Державні свята України в 2016 році. Календар державних свят на 2016 рік

Всі ми без винятку любимо відзначати різні святкові дати і напередодні 2016 року, безсумнівно, у кожного з нас виникає цілком закономірне питання, а які державні свята в 2016 році будуть відзначатися в Україні. Відразу відзначимо, що різноманітних свят, в наступному році, буде дуже багато, оскільки, крім державних, є ще й професійні, міжнародні, а також церковні (православні) свята. І безсумнівно, що серед безлічі різних свят, у кожного з нас є свої улюблені, що ми чекаємо з нетерпінням.

Варто відзначити, що деякі державні свята України в 2016 році, в т.ч і церковні, згідно українського законодавства будуть святковими вихідними, а це і Новий рік, Різдво Христове, 8-е Березня, Великдень (1.05), День солідарності трудящих і Перемоги, Трійця (19.06), а також День Конституції і Незалежності України, і нове для всіх нас свято День захисника України, яке теж є червоним днем календаря, і буде відзначатися 14 жовтня. Більш докладно про те, які дні в 2016 році будуть вихідними, а які святковими, Ви можете дізнатися, заглянувши у календар офіційних вихідних на 2016 рік.

Нижче, ми розмістили календар свят на 2016 рік, в якому є всі головні українські свята, в т.ч і державні, професійні, міжнародні і церковні, при цьому, всі вони, розміщені в хронологічному порядку.

Червоним кольором, в цьому календарі, позначені ті державні свята, на які припадають офіційні святкові вихідні дні в 2016 році.

Сподіваємося, що календар державних свят України на 2016 рік, стане Вам у пригоді, і Ви завжди будете в курсі коли і яке буде свято.

Також ми Вам рекомендуємо, подивитися календар 2016 пам’ятних і знаменних дат України.Create AccountLog In Your Account