Чий буде 2020 рік за східним календарем

Всі ми знаємо, що, базуючись на китайському гороскопі, кожен рік має тварину покровителя. Саме Щур очолює цикл східного календаря з 12 знаків. Відмінність Щура від інших знаків – це відмінна хитрість, він за будь-яких обставин йде до досягнення своєї мети, не визнає брехунів і зрадників. Потрібно детально дізнатися про особливості натури символу майбутнього року, щоб знати, яким він стане для інших знаків зодіаку.

Звичайно ж, у багатьох виникло запитання: «Чий же буде 2020 рік за східним календарем і як він вплине на всі інші знаки?». Будь-яка людина знає, що символ року надає сильний вплив на кожну з сфер життя, так що варто підготуватися до зустрічі наступного року завчасно.

Чий і якої тварини 2020 рік

У більшості східних народів щур визнаний самою почесною твариною, саме вона відкриває 12 річний цикл гороскопу за східним календарем. Як свідчить стародавня легенда, Щур (пацюк) був першою твариною, яка прибула до Будди, коли той побажав всіх зібрати біля себе. Він застосував своє гостре й швидке мислення, кмітливість, і без праці випередив всіх суперників. Глибоку річку, яка зустрілася йому на шляху, він подолав на спині буйвола. Щур відрізняється високим інтелектом, чудовою інтуїцією, відмінною винахідливістю, неймовірною пам’ятю, все цейому дозволяє швидко і правильно приймати рішення в складних ситуаціях.

Ні для кого не секрет, що рік 2020 буде перебувати під впливом Металевого Білого Щура. Прислухаючись до гороскопів, ми знаємо, що характер тварини, який відповідає за нинішній рік, дуже впливає на повний період її правління.

Щодо року Пацюка, то пріоритетними стануть такі якості як: рішучість, наполегливість, справедливість. Для того щоб заслужити розташування господара року, доведеться чимало постаратися. Прислухаючись до порад астрологів, ви легко наповните всі 12 місяців великою кількістю приємних подій.

Стихії знаків за східним календарем

Знає навіть школяр, що астрологічний цикл повторюється кожні 12 років, змінюється лише стихія, яка настає саме в цей рік. Діюча стихія безсумнівно дуже впливає на темперамент і різні події, що чекають на людину. Астрологічне коло складається з 5 стихій, вони також повторюються зі своєю певною періодичністю. Для того щоб дізнатися, якої тварини майбутній рік за гороскопом, потрібно орієнтуватися по останній цифрі в даті:

  • Цифри 0 і 1, відповідають за білий колір і метал. З цього випливає, що 2020 р. буде під знаком Білого Металевого Пацюка.
  • Цифри 2 і 3, відповідають за чорний колір і стихію Води.
  • Цифри 4 та 5 відповідають за синій і зелений кольори і відносяться до стихії Дерева.
  • Цифри 6 і 7 відповідають за червоний колір і стихію Вогню.
  • Цифри 8 і 9 – це роки жовтого або коричневого кольорів і стихії Землі.

Чого чекати від 2020 року Білого Пацюка

Традиційно новий рік відзначають в ніч з 31 грудня на 1 січня, але мало хто враховує, що насправді, правління нового господаря набирає чинності трохи пізніше. У 2020 році китайський новий рік настане 25 січня.

Щур є дуже гордою твариною, він відкриває 12-річний цикл, коли вступить в свої права, буде шефствувати над усіма знаками зодіаку на протязі року. Ще він володіє сильною працьовитістю, товариськістю і кмітливістю, без праці може адаптуватися під будь-які обставини, але комфорт для нього дуже важливий. Агресія, як така, йому не схильна, а якщо і розлютиться, то дуже швидко все прощає і забуває. Заступництво Щура в прийдешньому році візьме під свою опіку всіх, хто трудиться на повну з усією віддачею до справи, а брехуни і шахраї в цей рік отримають по заслугах.

Щур (Пацюк) – володар чудової пам’яті, в ньому кипить енергія і він легко може займатися відразу кількома справами одночасно. Буває досить впертим в моментах, коли доводить свою правоту, всі розпочаті справи без винятку доводить до логічного завершення.

