Гороскоп для Риб на 2022 рік

Прочитавши свій гороскоп на 2022 рік, Риби повинні усвідомити, що рік Тигра для них буде роком побудови свого майбутнього. І жінки, і чоловіки цього знака зодіаку зможуть втілити всі свої задуми до кінця літа. В іншому випадку виникнуть труднощі, і вони не доб’ються бажаного результату.

Характеристика Риб

Шалено талановиті в усьому Рибки можуть реалізуватися як актори і співаки. У той же час небажання сильно напружуватися в робочих моментах виробляє в них авантюризм і шахрайство. Вони не люблять сидіти на місці, а від монотонної роботи дуже сильно втомлюються.

Добрий характер часто проявляється у допомозі нужденним людям. Вони часто є помічниками бідним і знедоленим. За що карма їх щедро винагороджує.

Риби – мрійники і живуть в світі своїх ілюзій. Їм обов’язково потрібна підтримка і захист від близьких людей. В іншому випадку вони впадають у відчай, що часто призводить до затяжних депресій.

Вони досить важко сприймають критику на свою адресу. Тому будують якийсь внутрішній бар’єр, який дозволяє відштовхувати все погане. У той же час вони дуже коректні в спілкуванні з іншими знаками зодіаку і намагаються якомога менше говорити гидот, щоб не порушувати ідилію у відносинах.

Через надмірну тривоги вони часто страждають психічними розладами, звикають до алкоголю і наркотиків.

Керуюча планета – Нептун. Стихія – Вода. Камінь удачі – це місячний камінь. Найбільш підходящою квіткою служить латаття.

Що чекає Риб у 2022 році

Рік Тигра по астропрогнозу стане роком досягнення нових висот і можливостей. Для тих представників водної стихії, які скромні і нерішучі, 2022 рік стане роком невеликих випробувань, але з відмінним придбанням нового досвіду і знань.

А ось впевнені в собі Риби будуть домагатися всього, чого тільки зможуть побажати. Працювати потрібно в колективі або з надійним партнером, який прикриє тил і допоможе в просуванні наверх.

Для старту своєї кар’єри підходить період з лютого і до кінця квітня. Саме в цей час зірки будуть допомагати і заохочувати всі справи Рибок.

У любовних відносинах рік буде куди успішніше, ніж в діловій сфері. Самотні представники зможуть, нарешті, знайти «того самого» людини. А сімейні Риби влаштують затишок в домі для продовження роду.

За здоров’ю астрологи радять весь рік бути під наглядом психолога. Можливі нервові зриви і депресії. Але при правильному ставленні до цих проблем, вони пройдуть майже непомітно.

Гороскоп для Риби-чоловіка

Рік Тигра для чоловіків-Риб стане роком виправлення минулих помилок і побудови свого нового Я. Вони зіткнуться з небаченим успіхом в житті, який їх сп’янить і може завести «не в той степ». Тому представникам цього знаку зодіаку варто контролювати кожен крок і кожне слово.

Чоловіки цього водяного знака вміють дуже швидко відновлюватися після сильного перевтоми. Але в 2022 році їм слід уважно відстежувати початок цього моменту і вчасно давати собі відпочинок. Прекрасним варіантом стане відпочинок на природі в колі сім’ї. Також бажано частіше зустрічатися з хорошими друзями. Розмови при таких зустрічах будуть допомагати відпочивати емоційно.

Що ж стосується особистого сфери, то тут все добре. Самотні чоловіки розглянуть у своїй старій знайомій відповідну для себе половинку. А сімейні Рибки-чоловіки створять романтику в будинку.

Гороскоп для Риби-жінки

Що за життя без інтриг? Це девіз жінок-Риб. Вони не можуть спокійно насолоджуватися розміреним життям і завжди намагаються відшукати на свою голову пригоди. І нехай в 2022 році не всі вони закінчаться гладко, головне, що ці дами отримають ще більше життєвого досвіду.

Самотні представниці водяного знака відчують в собі нереальне бажання створити сім’ю. І в 2022 році їм це вдасться. Вони зможуть знайти «того самого» джентльмена, який розділить їх класичний погляд на відносини, і в подальшому можна буде грати весілля.

