Чоловік Тигр: характеристика року народження

Жінкам, супутником життя яких виявився чоловік-Тигр, неймовірно пощастило, характеристика його року народження служить явним тому підтвердженням. Розглянемо, які особливості притаманні для цього знака зодіаку.

Роки народження по знаку Тигра

Відповідно до східного гороскопом Тигр є одним з головних знаків. Це тісно пов’язано з давньою легендою, що існувала в Китаї. Відповідно до неї, Жовтий імператор влаштував збори все тварин і повідомив їм, що деякі з них навіки можуть залишитися в людській пам’яті та історії. Для цього звірі мали переплисти через річку з бурхливою течією і дістатися до палацу. Переможцями визнавалися перші 12 з них.

Тигр мав стійку впевненість, що саме він першим пройде випробування. Однак йому завадила стихія: коли він перепливав через річку, в цьому місці виникло сильна течія. Через це хижак прийшов лише третім після Щури і Бика. Таке ж місце Тигр займає і за китайським гороскопом в зодіакальному колі.

Цікаво! 2022 – рік якої тварини

Цікаво те, що, хоча Тигр і є третім, цей знак користується особливою пошаною у китайців, а багато хто з них вважають головним саме його. За давнім повір’ям, це тварина мала властивість відганяти демонів від житла. В якості талісмана його зображення використовують і донині. Тигр символізує захист сім’ї, щасливий шлюб. Також він асоціюється з яскраво вираженим чоловічим началом.

За східним календарем під знаком Тигра з’явилися люди, народжені в наступних роках: 1914 1926 1938 1950 1962 1974, 1986, 1998 2010. Черговим роком стане 2022.

Характеристика року народження Чоловіки-Тигра каже про те, що він наділений такими рисами:

 • благородство і чарівність, найчастіше він є улюбленцем публіки, оскільки проявляє на людях красиві і широкі жести;
 • прагнення до лідерства, це проявляється як в роботі, так і в повсякденному спілкуванні;
 • жвавість характеру, що виражається в жадобі пригод, здатності заразити своїм ентузіазмом інших людей;
 • непередбачуваність, що виражається в прояві запальності і раптових спалахів емоцій. Це виробляє несподіване враження на оточуючих, оскільки найчастіше Чоловік-Тигр володіє спокійним стриманим характером;
 • схильність до ідеалізації оточуючих людей і обстановки, що часто призводить до небажаних наслідків для Тигра;
 • нездатність визнавати поразку.

Чоловік Тигр: любов і сім’я

Обраниця цього знака зодіаку вважає, що їй несказанно повезло. Принаймні, таке враження Чоловік-Тигр виробляє на жінок відразу після знайомства. Він ввічливий, від нього віє силою, властиві прояви романтики і благородні вчинки, вона проявляє іскрометний почуття гумору.

Однак, коли особистість, народжена в рік Тигра, вступає в сімейне життя, цей чоловік може проявляти себе і з іншого боку, його характеристика стримає як позитивні, так і негативні моменти. Це виражається в наступному.

 • Висока вимогливість до партнерки . Закохавшись, Тигр віддається цьому почуттю з усією можливою самовіддачею, але хоче те ж саме отримати і від своєї обраниці. На жаль, не всі жінки здатні виявляти подібну глибину, тому Тигр буває нещасним в любові.
 • Емоційність і імпульсивність . Такі чоловіки дуже чутливі, при цьому це якість може виявлятися з різних сторін. В один момент він вражає несподіваним романтичним вчинком, але в інший стає надзвичайно різким і запальним. Далеко не кожній жінці під силу винести подібні емоційні перепади настрою.
 • Ненадійність . Хоча на перший погляд Тигр виглядає як неймовірно стабільний чоловік, згодом виявляється, що це далеко не так. Його кохана буде часто відчувати почуття невизначеності. Часом Тигр сам не розуміє, одружений він чи ні. Він може йти з сім’ї, а після повертатися знову, причому це відбувається неодноразово. Дружина такого чоловік повинна володіти певною часткою мудрості і терплячим характером.

