Чи буде кінець світу в 2020 році

Будь-яка середньостатистична людина на своєму життєвому шляху може згадати декілька обіцяних кінців світу, які по тій або іншій причині, то переносилися, то давали збій. Світового апокаліпсису так і не відбулося, це факт, але те, що людство зазнає різні катаклізми і перевищення смертності над народжуваністю – вже можна вважати початком кінця світу. Хоча якщо проаналізувати, то наслухавшись всіх обіцяних передбачень щодо апокаліпсису, суспільство впадає в легку паніку з бажанням запастися всього чого тільки можна. Зазвичай це стосується скупки круп і солі, а також пакування свого житла у фольгу в надії, що це допоможе від випромінювань і різних впливів. Але різні провісники і вчені наводять безліч прикладів на доказ можливого кінця світу в 2020 році.

Політика і кінець світу

Якщо брати до уваги політичні тенденції, компроміси, то прихід кінця світу можна сміливо пов’язати з розв’язуванням ядерної війни. Так, звідусіль нам розказують, що Північно-американське політичне співтовариство продовжує своє зміцнення і активно впроваджує протистояння ядерних держав. Згідно стратегії американських військових саме на 2020 рік планується переобладнання міжконтинентальних балістичних ракет. В американських ЗМІ неодноразово піднімаються теми, про те, що буде впровадження ще не випробувані раніше удосконалені бомби та інша зброя. Впровадження і пуск в дію такої зброї несе в собі початок краху людських життів, а в глобальному масштабі крах планети в цілому.

Аналітичні передбачення кінця світу в 2020 році

Геніальні особистості завжди божевільні і володіють якоюсь особливою чуйкою, не властивої «простим смертним». Деякі вчені взяли на себе місію провісників апокаліпсиса.

Ось, які прогнози існують на 2020 рік:

• Фізик Ісаак Ньютон підійшов до розгляду кінця світу з наукової точки зору, а саме, зайнявся розрахунком математичних прогнозів, які належать Іоанну Богослову. Ньютон підтримує ідею світового апокаліпсису, але на прийдешній рік обіцяє тільки катаклізми, а обрив цивілізації у зв’язку з кінцем світу фізик розрахував на 2060 рік.

• Сучасним астро-фізикам близька ньютонівська ідея, але вони вважають, що апокаліпсис настане у 2068 році, через зіткнення Землі з астероїдом. Правда зіткнення з цим астероїдом Апофіс вже кілька разів переносився, але на сьогоднішній день дата зіткнення залишається на 2068 рік.

• Вчені і військові стратеги умовно називають 2020 рік кінцем світу, адже на наступний рік очікується цілковите переозброєння американських міжконтинентальних балістичних ракет. А це означає, що в експлуатацію будуть введені нові, які не знало раніше світове співтовариство, ядерні бомби і інші види зброї.

• Аналітики говорять про масштабне насування фінансової кризи, яка про прогнозам станеться саме в 2020 році. Пророкують обвал світової економіки мінімум на 20%, що згубно для малого і більшої частини середнього бізнесу і фінансових структур. В цілому це звичайно, не кінець світу, а обвал економіки, але коли на кону стоять робочі місця і втрата підприємств, то волею-неволею збільшується рівень кримінальної ситуації, кількістю нападів, грабежів і навіть смертей. Фінансова криза тягне за собою низький рівень моралі і підвищений рівень асоціальності.

На чому зійшлися провісники

Якщо не брати до уваги розрахунки вчених та аналітиків, то можна спиратися на прогнози кінця світу в 2020 р. таких структур:

  • релігійних;
  • пророчих;
  • дослідників природних і техногенних катастроф.

Те, що ця тема актуальна, ні в кого не виникає сумнівів, вона на вустах, але, про її популярність свідчить також частота запитів в пошукових системах. На сьогоднішній день запит «чи Буде кінець світу до 2020 року» є одним з найбільш затребуваних і часто запитуваних.

Передбачення кінця світу Нострадамусом в 2020 році
Різні псевдооракули і провісники наввипередки складають свій прогноз на майбутній рік. Але ось ті пророки, яким довіряє і до яких прислухається велика частина населення: Нострадамус, болгарська ясновидиця Ванга. Всі вони сходяться на тій думці, що в 2020 році не станеться кінець світу, але відбудеться низка подій, які понесуть за собою багато людських життів.

Що пророкує Нострадамус

Астролог і доктор наук Нострадамус, передрікаючи події 2020 року прогнозував наступні події:

  • Китай очолить світове співтовариство;
  • Завдяки працям вчених для відкриттів стануть доступні нові способи добування енергії. Якщо раніше це було можливо за допомогою сонця і вітру, то тепер енергоресурс стане доступним з допомогою звукових явищ;
  • Людство почне освоювати нові методи корисних ресурсів, які знаходяться в підводній частини Землі.

Про що говорила провидиця Ванга

Всесвітньо відома болгарська провидиця Ванга конкретно на рік 2020 нічого не пророкувала, останні її передбачення стосувалися 2019 року. Її пророкування схожі з думками від Нострадамуса, де вони обидва говорять про китайське світове панування. Залишається відкритим питання, яким чином Китай цього доб’ється, якщо в хід буде запущена військова експансія, то це спричинить безліч смертей і загальну паніку.

Джей Форрестер та його прогнози на 2020 рік

Австралієць Джей Форрестер створив машину пророкувань під назвою «One World», також став відомим в «тусовці» провісників. Його машина «One World» створювалася як можливий аналізатор вже пройденої історії людства, і скоріше як дослідник теорії ймовірності, а не провісник. Власне на умовах програмування і деяких повторюваних моментів з історії і формуються його думки про майбутнє. Згідно його теорії, 2020 р. стане переломним для людства, а основний колапс настане в 2040 році. Колапс буде проявлятися в перенаселенні, виснаженні ресурсів і людській озлобленості. Обіцяється, що природні катаклізми у вигляді цунамі, повеней, танення льодовиків просто неминучі і з кожним роком будуть все сильніше відвідувати земну кулю.

Дивіться відео пророкування про кінець світу в 2020 році:Create AccountLog In Your Account