Фінансовий гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Ви вже розпланували весь наступний рік і думаєте про поїздку на море, купівлю нерухомості, заміну автомобіля на більш дорогу модель? Скажемо чесно: поспішати не потрібно. Спочатку загляньте в фінансовий гороскоп на 2020 рік за знаками Зодіаку і роком народження. Адже наступний рік Білої Металевої Криси (Щура), а це тварина, як відомо, дуже непередбачувана.

Криса – дріб’язкова, економна, не витрачає гроші даремно, любить відкладати. Саме тому люди Криси (Щури) рідко відчувають у чомусь потребу. Вони дуже працьовиті, готові піти на жертву заради заробітку і відмовитися від своїх інтересів, щоб отримати грошовий гонорар. Згідно фінансовому гороскопу, в 2020 році багато – хто буде слідувати цьому прикладу і на певний час забудуть про захоплення, романтику заради того, щоб отримати прибуток.

Ось через таку працездатність та жертовність заради заробітку, в кінці року у більшості накопичиться пристойна сума, яку можна буде витратити на автомобіль, нерухомість, вкластися у прибуткову справу.

Варто зазначити, що найбільшого успіху в рік Щура 2020 досягнуть ті, хто зайнятий у професіях, що вимагають стратегічного розуму, уважності, зосередженості. Астрологи рекомендують прислухатися до своєї інтуїції, яка підкаже, в якому напрямку рухатися, щоб досягти успіху.

Докладний фінансовий гороскоп на 2020 рік
Далі докладніше про фінансові перспективи на 2020 рік для кожного знака Зодіаку.

Овен

Представники цього знака Зодіаку, згідно фінансовому гороскопу на 2020 рік, рвучкі, неекономні і недбалі у своїх витратах. Якщо Овну чогось захочеться, будь-то новий автомобіль, або дорогі меблі, він тут же це купить, і навіть не подумає про те, що в майбутньому залишиться без засобів до існування.

Астрологи рекомендують Овнам притримати коней і перед якою-небудь покупкою все ретельно розпланувати, провести аналіз. Тільки це допоможе значно заощадити кошти на банківському рахунку.

Телець

В цьому році терплячим і уважним Тельцям, якщо вірити фінансовому гороскопу 2020, випаде шанс домогтися великого успіху у фінансовому плані. Найвдалішим періодом вважається кінець зими-початок весни. Все в цей час буде допомагати Тельцям. Навесні представників цього знака може відвернути закоханість. Але не слід втрачати пильність. Потрібно навчитися поєднувати сімейні справи і фінансові.

Влітку намагайтеся довести все розпочате до кінця. А для цього потрібно на деякий час забути про задоволення і серйозні витрати.

Восени Тельці будуть пожинати плоди своєї діяльності. Але це не означає, що потрібно розслаблятися. Астрологи рекомендують не зупинятися на досягнутому, а продовжувати далі рухатися в тому ж напрямку. Тоді, до кінця року ви зберете достатню суму, щоб у наступному році ні про що не думати.

Близнюки

Винахідливі і допитливі Близнюки, повинні бути готовими в 2020 році до безлічі сюрпризів. Не варто переживати. Щур подбає про те, щоб вони були приємними.

На жаль, Близнюки не зможуть все сприймати на позитивній ноті. Адже представники цього знака вміють робити з мухи слона. І тільки ближче до весни вони заспокояться і зрозуміють, що навіть не дуже вдалу ситуацію можна обернути на свою користь. Багато моментів будуть призводити до непередбачуваних поворотів. Тому не треба сподіватися на те, що все буде так, як ви запланували. І не треба звалювати провину на оточуючих.

У першій половині року не потрібно вирушати в далекі поїздки. Також слід стежити за своїми словами. Надмірна відвертість може призвести до поганих наслідків. Друга половина принесе більше радості. Це саме той період, коли можна реалізовувати свої мрії і плани. Головне – навчитися переступати через свої страхи.

Рак

Обережним і економним Ракам, якщо вірити фінансовому гороскопу, у 2020 році буде везти. Адже представники цього знака дуже розважливі і дбайливі, втім, так само, як і Щур. Тому в цьому році Ракам буде посміхатися удача. В 2020 році ви зробите величезну кількість корисних покупок, закінчите ремонт, придбаєте хороші меблі.