Рік 2020 білого Пацюка (Щура) за східним календарем

 

Щоб з’ясувати, яким стане новий рік, варто звертати увагу на характер тварини:

  • в перші місяці року, радять не витрачати час даремно і бути активним у всіх справах, покровитель схвалить такий ентузіазм рухатися вперед. Навіть якщо на шляху будуть перешкоди, ви зможете все подолати, якщо такі труднощі вас не злякають, ви отримаєте удачу від господара року;
  • велика кількість інших знаків змінить свій соціальний і особистий статус. Будьте готові до кардинальних змін, таким як, переїзд на нове місце проживання і зміна поглядів на різні питання. Налаштуйтеся на стабільність, і всі зміни, з якими вам доведеться зіткнутися, будуть тільки вам на користь;
  • символ 2020 року із задоволенням допоможе з балансом сімейних відносин і реалізації в улюбленій професії. Бажаючим зайнятися своєю особистою справою, варто не зволікати і працювати над цими питаннями відразу з перших днів нового року.

 

Звичайно ж, багатьом знакам доведеться добряче попрацювати, щоб новий 2020 рік став для них як можна продуктивнішим. Покровитель буде на боці тих, хто не боїться і сміливо крокує вперед до втілення мрії.

Прогноз для всіх східних знаків

Кожна людина при народженні отримує свого покровителя у вигляді знаку східного зодіаку. Так і рік Пацюка стане для кожного представника знака різним, одним принесе достаток і успіх, а іншим доведеться багато працювати, щоб отримати розташування від господара року. Тому, знаючи особливості, що чекають власників знаків за прогнозом, можна буде уникнути деяких негативних моментів і навпаки, довше насолодитися усім добрим, що станеться протягом 12 місяців.

Детальніше прогноз для кожного східного знака (за роком народження):

Щур – займаючи місце покровителя 2020 року, в більшості випадків буде чуйним до всіх народжених під його знаком, всі випробування, які вам будуть дані на цей рік, ви пройдете легко.

Бик – цей знак з Пацюком не в найкращих відносинах, рік може стати дуже непростим. Народженим під цим знаком не варто ризикувати грішми.

Тигр – у народжених під цим знаком в новому році можуть бути деякі складності в особистому житті або при контакті з родичами. Ведіть себе спокійно, намагайтеся йти на компроміс і з розумінням ставитися до чужих недоліків.

Кролик або Кіт – в цей 2020 р., народженим під цим знаком, не варто експериментувати з чим-небудь. Сумнівні авантюри з легкими грошима будуть переслідувати вас протягом усього року.

Дракон – рік для вас стане непростим, є ймовірність великих втрат, так що не варто ризикувати, і намагайтеся уникати небажаних конфліктів.

Змія – завдяки своїй хитрій натурі, є велика ймовірність знайти особливий підхід до Пацюка, рік буде дуже непростим, але ви з легкістю впораєтеся з будь-якою ситуацією. Частіше варто прислухатися до своєї інтуїції, вона зможе убезпечити вас у багатьох питаннях.

Кінь – до представників цього знака Щур дуже прихильний і буде допомагати у всіх починаннях. Всі представники знаку доб’ються успіху у питаннях кар’єри і взаємин з близькими людьми.

Вівця або Коза – представників знаку чекає підвищення по службі і значний фінансовий прибуток. Щоб домогтися успіху у всіх поставлених завданнях, варто працювати над кожним питанням, самостійно не довіряючи його співробітникам.

Мавпа – важливим моментом для цього знаку стане прислухатися до інтуїції, вона стане керівником в прийнятті найбільш непростих рішень, не поспішайте, важливо обміркувати кожен крок.

Півень – представники знаку можуть самі собі перешкодити досягти успіху із-за свого егоїзму. Ваше завдання в цьому році – помиритися з близькими, забувши про всі непорозуміння, які були між вами. Звертайте увагу на своє здоров’я, щоб не допустити серйозних ускладнень від простої хвороби.

Собака – представникам цього знака досить непросто буде домовитися з Пацюком, не витрачайте час на порожні конфлікти, краще займіться собою і своїм саморозвитком.

Кабан чи Свиня – кожен з представників цього знака якщо не злякається пари труднощів, зможе втілити в життя свою мрію. Якщо вам не пощастило ще зустріти свою людину, цей рік напевно виправить ситуацію в сімейному житті.

Дивіться відео про східний гороскоп для Щура:Create AccountLog In Your Account