Чи можна одружуватися в високосний 2020 рік: поради астрологів

За допомогою прикмет можна дізнатися: чи можна виходити заміж та одружуватися в 2020 високосному році, та чи потрібно відзначати таку подію, як весілля в цьому році або все ж треба відкласти одруження на рік. З високосним роком пов’язано не мало забобонів, а існують навіть такі, які впевнено стверджують про те, що шлюб оформлений в такому році приречений на крах.

Одружуватися чи ні в 2020 році

Раніше предки стверджували, що весілля у високосний рік – це до бід і нещасть. Була навіть така легенда, що в зайвий день (а саме 29 лютого) на Землю приходив диявол, який впливав на людей не найкращим чином і вони протягом року стикалися з різними важкими ситуаціями.

Закохані люди одружуються в 2020 році

Але, у високосному році, насправді, нічого містичного немає. Однак, багато людей розповідають, що такий рік поганий для одруження і спільне життя молодої пари довго не буде тривати. Як виявилося, такі висновки зроблені людськими забобонами. Деякі впевнені, що такі шлюби приречені до швидкого розлучення і немає шансу на майбутнє.

Не всім відомо, що такі прикмети тісно пов’язані з традицією. У високосний рік, зазвичай, не хлопці сваталися до дівчат, а навпаки, дівчата приходили до хлопців. Свати, які приходили до хлопця від дівчини не могли почути «ні» від юнака. Він повинен був погодитися і одружитися на ній. Звичайно, союз, в якому тільки один любить не ставав щасливим. Традиції змінилися, а прикмети залишилися колишніми.

Весільні прикмети, для щасливого шлюбу

Представниці прекрасної статі, які вирішили, незважаючи на відмовляння вийти заміж у високосний 2020 рік, повинні звернути свою увагу на народні забобони і дотримуватися їх. Таким чином можна буде спробувати зробити союз вдалим, міцним і щасливим на зло всім.

  • Якщо у дівчини буде довга сукня, то сімейне життя буде благополучним;
  • Молодій парі, для щасливого шлюбу, потрібно перед самим весіллям покласти монетки в туфлі;
  • Аксесуари найкраще вибирати старовинні, тому що саме вони асоціюються з вічністю;
  • Подругам не можна давати міряти свої наряди і прикраси. Тому що вважається, що можна передати своє щастя іншим;
  • Для того, щоб новоспечена сім’я жила в достатку і не потребувала фінансової допомоги з боку інших людей, потрібно у РАЦСі обсипати пару зерном, цукерками і монетами;
  • Любов не покине пару довгий час в тому випадку, якщо скатертина, яка була на одруженні буде зберігатися вдома. І три роки поспіль, варто її стелити на стіл на річницю весілля.

Завдяки цим прикметам можна зберегти своє сімейне щастя і прожити з коханою людиною в розумінні, любові і достатку.

Переваги одруження у високосний 2020 рік

Молоді люди, які не вірять у народні прикмети та весільні забобони можуть оцінити плюси одруження у високосному році. Згідно статистики, саме в ці роки в Україні значно менше весіль, ніж в звичайні роки. Але це не привід засмучуватися, навпаки, завдяки цьому можна безпроблемно вибрати собі найкращого фотографа, ведучого, знайти той ресторан, який буде подобатися майбутньому подружжю, а не вибирати з того, що залишилося.

Гарна весільна церемонія, молода пара

Якщо ж любов справжня, то ніякі забобони не зможуть зруйнувати шлюб. Тільки істинно люблячі люди зможуть побудувати довірчі і міцні стосунки. Вінчатися в 2020 році теж можна, просто багато хто боїться усіх цих забобон і при цьом намагаються планувати своє весілля та вінчання вже на наступний не високосний рік.

Якщо відштовхуватися від рекомендацій астрологів, то найсприятливіші дні для одруження вважаються періоди, коли Місяць росте. Звичайно можна вибрати собі кращу дату для одруження, але головне, прислухатися до свого серця, і не вірити забобонам і тільки тоді, є всі шанси знайти саму міцну сім’ю в будь-який рік.Create AccountLog In Your Account