Астрологи лише попереджають, що грати потрібно чесно. Також в гороскопах сказано, що в цьому році Ракам потрібно більше приділяти увагу сім’ї, а не зосереджуватися тільки на роботі.

Літо, як і осінь, будуть дуже вдалими для представників цього знака. Раки будуть вважати себе найщасливішими. Все в цей період буде їм вдаватися як на роботі, так і в любовних питаннях.

Лев

Початок року для Левів, згідно фінансовому гороскопу 2020, буде дуже вдалим. Жодна мета не залишиться недосягнутою. Щур нагородить представників цього знака великими можливостями. Деякі захочуть відкрити свій бізнес, вкластися у вигідну справу, просунутися по кар’єрних сходах. Дерзайте! Щур сприяє вам у всьому.

Єдине, про що попереджають зірки, – це про те, що з такою зайнятістю Левам буде катастрофічно не вистачати часу на сім’ю. Астрологи рекомендують розраховувати його з розумом і не забувати про близьких людей.

Взимку Левам доведеться повністю зануритися в роботу. І якщо представники цього знака добре потрудяться, то до кінця року можна отримати хороші дивіденди. До речі, в гороскопах сказано, що хтось буде намагатися вставляти палиці в колеса. Тому Левам періодично доведеться видавати свій рик, щоб показати недоброзичливцям, що у нього все під контролем.

Діва

Акуратна і спокійна Діва може не турбуватися про фінансові проблеми в цьому році. Про це йдеться у фінансовому гороскопі на 2020 рік. Щур любить практичних людей, тому благоволить представникам даного знаку. Але перешкоди все ж будуть чекати Дів – влітку. Головне – не приділяти дрібницям занадто багато уваги. Зосередьтеся на основній роботі. Можливо, знадобиться підтримка близьких людей.

Якщо Діви скористаються порадою астрологів, то вже восени можна пожинати плоди. До речі, представникам цього знака в процесі бурхливої діяльності не варто забувати про кохану людину, інакше, вона безнадійно віддалиться і колишні стосунки вже не повернеш.

Терези

У минулому році Терезам довелося важкувато. Згідно фінансовому гороскопу, в 2020 році представники цього знаку можуть трохи розслабитися, але тільки трохи. На початку року Терезів чекає спокійне і розмірене життя. У другій половині 2020 р. потрібно буде скласти чіткий план дій і напористо слідувати за ним. Можливо, через тверді рішення у Терезів виникнуть конфлікти з близькими. Але це не страшно. Незабаром рідні все зрозуміють і підтримають у скрутну хвилину.

Влітку Терезів чекає чимало сюрпризів, в тому числі, неприємних. Нерви на межі, але зупинятися на половині шляху не слід. Потрібно чітко слідувати розробленому плану.

Восени теж виникнуть проблеми. Хтось захоче підсидіти представників даного знаку. Тому зрідка слід демонструвати, що все під контролем. Для цього потрібно буде забути про задоволення і присвятити весь вільний час роботі. До кінця року все налагодиться і можна буде отримати дивіденди від виконаної роботи.

Скорпіон

Початок року буде досить вдалим, як в коханні, так і у фінансах. Але у другій половині 2020, згідно фінансовому гороскопу, можуть виникнути проблеми з серцевими справами. З-за розриву з коханою людиною постраждає все, що так довго будувалося. У цей період слід зменшити свою гординю і зробити крок на шляху до примирення. І тоді всі проблеми будуть вирішені.

У другій половині року можливі зради з боку нових знайомих. Так що треба бути обережним у словах і висловах. Літо – пора конфліктів. Скорпіони настільки загрузнуть у своїх проблемах, що будуть зриватися на всіх, хто попадеться під руку.

Восени з’явиться можливість помиритися з усіма, а вже взимку знову нахлинуть труднощі. У Скорпіонів буде стільки проблем на роботі, що часу на спілкування з близькими не залишиться.

Стрілець

Стрільцям теж не варто розраховувати на легкий рік. Про це йдеться у фінансовому гороскопі на 2020 рік. Щур – тварина, яка любить підносити неприємні сюрпризи. Це стосується першої половини 2020 року. Цей період буде сповнений проблем і складнощів. Зате влітку, восени і взимку можна буде трохи розслабитися. Щур щедро нагородить Стрільців за їх терпіння і працьовитість.

