Фарбування волосся за місячним календарем в квітні 2021 року

Люди ще в давнину помітили величезний вплив Місяця на людину. Згідно з його фазами підбираються сприятливі дні для поновлення образу. Якщо фарбування волосся в квітні 2021 року буде виконано за місячним календарем, то це дозволить на тривалий час зберегти яскравість кольору.

Вплив місячного циклу на фарбування

Так як місячні цикли діють на баланс рідин в організмі людини, то ефект від забарвлення залежить від фаз супутника Землі. Перукарі радять дотримуватися місячним календарем, за яким можна вибрати сприятливий день.

Тоді результат сподобається, а колір буде радувати тривалий час. В іншому випадку може знадобитися повторне фарбування.

 

Виконувати його необхідно на зростаючому Місяці. Тоді фарба довгий час зберігається на волоссі, а колір не втрачає яскравість. Коли супутник розташовується в фазі зростання, волосся простіше сприймає різні косметичні засоби, тому фарбування краще виконувати в цей час.

На спадний Місяць бажано не міняти колір волосся, так як в цей період вся енергія мінімальна. Локони легко віддають барвник, тому колір швидко змивається. Та й результат може бути тьмяним, а волосся знайдуть неживий вигляд.

Найкращі дні

За місячним календарем можна легко вибрати сприятливі дні. Тоді фарбування волосся в квітні 2021 року буде якісним. У таблиці представлені відповідні для процедури дати.

 

Сприятливі дні в квітні

фаза Місяця

Знак зодіаку

13

Зростаюча

Телець

14

Телець

15

Близнюки

16

Близнюки

21

Лев

22

Лев

23

Діва

24

Діва

Небажано виконувати фарбування під час молодого місяця і за 2 дні до і після цієї події. Це не дуже вдалий період для фарбування, так як результат може не сподобатися і доведеться все переробляти.

Знаки зодіаку

Астрологи радять звертати увагу на знаки зодіаку, в яких знаходиться Місяць. Це дозволяє визначити сприятливий період:

 • Якщо Місяць перейшов в Овен, то час не підходить для перукарських процедур. Інакше це викликає енергетичний спад.
 • При Тельці час вважається сприятливим для косметичних маніпуляцій. Можна виконувати різні види фарбування. Всі процедури підуть на користь. Вважається, що це сприятливо вплине на особисте життя людини.
 • Місяць у Близнюках підходить для зміни зачісок, в тому числі і для фарбування. Зміни в образі можуть змінити спілкування з близькими людьми, вплинути на настрій.
 • Період Рака хоч і підходить для фарбування, але результат збережеться недовго. Процедура здатна подіяти на відносини між батьками і дітьми.
 • Час Льва підходить для фарбування. Всі процедури будуть сприятливими. Вони позитивно вплинуть на енергетику людини, додадуть йому сил.
 • При Терезах забарвлення виконувати небажано, інакше пігмент швидко змиється.
 • При Місяці в Скорпіоні фарбувати локони теж не варто. Невідомо, який результат буде від цього.
 • Якщо йти в перукарню при Стрільці, то результат, швидше за все, засмутить.
 • Час Козерога підходить для фарбування. Пігмент відмінно лягає, а також довго тримається.
 • Місяць у Водолії підходить для фарбування в незвичайні кольори.
 • Під час Риб краще не ходити на подібні процедури. Через фарбування втрачається колишній вигляд волосся.

Як відзначають астрологи, не варто відразу виконувати в один день зміну кольору і стрижку. Краще відвести для цього окремі дати. Навіть при сильній зайнятості слід орієнтуватися на сприятливі для цього дні.

Дні тижня

Бажаючи виконати фарбування волосся, слід враховувати і день тижня. З давніх часів люди помітили, що є сприятливі і невідповідні періоди для цих процедур.

Найкраще виконувати фарбування в такі дні:

 • в понеділок
 • п’ятницю;
 • суботу.

Оновлення кольору волосся в ці дні виявиться сприятливим. Є й нейтральні дні – середа і четвер, а в неділю не слід ходити в салон.

Рекомендації по фарбуванню

Нерідко люди, плануючи відвідини перукарні, не надають значення дрібницям, хоча багато хто з них дуже важливі. Одне з правил – попереднє знайомство з майстром. Рекомендується відвідувати одного і того ж фахівця.

Вважається, що майстер повинен бути приблизно такого ж віку, що і його клієнт, а ще краще – однієї статі. Важливо, щоб фахівець був оптимістом, позитивною людиною, тоді будь-які процедури будуть проходити легко.

Бажано записуватися на прийом заздалегідь, найкраще за місяць. Багато клієнтів орієнтуються на місячний календар, тому сприятливі дні можуть бути зайняті. Призначати потрібно ту дату, коли немає термінових справ.

Не варто відвідувати салон в кінці дня. Найкраще виділити для цього вихідний, сходити до майстра не поспішаючи. Важливо приходити вчасно.

Фарбування необхідно виконувати тоді, коли людина розслаблена. Якщо ви довіряєте майстру, то результат такої процедури обов’язково сподобається, та й перукаря буде простіше працювати.

Бажано для зміни кольору локонів вибирати сприятливі дні, тоді фарбування волосся за місячним календарем в квітні 2021 року принесе відмінні результати.

Підбиваючи підсумки

 • При визначенні дати фарбування волосся краще орієнтуватися на місячний календар.
 • У квітні 2021 року кілька днів, коли можна сміливо вирушати до майстра.
 • Важливо враховувати дні тижня.
 • Фарбування волосся за місячним календарем дозволить надовго зберегти яскравість кольору.


Create AccountLog In Your Account