Астропрогноз на 2020 рік

У 2020 році у власні права вступить Білий Металевий Щур, який буде позитивно впливати на здійснення намірів та планів. Астропрогноз на 2020 рік рекомендує всім знакам зодіаку зменшити кількість негативу, так як Щур підтримує правдивих, чуйних, добрих людей.

Астропрогноз по всім знакам зодіаку на 2020 рік

Овен

Астропрогноз 2020 для Овна
Овен — знак, якого стане оберігати наступальний Марс. Тому Овни будуть відчувати неймовірний приплив енергії, зможуть досягти місії, яку давним-давно перед собою поставили. Необхідно трохи зменшити завзятість, яка здатна цьому перешкодити. Овнам буде не діставати впевненості, але не потрібно опускати руки — правильніше відкинути сумний настрій, домагатися досконалості. Щур стане добре впливати на особисті, професійні моменти життя. У взаєминах влітку ви побачите поліпшення — шлюбний союз стане міцнішим, а холостим Овнам слід очікувати чимало нових знайомств. В роботі виникне ймовірність поліпшити здібності і підвищити власний дохід. Якщо керівництво не побачить старань, прийшов час подумати про заміну роботи.

Телець

Астропрогноз 2020 для Тільця
Тельці дуже товариські, що найчастіше оберігає їх у складних життєвих ситуаціях. Тим більше вони дуже чарівні! Тому астропрогноз на 2020 рік рекомендує застосовувати ці риси, щоб досягти успіху у професійній галузі або підприємництві. Тільцям в майбутньому році варто спрямувати зусилля на освоєння чергових здібностей. Нове захоплення принесе Тельцям чимало насолоди і безсумнівно зніме напругу в серйозних життєвих ситуаціях. Сім’я — найголовніше для Тельців, вони шанують звичаї, сімейний комфорт. Чим більше часу вони стануть приділяти сімейним клопотам, тим міцніше стануть взаємовідносини. Загалом, 2020 рік Щура обіцяє виявитися міцним і щасливим.

Близнюки

Астропрогноз 2020 для Близнюків
Близнюкам в наступному році слід відкинути неробство, застосувати старання, як належить попрацювати. Це відноситься не до якогось конкретного часу — старанно працювати буде необхідно протягом 12 місяців. Якщо Близнюки не здадуться, будуть слідувати до власних місій, їх чекає гідний фінансовий дохід. Близнюки віддають перевагу упорядкованості, проектуванню, тому схвалені рішення зобов’язані бути ретельно обдуманими. Дівчата-Близнюки стануть знаменитими в майбутньому році. Причому це стосується і дам вільних, що підшуковують партнера, і заміжніх. Щоб не шкодувати про власні вчинки, правильніше обійтися легким залицянням. Неодружені Близнюки стануть подумувати про реєстрацію шлюбу.

Рак

Астропрогноз 2020 для Раків
У минулому році Ракам не раз здавалося, що вся робота і докладені старання залишилися непомітними для оточуючих. Однак астрологічний прогноз на 2020 рік передбачає зміну в кращу сторону фінансової ситуації, особистих зв’язків. У Раків вийде показати, що вони з себе представляють. Необхідно чекати погіршення відносин з деякими працівниками, бо терплячість, почуття іронії, передбачливість будуть самими потрібними якостями. Якщо у Раків вийде знайти спільну мову з керівництвом, можливо чекати підвищення. У літній сезон в це складно повірити, але восени настануть бажані зміни. Рекомендовано приділяти увагу і професійній сфері, і власному здоров’ю. Контролювання харчування, необхідна фізична динамічність, попередження хвороб – все це не слід упускати з виду.

Закоханість у Раків в новому році виявиться на 2-му плані після роботи. Перебуваючи у законному шлюбі чоловіки забудуть про свої колишні захоплення, сконцентруються на сімейному житті. Також слід відзначити, що рік Щура відмінно підійде для утворення міцної сім’ї.

Лев

Астропрогноз 2020 для Левів
На початку року Леви зможуть організувати нову успішну діяльність. Підготовчі моменти пройдуть благополучно, але до осені можливо буде пожинати 1-ті плоди старанної роботи. Якщо Леви не стануть тягти, будуть братися за всяку перспективу, то рік Пацюка обіцяє виявитися чудовим. Здатність Левів залагоджувати стосунки з людьми знадобиться на роботі. Колеги стануть надавати допомогу у складних напружених моментах, а керівник усвідомить, що може покластися на такого працівника. Підприємцям Левам, 2020 рік піднесе свіжі потенціали.

Леви — досить несерйозні в плані романтичних взаємин. Як правило, вони віддають перевагу заграванням, здатні зрадити. Якщо Леви зважаться на зраду, в 2020 р. то це зможе послужити причиною значних сварок.

Діва

Астропрогноз 2020 для Діви
У Новому 2020 році Діви зуміють розумно розраховувати власні сили, щоб встигати займатися важливими справами. Якщо в зимовий час вони стануть виконувати давні ідеї, то незабаром помітять ріст фінансів, здоров’я та сердечних взаємин. У гонитві за мріями варто пам’ятати про близьких, приятелів. Діви — досить працьовитий знак, вони не можуть знаходитися без діла. Але якщо робота їм нудна, вони відкладають її виконання або взагалі не виконують. Перешкодити здійсненню місій зможуть хвороби. З-за невисокого імунітету, неправильного розпорядку дня Діви стануть заручницями застуд, поганого самопочуття. Необхідно не забувати про здоровий сон, правильне харчування.

