2022 рік Тигра: повна характеристика року

Рік Тигра за Східним календарем розпочнеться 1 лютого 2022 року, цей знак характеризується надмірним благородством, гострим розумом, міцними нервами і розвиненою інтуїцією. Пануюча стихія 2022 року – вода, яка значно пом’якшує владність знака. Водяний Тигр володіє високою емоційністю і співчуттям до оточуючих. Основний колір року – чорний, символ прагнення до пізнання.

Яким буде рік Тигра 2022

Рік Чорного Водяного Тигра буде досить спокійним, але імпульсивним, повним цікавих і несподіваних сюрпризів.

За гороскопом, у 2022 році удача буде на боці тих, хто не боїться авантюр. Однак будь-який ризик повинен бути ретельно зважений і продуманий. Вітається ініціативність, тому, тому будь-яка справа, розпочате в цьому році, приречене на успіх. 

Однак не варто розслаблятися і покладатися виключно на удачу. В кінці року нагороду отримають тільки ті, хто терплячий, мудрий і докладає зусиль для досягнення поставленої мети.

Цікаво! 2022 – рік якої тварини

Так як рік пройде під заступництвом стихії Води, цей період буде сприятливий для будь-яких справ, пов’язаних з творчістю і мистецтвом. Тому, якщо ви давно збиралися навчитися малювати або грати на музичному інструменті, то рік ідеально підійде для подібних починань.

Спочатку Тигр не дуже сімейний знак, однак Вода пом’якшить його характер, тому рік стане сприятливим для створення міцних відносин.

Незважаючи на те, що норовливий характер смугастого хижака буде трохи пом’якшений, рік все одно буде сповнений сюрпризів і потрясінь.

Що приносить удачу, народженим в рік Тигра

Люди, що з’явилися на світ під знаком Тигра, мають власні талісмани:

 • сприятливі цифри – 1, 3, 4;
 • плідні дні – 16 і 27 місячна доба;
 • вдалі відтінки – синій, сірий, оранжевий, білий;
 • квітучі рослини – жовта лілія, цинерарія;
 • дерево – бамбук;
 • елемент – дерево.

Пора року, яке приносить удачу – зима, місяць – лютий. Країни, які найбільше підходять для життя – Італія, Уганда, Еквадор, Чилі, Франція.

Щоб ненароком не привернути нещастя, потрібно остерігатися коричневого кольору і бути обережними в період з 6 по 8 число.

Характеристика знака зодіаку Тигр

Люди-Тигри відрізняються сміливістю, непередбачуваністю і впевненістю в собі. Вони надзвичайно привабливі і з легкістю викликають прихильність до себе. Однак серед представників знака зустрічаються імпульсивні і дратівливі особистості. 

Серед позитивних якостей знака – цілеспрямованість і рішучість. Представники знака впливові і не упустять можливості позмагатися. При цьому вони завжди тримають слово.

Завдяки підвищеній відповідальності і силі духу, нерідко займають високі посади, стають лідерами. Вони не люблять довгі приготування, при цьому з легкістю справляються з усіма завданнями.

Здоров’я

Люди, народжені в рік Тигра, характеризуються міцним здоров’ям. Тому з малюком, який з’явився на світ у 2022 році, не доведеться часто бігати в поліклініку. Нежить, кашель, біль у горлі зустрічаються у представників знаку дуже рідко.

Часто Тигри ведуть активний спосіб життя і не нехтують спортом.

Професії

Як було описано вище, у Тигра дуже розвинені лідерські здібності, вони можуть досягти успіху в будь-якій професії. Найкраще вони почувають себе в якості рекламних агентів, офіс-менеджерів, акторів, пілотів, стюардес, викладачів.

Проте справжнього успіху на професійній ниві найчастіше досягають після тридцяти років.

Особисте життя

Тигри досить потайливі, тому, незважаючи на величезну кількість знайомих, вони не поспішають відкриватися людям повністю і заводити серйозніші дружні або романтичні відносини.

