо вивчати гороскопи, дізнаватися з якою твариною буде ототожнюватися новий період життя.

Багатьох цікавить питання, коли настане рік Щура 2020 за східним календарем. Як відомо, пройде він під заступництвом цієї тварини не випадково. Не треба плекати ілюзій і недооцінювати цього маленького і в’юнкого звірка. Він зможе надати на долі людей сильний вплив, а як саме — залежатиме від багатьох обставин.

Коли настає рік Щура в 2020 році

Плануючи новорічні свята, багато хто з нас хоче максимально повно врахувати всі особливості тварини, з якими пов’язаний наступний період життя. Це стосується стилю одягу, дизайну приміщення, меню новорічного столу. Але при цьому ми керуємося поширеною помилкою, вважаючи настання Нового 2020 року за східним календарем з 1-го січня. Це зовсім не так. Починається він на Сході в день Свята Весни — він відзначається у другий Молодик, наступний за зимовим сонцестоянням. В урочистості немає певної дати, оскільки воно випадає на будь-який день, на відрізку з 21 січня по 21 лютого. Причина постійної зміни дат пов’язана з місячними фазами.

Китайский Новий рік у 2020 році прийде до нас 25 січня, а завершиться 11 лютого 2021 р.

Це буде рік Пацюка (Щура), якому надана унікальна честь покласти початок черговому дванадцятирічному циклу згідно зі східним календарем.

А пояснення цьому можна знайти у стародавніх легендах. У них саме Щур першим відвідав урочисті заходи Будди, який вирішив зустрітися з представниками тваринного світу.

Характеристика символу року

Наступаючий 2020 рік вважається часом панування Щура, характеристика якого неоднозначна. По китайській міфології цей представник тваринного світу наділений великою мудрістю. Його перевагою є знання своїх сильних якостей і вміння ними користуватися. У нього феноменальна пам’ять, що дозволяє згадати найдрібніші деталі і подробиці всіх подій, що відбулися в минулому. Не дивно, що завдяки такій здатності Щур відносно легко домагається свого і виходить з ситуацій в якості переможця.

Людям Щурам, притаманне прагнення до духовних цінностей, хоча вони в більшій мірі відносяться до прагматиків, ніж до мрійників. Проявляючи вимогливість до інших людей, входять в коло спілкування, вони так само не дають поблажок і собі.

Чорний Щур

Прийдешній 2020 рік пов’язаний з металевої стихією. У рік панування Білого або Металевого Пацюка думки повинні бути світлими, не нести в собі негативу. Безкорисливе ставлення до оточуючих, прояв турботи є фундаментом філософії протягом усього періоду.

Тотемна тварина благоволить людям, які дбайливо ставляться до середовища, екології. Важливо, щоб ми цей рік з повагою ставилися до особистого життя оточуючих, поважали один одного і не робили навмисно неправомірних дій. Вітається вміння зберегти свій світ у цілісності і не вторгатися в інтимний простір сторонніх.

Що принесе рік Щура

Нумерологи особливо трепетно відносяться до років, що включають комбінацію ідентичних цифрових значень. Вони приписують таким періодам особливо епохальне значення. Але це зовсім не означає, що все буде сприятливо для людей. Вельми вірогідні і події зі знаком «мінус».

Пацюк серед новорічних іграшок

Не слід забувати про металеві властивості, приписувані Щуру. Але при цьому сам рік багато в чому буде характеризуватися особливою непередбачуваністю.

Протягом перших тижнів року необхідно зібратися з силами, виявити витримку і самоконтроль всім знакам, оскільки Щур вельми чутливий до брехні, нещирості. Ну і не можна не відзначити високу велелюбність цього періоду. На 2020 р. доведеться безліч укладених шлюбів, яким судилося стати міцними і надійними.

Не позбавлений рік і певних труднощів і випробувань. Виникнуть вони в зимові місяці. Тому для багатьох прихід весни ознаменує собою початок змін – їм доведеться змінити роботу, місце проживання, навчання. А ось річний відрізок прогнозується більш спокійним, коли кращим рішенням стане повноцінний відпочинок. Осінь же чудово підходить для успішного завершення всіх починань.

У чому зустрічати і що готувати на Новий 2020 рік

У цей період будуть кращі білий, сірий, срібний, металевий відтінки в одязі. На новорічне святкування слід надіти одяг, при пошитті якого використовувалася легка тканина. Не бажано вибирати принти із зображенням представників сімейства котячих. Щур не любить химерність і помпезність. Зупиніть вибір на простих фасонах, коли одяг буде вільним. Для жінок підійде плаття в підлогу або з прямим кроєм.Зображення символу року - пацюка

Якщо ви плануєте прикрасити кімнату, то оформлення повинно відповідати тематиці за кольором. На столі прекрасно виглядатиме біла скатертина з бавовняної тканини. Прикрасити його допоможуть свічники з срібним відливом, а також прилади з срібла або мельхіору. Тарілки краще ставити однотонні.

Оскільки Щур відрізняється всеїдністю, то і до страв не пред’являються особливі вимоги. Тут можна проявити максимальну фантазію. Але краще не занадто захоплюватися екзотичними продуктами – достатньо поставити на стіл прості страви. Щур особливо любить поїсти кукурудзи, овочі, сир, гречану та рисову крупу з сочевицею.

Якими якостями володіють люди Щури

У таких людей є надзвичайна сила волі, що поєднується з енергійністю і високим інтелектом. Завдяки своєму красномовству вони можуть відстояти свої переконання, але при цьому для них характерно впертість і деяка негнучкість у сприйнятті оточуючих. Всі їхні судження приймають остаточний вигляд, що не підлягає оскарженню. Оскільки Щурам везе в діловій сфері та фінансах, то серед них багато успішних бізнесменів, політичних діячів, «акул пера».

Але є і негативні сторони характеру, наприклад, надмірна вразливість і схильність до гніву. У прагненні довести свої погляди такі люди можуть проявляти агресію. У деяких випадках створюється видимість, що Пацюки не позбавлені жадібності, але це лише прагнення убезпечити себе і своїх близьких.Create AccountLog In Your Account