Чи сприятливий 2016 рік для весілля (одруження)

В даній статті ми спробуємо з’ясувати: чи сприятливий 2016 рік для весілля, тому що, саме це питання, турбує багатьох людей в Україні і пов’язано це перш за все з тим, що наступний 2016 р. буде високосним. А як відомо, любий високосний рік воістину небезпечний, наповнений різними неприємностями. Вважається, що у такому році, який безпосередньо має 366 діб, відбувається значно більше катастроф та епідемій, а також набагато рідше відбуваються одруження.

На нашому сайті 2016rik.com.ua ми хочемо насправді розібратися: чи буде вдалим весілля у високосний рік 2016, а також чи сприятливий він до одруження?

Велика кількість щиро закоханих пар абсолютно точно впевнені в тому, що грати весілля у високосному 2016 році, означає лише те, що шлюб просто приречений на розвал. І що ж робити, якщо чекати наступного року – 2017-го зовсім не хочеться? В даній ситуації звернемо особливу увагу на історію. Раніше, саме так і було, раз на чотири роки, в будинку нареченої абсолютно не проводили святкових веселощів. Але тут є один важливий момент: при всьому цьому, закохані пари могли обвінчатися. І ходили свататися – саме дівчата, а це відбувалося із-за того, що високосний рік є роком наречених.

Висновок напрошується сам по собі. У тому випадку, якщо б наступний високосний 2016 рік був небажаний для церкви, саме з точки зору здійснення Таїнства вінчання, то природно, щоб даний факт, був би відображений у всіх церковних канонах, але такого правила не існує. І, отже, це марновірство, відносно весілля (одруження) в 2016 році, просто не має під собою, абсолютно ніяких підстав.

Але якщо все ж таки така прикмета має для вас вкрай особливе значення, то Ви, плануючи святкувати весілля в 2016 році, попросіть батюшку сказати перед вінцем наступне: «Вінчаю вінцем, а не високосним кінцем».Create AccountLog In Your Account