Астрологічний прогноз на квітень 2021 роки від Тамари Глоби

Гороскоп від Тамари Глоби на квітень 2021 року сповіщає про головні події місяця для всіх знаків зодіаку. Достовірні напуття від відомого астролога дозволять уникнути найпоширеніших помилок і досягти успіху у всіх сферах.

Загальні рекомендації

Другий місяць весни року Металевого Бика повністю відповідає якостям цієї тварини. Події будуть розвиватися спокійно, але трохи нудно. Через це представникам деяких знаків зодіаку захочеться пригод. Таке рішення залишить незабутні спогади, але може привести і до сумних результатів.

Тамара Глоба дає всім знакам зодіаку такі поради на квітень:

 • Необхідно постійно ставити перед собою цілі і прагнути до їх реалізації. Це стимулює до розвитку і правильному плануванню. Люди з чітко поставленими цілями досягають великих успіхів.
 • У будь-яких справах потрібно проявляти щирість. Металевий Бик вітає тільки чесні методи і всіляко допомагає реалізації задуманого.
 • Стабільність – запорука успіху. У рік Металевого Бика повільний, але постійне зростання краще різкого збагачення.
 • Необхідно стежити за здоров’ям. У квітні відбудеться стрибок захворюваності вірусними захворюваннями, і міцний імунітет дозволить уникнути небезпек.
 • Не варто ризикувати без необхідності. Господар 2021 роки не вітає небезпечні вчинки, а любить стабільність і одноманітність. Необхідно знайти внутрішній баланс і налагодити стосунки в родині.

 

В середині весни 2021 року представників всіх знаків зодіаку очікують сприятливі дні 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 27 квітня. У ці моменти зірки налаштовані максимально позитивно, і на такі дати слід призначати важливі зустрічі і справи. Разом з тим варто побоюватися несприятливих днів: 4, 8, 9, 11, 30 квітня.

Любовний гороскоп

Любовний гороскоп в квітні 2021 року попереджає про успіхи в любові вогняні знаки – Овна, Льва і Стрільця. Зірки повідомляють, що самотні представники стихії Вогню виявлять в собі прагнення знайти партнера. Якщо вони докладуть для цього зусилля, то зможуть зустріти свого обранця вже в цьому місяці.

Гороскоп від Тамари Глоби на квітень 2021 року – це найточніший прогноз і для сімейних пар. Згідно прогнозу від справжнього астролога, у другій декаді виникне перелом у відносинах. Партнери вирішать кардинально змінити життя, але такий вибір не обов’язково буде позитивним. Астролог віщує підвищення статистики розставань і розлучень.

Не варто очікувати благополуччя в любові представникам стихії Води – Ракам, Скорпіонам і Рибам. Тамара Глоба не говорить про те, що в їх житті відбудуться доленосні зміни, а значить, варто сподіватися тільки на свої сили і почуття.

Фінансова сфера

2021 рік проходить під знаком Металевого Бика. Цей покровитель любить чесну праця, а також вітає невеликий, але постійний заробіток замість різкого збагачення. Щоб досягти успіху, потрібно слідувати шляху і якостям китайського покровителя 2021 року.

Особливі успіхи очікують представників знаків стихії Землі – Тельця, Діву і Козерога. Успіх супроводжуватиме практично у всіх фінансових операціях: від невеликих повсякденних покупок до великих грошових переказів.

Особливу увагу потрібно приділити повітряним знакам: Близнюкам, Терезам і Водоліям. Згідно з фінансовим зодіаку, в квітні 2021 року зірки розташуються не найвдалішим чином для представників цих сузір’їв. В операціях з грошима можливі помилки, які приведуть до втрати капіталу. Астролог радить не проявляти фінансову активність понад необхідне.