 • Прагнення до ідеалу . Це якість повною мірою переноситься і на партнерку Тигра. як правило, такий чоловік вибирає собі в супутниці ефектних красунь, щоб мати можливість похвалитися перед оточуючими. Обраниця Тигра повинна виглядати бездоганно, він проявляє нечувану щедрість, щоб вона могла приділяти увагу своїй зовнішності, однак жінка і сама повинна прагнути до цього.
 • Любов до свободи . Тигру потрібно обов’язково давати простір, він не переносить будь-який тиск. Виходячи з цього, він віддасть перевагу жінку, не настільки прив’язану до сімейного побуту, як прагне до власного саморозвитку і має своє коло інтересів.
 • Дбайливий батько . Це одна з найкращих рис Чоловіки-Тигра. До своїм дітям він буде ставитися з трепетом і любов’ю, прагнути, щоб у них було все найкраще. Особливу увагу він приділятиме їх розвитку, часто його діти роблять успіхи в навчанні та спорті.

Що стосується сумісності Чоловіки-Тигра з іншими знаками в коханні, його характеристика говорить про наступне:

 • з Жінкою-Тигром йому буде цікаво проводити час, але відносини навряд чи складуться, оскільки обидва є дуже волелюбними натурами, які прагнуть до лідерства;
 • з Крисою у Тигра часто дуже мало спільних інтересів. Крім того, така жінка постійно вимагає м’якості і романтичності, що набридає Тигру, він вважає партнерку прискіпливої;
 • Бик відрізняється консервативністю, що суперечить тязі до пригод Тигра;
 • Кролик відрізняється дипломатичністю, завдяки чому відмінно доповнює Тигра, це один з найбільш міцних спілок;
 • Дракон теж здатна прекрасно ладити з Тигром, вона допомагає йому розкрити потенціал;
 • Змія любить панувати і придушувати, що абсолютно неприйнятно для Тигра;
 • Кінь має чудову інтуїцію, завдяки чому легко знаходить порозуміння з Тигром;

Цікаво! Любовний гороскоп 2022 по знакам зодіаку

 • з Козою союз можливий, але дуже хисткий через надмірну вразливості та чутливості такої жінки;
 • Мавпа, хоч і енергійна, але здається занадто настирливої ​​для Тигра;
 • Півень має тягу до ощадливості, що абсолютно суперечить щедрому розмаху Тигра;
 • з собакою союз визнаний одним з найбільш ідеальних, оскільки розум і мудрість цієї жінки сприяють його збереження;
 • Свиня розділить погляди чоловіка, що буде сприяти довговічності їхнього шлюбу.

Чоловік Тигр: кар’єра

Енергійність, оптимізм, впевненість і вольові якості Тигра будуть в повній мірі сприяти зростанню його кар’єри. Характеристика особистості говорить про те, що він здатний досягти небувалих висот, чому сприяють такі риси.

Цікаво! 2022 рік Тигра: характеристика

 • Прагнення до лідерства . Тигра не влаштує роль підлеглого, він бачить себе виключно керівником вищої ланки. Прекрасно він реалізується і як бізнесмена, що має власну справу.
 • Працездатність . Якщо Тигр бачить перед собою мету, він буде йти до неї з усім можливим завзяттям і не заспокоїться, поки її не досягне. Цей чоловік освоює навіть ті завдання, які іншим здаються нездійсненними. Коли він стикається з невдачами, то краще взяти короткочасну паузу, щоб ретельно обдумати новий підхід і вирішити, як він може впоратися з ситуацією. Після цього він кидається в бій з новими силами.
 • Невизнання авторитетів . Тигр орієнтується виключно на власну думку, яке він вважає єдино правильним і не боїться його висловити оточуючим. Хоча це якість і заважає йому освоїтися на початку кар’єри, коли необхідно підкорятися, згодом воно грає йому на руку.
 • Відмінний начальник . Завдяки тому, що Тигр щедрий, його підлеглі не будуть відчувати потреби щодо того, що стосується фінансових винагород. Він вимогливий в роботі, але великодушний, і його колеги оцінять це належним чином. Крім того, атмосферу в колективі Тигр воліє створювати невимушену і дружню.

Гороскоп для Чоловіка Тигра на 2022 рік

Майбутній 2022 рік Тигра стане надзвичайно сприятливим для цього знака. Хоча цей час обіцяє нестабільність і численні зміни, Тигр буде до них готовий в силу свого характеру. Щоб досягти успіху, доведеться проявити виключну працездатність, але його це не лякає.

Успіху в 2022 році досягнуть люди, що не бояться ризику і навіть готові вплутатися в авантюру. Поставивши на карту багато цінностей, вони можуть досягти воістину запаморочливого зльоту. Це ідеальний час, щоб кардинально змінити своє життя.

Якщо чоловік народився під знаком зодіаку Тигр, характеристика його року народження сприятиме досягненню найсміливіших цілей і втілення в життя грандіозних ідей.Create AccountLog In Your Account