У 2020 році представникам цього знаку належить розпочати нову справу, на що підуть всі сили. Часу на задоволення і спілкування з близькими не залишиться. Стрільцям доведеться піти на цю жертву. Зате до кінця року з’явиться можливість відпочити і побути із сім’єю.

Козеріг

Козерогові Щур піднесе безліч неприємних сюрпризів. Але він з легкістю з ними впорається. Головне – не впадати у відчай. Адже представникам цього знаку властивий страх перед будь-якими труднощами.

Якщо скористатися порадами астрологів, то Козероги вже до початку весни будуть відчувати себе найщасливішими. З’явиться час на відпочинок і сім’ю.

Також, згідно фінансовому гороскопу на 2020 рік за знаками Зодіаку, Козерогам потрібно виховувати в собі терплячість. До кінця року астрологи кажуть про численні конфлікти між рідними людьми. Вам доведеться підтримати одну зі сторін. Зірки рекомендують не робити цього і залишитися осторонь, щоб потім не опинитися винним.

Водолій

В цьому році зірки будуть благоволити Водоліям, якщо вони проявлять працьовитість і терплячість. У першій половині року представників даного знаку чекають великі проблеми на роботі. Все нормалізується, якщо Водолії виявлять мудрість. Не потрібно брати участь у конфліктах і приймати чиюсь сторону.

До кінця літа, згідно фінансовому гороскопу на 2020 рік, доведеться відстоювати свою думку. Сварки і скандали будуть переслідувати Водолія в прямому сенсі цього слова. Конфлікти будуть виникати скрізь – на роботі з колегами і керівництвом, і вдома. Цей період просто потрібно перетерпіти. Тільки тоді компроміс буде досягнутий. Стосунки з оточуючими налагодяться ближче до осені.

В кінці року Водолія чекає приємна компенсація за все пережите. Мається на увазі налагодження матеріальної сторони.

Риби

Представникам цього знака Щур теж піднесе безліч сюрпризів. Але Риби не з тих, хто швидко здається. Вони з легкістю будуть долати всі випробування. З-за цього до початку літа, згідно фінансовому гороскопу, є ймовірність появи ліні. Астрологи рекомендують не байдикувати, а взятися за роботу, щоб до кінця року отримати хороший прибуток.

Зірки говорять, що Риби в цьому році можуть зробити все заради своєї мрії. Не варто йти по головах, використовувати когось у своїх цілях, домагатися чогось шляхом обману. Це може призвести до незворотних наслідків. Грайте чесно і тоді Щур буде допомагати вам у всьому.

Фінансовий гороскоп 2020 за роком народження

А як виглядає фінансовий гороскоп в залежності від року народження?

 • Щур. Рік буде вдалим у фінансовому плані.
 • Бик. Складності виникнуть на початку року, потім все піде, як по маслу. Головне – наполегливо працювати і не зупинятися на досягнутому.
 • Тигр. Рік буде неоднозначним в плані фінансів. Везти буде тільки тим, хто проводить роботу над помилками, вміє аналізувати ситуацію і здатний наполегливо працювати.

 • Кролик. У наступному році доведеться багато вчитися і пізнавати щось нове. Це принесе користь у фінансовому плані. Стабільності можна досягти тільки, якщо навчитися швидко приймати рішення в сформованій ситуації. Також потрібно довіряти тільки перевіреним людям.
 • Дракон. Щур буде благоволити Дракону у всьому. Головне – покладатися тільки на свій розум.
 • Змія. Все складеться добре, якщо контролювати свої емоції і тримати себе в руках.
 • Кінь. Перемога буде чекати тих, хто працює і досягає поставлених цілей незважаючи ні на що.
 • Коза. Щур буде їй допомагати у всьому. Головне – не бути легковажним і боротися з забудькуватістю.
 • Мавпа. Мають можливість ризикувати по повній і реалізовувати всі свої мрії. Щур буде прихильним до Мавпи в 2020 році.
 • Півень. У цьому році чекає надбавка до зарплати і підвищення по кар’єрних сходах. Рік буде насиченим і повним пригод.
 • Собака. Рік буде спокійним. Ніяких значних змін не передбачається, життя буде плисти за течією.
 • Свиня. Буде жити на повну котушку. Щур буде намагатися допомагати їй у всьому.

 Create AccountLog In Your Account