При спілкуванні з представниками знака, необхідно терпіння і тактовність. А друга половинка повинна підтримувати прагнення хижака до пригод.

Характеристика чоловіка-Тигра

Чоловік-Тигр – вічний двигун. Він не сидить на місці, відрізняється благородством, пристрасний і привабливий. Його чарівність і вміння робити широкі жести неможливо відставити без уваги.

Представників знака відрізняє жага пригод і неприховане честолюбство. Вони досягають успіху в усьому. Чоловіки розумні, впевнені в собі, оптимістичні, тому відмінно справляються з завданнями бізнесмена або керівника.

Для протилежної статі чоловік-Тигр неймовірно цікавий. Він практично позбавлений негативних якостей – сильний, хоробрий, благородний і дотепний, як казковий принц. В душі представники знака романтичні і жагучі. 

Як батько, представник знака теж дуже гарний. Він турботливий і уважний.

Характеристика жінки-Тигра

Представниця прекрасної статі, що побачила світ під знаком Тигра – справжня мрія будь-якого чоловіка. Вона не тільки красива і приваблива, але і сильна, розумна і впевнена в собі.

У неї набагато більші запити, ніж у представниць інших знаків. Вона вважає за краще комфорт, дорогий одяг і подорожі. Однак заробити на це може сама, працюючи по 24 години на добу, щоб забезпечити себе бажаним.

Цікаво! Любовний гороскоп 2022 для всіх знаків зодіаку

Удача завжди на її боці – цих жінок нерідко називають щасливчиками.

З протилежною статтю жінка-Тигр проявляє пристрасть і романтичність. Вона намагається втілити в життя ситуації з фільмів і книг.

Представниці знака розумні і відверті. У них хороші відносини з дітьми та іншими членами сім’ї. Вони прекрасні господині, проте одноманітна сімейне життя їм може швидко набриднути.

Тигриці стежать за собою, стурбовані своєю зовнішністю. Представниці знака рідко ревнують своїх обранців до інших, так як вважають, що у них просто не може бути суперниць. Самі ж люблять викликати ревнощі подружжя, фліртуючи з протилежною статтю, однак вони ніколи не переступлять межу допустимого.

Дитина, народжена в рік Водяного Тигра 2022

Дитина, народжена в рік Водяного Тигра, буде товариським і забавним малям. Безумовно, багато рис характеру будуть залежати від виховання, проте такі діти будуть відрізнятися від однолітків непосидючістю. Маленького Тигреня неможливо буде застати за переглядом мультиків, він весь час щось планує і вирішує всілякі завдання.

Діти цього знака не виносять брехні, а й самі ніколи не брешуть. Тому батькам доведеться бути з малюком гранично чесними і відвертими.

Тигр – один з найсильніших і витривалих знаків, він відрізняється міцним характером і не менш міцним здоров’ям.

Представники знаку дуже допитливі і легко навчаються. Але якщо в школі вчитель не зможе зацікавити своїм предметом, то навряд чи Тигр буде прагнути його вивчити.

Дитина, народжена в 2022 році, може стати вченим, мандрівником або представником творчої професії. Його здібності широкі, але можуть залишитися поверхневими, якщо він не навчиться концентрувати свою увагу на чомусь одному.

Сумісність з іншими знаками

Найбільш гармонійні і рівні відносини у Тигра складуться з такими ж цілеспрямованими і наполегливими знаками. Так, для дружби і романтичних відносин найкраще підходять люди, народжені в рік Коня, Свині, Собаки, Дракона. Завдяки своєму добродушності, Свиня може пом’якшити жорсткий темперамент хижака, а вірна Собака стримати імпульсивні бажання і іноді навіть переконати. Відносини можуть скластися не дуже вдало з Крисою, Козою, Півнем і Тигром.

