Допомога при народженні дитини в 2016 році в Україні. Розмір допомоги

Зовсім недавно, на багатьох українських сайтах новин, з’явилася дуже тривожна інформація, про те, що допомога при народженні дитини в 2016 році в Україні, буде якщо не скасована, то принаймні розмір виплат буде суттєво зменшений. І при цьому всі ЗМІ посилалися на те, що Мінфін вже підготував деякі зміни до держбюджету України на 2016 рік, щодо скасування одноразової допомоги. Але на щастя, ця інформація, щодо скасування дитячих виплат – не підтвердилася, оскільки її офіційно спростував міністр соцполітики П. Розенко (див. розмір прожиткового мінімуму 2016 на дітей).

Таким чином, державна допомога 2016 при народженні дитини, матиме наступний розмір: незалежно від того, якою за рахунком народиться дитина (першою, другою або третьою), розмір виплати при народженні дитини в 2016 році становитиме 41 тис. 280 гривень, при цьому одноразова допомога, відразу після народження, складе 10320 грн., а далі протягом 3-х років, буде виплачуватися сума, що залишилася, в розмірі 860 гривень на місяць.

Чи будуть збільшені виплати на дитину в 2016 році в Україні поки невідомо, але попередньо, підвищення таке заплановано на квітень 2016 р., а от чи буде воно затверджене чи ні – покаже час.

Щоб отримати соціальну допомогу від держави на дитину в 2016 р., слід протягом 12 календарних днів, після народження дитини, одному з батьків (опікунів) звернутися у відділ соцзахисту населення за місцем реєстрації. І при цьому слід заздалегідь підготувати наступні документи для отримання допомоги в 2016 р. при народженні немовля: заяву в довільній формі; оригінал і копію свідоцтва про народження дитини; ідентифікаційний номер та паспорт; банківські реквізити, на які будуть перераховуватися дитячі гроші. У рідкісних випадках, у Вас можуть попросити деякі додаткові документи, для уточнення певних даних.

Також дивіться: розмір стипендії в Україні в 2016 році.Create AccountLog In Your Account