Гордовитість, зарозумілість Дів зможуть перешкоджати формуванню взаємовідносин. Астропрогноз радить трошки знизити вимоги, щоб у чоловіків не зникла зацікавленість. Рік Щура надасть випадок знайти власне щастя, зміцнити раніше існуючі взаємини.

Терези

Астропрогноз 2020 для Терезів
У 2020 р. Терезам необхідно віднайти рівновагу між особистим життям та роботою. Зміна в яку-небудь з даних сфер доставить багато непорозумінь, інцидентів. Якщо Терези поринуть в романтичні відносини, то існує ризик втратити потенціал на роботі, і навпаки. Поглиблення в професійну діяльність здатне розладнати стосунки з коханою людиною. Рік обіцяє бути дуже обережним і серйозним в грошовому плані для Терезів. Навіть при великих грошових надходженнях не потрібно робити необдуманих покупок або великих інвестицій. Крім того, не треба надавати грошові кошти в борг. Холостим Терезам випаде шанс для нових взаємин. Ймовірно, що їх знайома людина розкриється з нової сторони. Сімейні, вільні Терези по-новому сприймуть свою другу половинку, справжнє романтичне почуття стане супроводжувати їм весь рік.

Скорпіон

Астропрогноз 2020 для Скорпіону
Скорпіони — дуже цілеспрямовані знаки. Представляючи власну місію, вони не звертають уваги на перешкоди і зазвичай досягають її. Але їхня байдужість, підступність, гординя здатні їм нашкодити — Білий Металевий Щур не схвалює самовпевненість. Тому астропрогноз на 2020 рік не рекомендує в наступаючому році рухатися навпростець, забуваючи про решту. Скорпіонів чекає чимало роботи. Якщо вони подужають її, зроблять якісно, то зможуть покладатися на хороший заробіток. Помітивши надлишок грошей, правильніше інвестувати їх у дохідні заощадження, або нерухоме майно. Через кілька років інвестиції відшкодуються з прибутком. Однак частку фінансів правильніше просто відкласти. Скорпіони, що знаходяться у пошуках судженого, поринуть в романтичну обстановку протягом усього року. Підставою цього буде неймовірна привабливість і чарівність.

Стрілець

Астропрогноз 2020 для Стрільця
Головна особливість, яку придбають Стрільці у 2020 році — спроможність достатньо заробляти коштів і грамотно управляти власними фінансами. Говіркі і креативні, вони звикли довгий час чекати слушної нагоди, не завжди її застосовувати. Вони потай сподіваються, що їхні старання помітять. Тому в наступному році Стрільцям буде необхідно відкинути нерішучість, і фортуна посміхнеться їм.

Щасливчиком Стрільця зробить закоханість, тому взаємини він постійно ставить на 1-е місце. Коли емоції слабшають, він втрачає зацікавленість до жінки. Це призводить до разлучень, сварок. У наступаючому році буде ряд альтернатив для формування міцних взаємин. Стрільці у першій половині року ймовірно відчують різкий недолік знань, тому надумають відвідувати курси або отримати 2-гу освіту. Інтерес зможе перерости в майбутню кваліфікацію.

Козеріг

Астропрогноз 2020 для Козерогу
Козеріг – знак стихії Земля. Він вважає за краще командувати, керувати іншими, його приваблюють сталість, добробут. Він розцінює зайнятість як заробіток, тому часто «ломиться» в цілях досягнення службових висот. На початку року фінансова ситуація буде нестабільною, проте в червні – обіцяє значно покращитися. Козероги викликають довіру, впевненість, тому виглядають бездоганними прихильниками міцних взаємин. Вони намагаються вдосконалити якість життя, воліють до акуратності, сімейного комфорту. Відшукати другу половинку в 2020 р. не виявиться складним. Сімейним Козерогам знадобиться відірватися від роботи, щоб близькі не відчували себе ображеними увагою.

Водолій

Астропрогноз 2020 для Водолія
Водолії і Щур — ці знаки не зовсім поєднуються. Пацюк воліє до стабільності, наполегливості, тоді як Водолії схильні до змін, змінюють власні звички, часто залишаються без грошей, проте – не шкодують про це. Тому необхідно передбачити, що перші місяці 2020 р. будуть нелегкими і нудними. Але незабаром затишшя мине, тоді Водолії опиняться в гущі подій. Випаде небагато випадків для поліпшення грошової ситуації, додаткового окладу. Відданість — якість, не дуже відповідає даному знаку, вони тихо здатні загравати і зрадити. Але вони також користуються популярністю у жінок, їх обожнюють. У 2020 році зірки прихильні на утворення сім’ї, міцних взаємин.

Здоровий спосіб життя — найважливіша складова частина життя в наступному році. Особливо важливо утриматися від нездорової їжі і скоротити споживання спиртного, сконцентрувати сили на запобіганню хвороб.

Риби

Астропрогноз 2020 для Риб
Рік Білого Пацюка виявиться позитивним для Риб в професійній сфері. Старанна праця принесе повагу, кар’єрне зростання, підвищення заробітку. Це найкращий час для просування по кар’єрних сходах, ведення підприємництва, підтримки кадрових взаємовідносин. У 2020 р. Риби будуть найбільш стабільними, вони побажають закріпити серйозні взаємини з людиною, порядною і сумлінною. Цілий рік буде насичений романтизмом. Восени чекають сімейні інциденти, проте це стане приводом для розбрату в особистих взаєминах. Риби відрізняються чудовим здоров’ям. Здоровий сон, повноцінне харчування — основні складові відмінного самопочуття в майбутньому році.Create AccountLog In Your Account