Найскладніший союз буде з тими, хто народився в рік Бика або Змії.

Через різної сумісності, рік Тигра по-різному вплине на людей, народжених під іншими тваринами. Пропонуємо характеристику для різних знаків східного зодіаку, щоб знати, що чекає вас 2022 року Тигра.

 • Щур. Рік не принесе цього знаку удачу, так як глава року не поділяє погляди на життя, яких дотримується Щур. Цьому тварині краще утриматися від експериментів і реалізовувати лише перевірені і добре продумані проекти.   
 • Бик. Рік важкий і повний не надто приємних сюрпризів. Тому ретельно продумувати кожен свій крок і відкладіть прийняття важливих рішень на більш сприятливий період.
 • Тигр. Це ваш час! Будь-які починання будуть вдалими.
 • Кот і Кролик. Зміни, які принесе цей рік, не надто вписувалися в ваші плани. Але до кінця року ви зрозумієте, що це не так уже й погано.
 • Дракон. Рік вдалий. Представників знака чекають нові можливості і приємні зміни.
 • Змія. 2022 рік стомлює, але всі зміни допоможуть витягти досвід, який стане в нагоді в майбутньому і принесе плоди найближчим часом.
 • Кінь. Якщо ви вже не перший рік хочете щось кардинально змінити, то 2022 рік – саме час для рішучих дій. Не відкладайте зміни на потім, а то смугастий хижак покарає вам за нерішучість.
 • Вівця і Коза. Цей рік буде не кращим для вас. На особистому фронті можливі перипетії, та й взагалі, бунтарський дух глави року не прийнятний для Вівці.
 • Мавпа. Представники цього знака будуть почувати себе не в своїй тарілці. Можливі нервові зриви. Тому, побережіть себе. Нові справи і звершення краще відкладіть на потім.
 • Півень. У 2022 року вам доведеться багато працювати. Але це того варте. Адже глава року винагородить всіх, хто наполегливо працював.
 • Собака. Рік не дуже вдалий, як в плані просування по кар’єрних сходах, так і в стосунках на особистому фронті.
 • Свиня. Рік спокійний і сприятливий в усіх відношеннях. Сюрпризи і несподіванки будуть тільки приємними.

Як правильно зустрічати 2022 рік Водяного Тигра

Замашки Тигра по істині королівські. Тому і зустріч Нового 2022 року має проходити розкішно. Подбайте про оздоблення та сервіровці святкового столу. Вітається акуратність і продуманість деталей. Головне правило – єдиний стиль з використанням дорогих, натуральних матеріалів. Вітаються срібні столові прилади і позолочена обробка на посуді. Зі страв для новорічного столу краще вибрати м’ясні делікатеси.     

Вибираючи в чому зустрічати 2022 рік, слід врахувати характеристику Тигра. При виборі вбрання перевагу слід віддати чорному, сірому, синьому і блакитного кольорів. Відкладіть строкаті наряди для іншої вечірки. Також господареві року не сподобаються занадто контрастні поєднання і неонові кольори.    

Прикмети

Найкращий спосіб привернути удачу в 2022 році – завести талісман. Це може бути невелика фігурка тигра з металу, скла або кришталю. Також талісманом може стати брелок у вигляді предмета інтер’єру, наприклад, лампи.

У китайській міфології рік Тигра – час для досягнення нових цілей. Тому, весь період потрібно бути напоготові, щоб не упустити можливість.

Цікаво! Манікюр на новий рік 2022: колір і дизайн

Доброю прикметою в 2022 році буде поповнення в родині. Це найкращий час обзавестися малюком.

Остерігайтеся вогненних стихій. Будьте обережні з вогнем та легкозаймистими речовинами.

Ми представили для вас повну характеристику 2022 року Тигра. Тепер ви знаєте, що очікувати від тварини і як його задобрити, щоб домогтися успіху на всіх фронтах.Create AccountLog In Your Account