Здоров’я

Середина весни – час активізації сезонних хвороб. На тлі ослабленого імунітету і нестачі вітамінів проявляються респіраторні захворювання. Астролог радить проводити зміцнюючі процедури, щоб запустити захисні функції організму:

 • займатися спортом і фізичними вправами;
 • здійснювати прогулянки в парках і зелених зонах;
 • урізноманітнити раціон продуктами, багатими вітамінами;
 • виключити алкоголь або максимально знизити його вживання;
 • відмовитись від шкідливих звичок;
 • уникати стресових ситуацій;
 • освоїти духовні практики і медитацію.

Ці рекомендації допоможуть тримати організм в тонусі і захистять від сезонних захворювань. Крім цього Тамара Глоба повідомляє про небезпеки, пов’язані з електрикою і подорожами. Слід уважно використовувати будь-які електроприлади і уникати оголених проводів. Також потрібно перенести поїздки на інший час, якщо вони не пов’язані із службовою необхідністю.

Прогноз за знаками зодіаку

Загальний гороскоп дає лише часткове розуміння того, що чекає представників зодіакальних сузір’їв навесні. Індивідуальні астрологічні прогнози надають більш детальну картину і готують до майбутніх подій. Гороскоп за знаками зодіаку від Тамари Глоби розповість, що рекомендує астролог і до чого слід готуватися в квітні 2021 року.

 

 • Овен . Квітень буде вдалим для тих, хто прагне збільшити капітал. У цьому місяці астролог радить витрачати гроші на важливі покупки або формувати грошову подушку.
 • Телець . В середині весни настануть вдалі дні для тих, хто захоче створити міцну сім’ю. Випадкових відносин і інтрижок гороскоп радить уникати. Вони не доставлять задоволення, а розчарування гарантовані.
 • Близнюки . Гороскоп для чоловіків на квітень попереджає про стресові ситуації і проблеми зі здоров’ям на цьому тлі. Жінкам другий місяць весни принесе успіхи в кар’єрі.
 • Рак . Очікуються проблеми в сімейних відносинах. Необхідно з’ясувати і усунути причину непорозуміння між партнерами. В іншому випадку частота конфліктів лише посилиться.

 • Лев . Напружені дні очікують представників цього знака як в любовних справах, так і професійній сфері. Всі сили будуть спрямовані на те, щоб зберегти сім’ю і не втратити роботу.
 • Діва . Не варто очікувати Від квітня якихось особливих подій. Життя буде йти в тому руслі, куди направлена раніше. Можна розслабитися і зануритися в прості повсякденні клопоти.
 • Терези . Гороскоп на квітень для жінок і чоловіків повідомляє, що представники знаку спробують йти на компроміс там, де це не потрібно. При вирішенні питань слід проявити твердість і наполегливість, не завжди варто поступатися.
 • Скорпіон . Люди, народжені під цим сузір’ям, виявляться в складній фінансової ситуації. Їм доведеться істотно економити фінанси, або звертатися до знайомих за допомогою.

 • Стрілець . Успіх супроводжуватиме в будь-яких починаннях, крім фінансових. Спроби отримати більше грошей дадуть нульовий результат. Замість цього слід зосередитися на самовдосконаленні.
 • Козеріг . У цьому місяці на представників знака звалиться безліч завдань. Щоб подужати їх, належить вибирати між сім’єю і роботою.
 • Водолій . В середині квітня очікуються проблеми зі здоров’ям. Якщо імунітет не відновився після зими, то є ймовірність підхопити респіраторне захворювання. Найточніший прогноз від відомого астролога рекомендує уникати великого скупчення людей і громадського транспорту.
 • Риби . У квітні представників знака очікують рішення, які вимагають осмислення. Не варто йти на поводу у емоцій і вирішувати проблеми серцем. Це не призведе до позитивного результату.

Відео розповість, що чекає все знаки зодіаку в квітні 2021 року:

Підведемо підсумок

Гороскоп від Тамари Глоби на квітень 2021 року подає найбільш правдоподібні прогнози для всіх зодіакальних сузір’їв. Використовуючи поради астролога, можна підготуватися до весняного місяця і змінити події в свою користь.Create AccountLog In Your Account