Сімейні ж дами зможуть втілити свою мрію і стати мамами. З’явилися клопоти настільки занурять їх в новий побут, що вся ділова сфера життя піде на другий план.

Любовний гороскоп

У рік Тигра у риб не буде відбою від шанувальників. Основне завдання, яке стоїть перед ними – це не прогавити того самого чоловічка, про який Рибки так давно мріяли. І саме з цією людиною будуть всі шанси створити міцну сім’ю. Зірки попереджають, що їх половинка вже десь поруч і вони давно знайомі.

У сімейних рибок у 2022 році можливі дрібні сварки і недомовленості. Однак, щоб зберегти сім’ю, просто потрібно побільше приділяти уваги своїм близьким. І тоді не тільки не буде розмов про розлучення, але і варто чекати поповнення в родині.

Але важливо остерігатися пліток з боку недоброзичливців, які всіма силами намагатимуться зруйнувати цей союз. Одне зерно чуток, прийнятих за чисту монету, може привести до серйозних сварок на ґрунті ревнощів.

Фінансовий гороскоп

У наступаючому році є ризик втратити велику суму грошей. І статися це може легковажно Риб. Через необдуманих покупок грошей буде все менше, а заробити, щоб покривати витрати, Риби встигати не будуть. Тому варто зменшити свій апетит і витрачати гроші тільки на найнеобхідніше.

При цьому Рибки повинні подбати заздалегідь про своє фінансове благополуччя. Адже рік Тигра буде для них у фінансовому плані роком стрибків. Однак не варто впадати у відчай. Важливо спокійно реагувати на кризові моменти, і тоді доля буде підкидати нові варіанти заробітку.

Діловий гороскоп

Рибам у 2022 році вдасться домогтися кар’єрних висот, але тільки в тому випадку, якщо чітко слідувати заздалегідь відпрацьованому плану. Астропрогноз не радить вплутуватися в авантюри або сумнівні підробітку. Є варіант наштовхнутися на шахраїв. Найкраще приділити час освоєння нових навичок і знань.

Також в рік Тигра варто навчитися адекватно оцінювати свої вміння в професійній сфері діяльності. Як то кажуть – немає межі досконалості.

У цьому році дуже пощастить тим Рибка, які розбираються в економіці, фінансах і комерції. Однак конкуренція буде велика, що може похитнути здоров’я.

До всіх виникаючих ситуацій потрібно ставитися з холодною головою. Тоді не доведеться вирішувати з’явилися через імпульсивних вчинків проблеми.

Гороскоп подорожей

Рік Тигра для Риб в першій половині буде наповнений роботою. Відпочивати якщо і буде виходити, то тільки на вихідних, і то недалеко від місця проживання. Але в цьому теж є своя принадність, адже зустрічі з друзями на шашлики будуть такими, що запам’ятовуються.

А ось полетіти в інші країни Рибки зможуть вже в середині літа. Потрібно знайти такий курорт, в якому можна буде поїздити на екскурсії по красивих місцях, і в той же час насолодитися ласкавим морем і теплим сонечком.

Однак не варто в цьому році відвідувати екстремальні розваги. Ризик для Риб – це багато. Але зараз слід почекати з такими розвагами, тому що зірки застерігають про можливі травмах.

Гороскоп здоров’я і краси

Що стосується здоров’я, то в цьому році не варто зупинятися в заняттях спортом. А якщо ще не починали – то саме час записатися в тренажерний зал. Фізична підготовка зміцнить здоров’я і зовнішній вигляд представників цього знака зодіаку.

Також слід звернути увагу на шкірні захворювання. Є ймовірність підхопити лишай від бездомної кішки або тому подібне. Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. При перших незрозумілих висипаннях потрібно відразу звернутися до лікаря. В іншому ж, здоров’я не підведе.

Це стосується і зовнішнього вигляду. У 2022 році краща не експериментувати із зачісками та макіяжем. Такі зміни не підуть на користь. А ось змінити свій стиль в одязі можна.

Але тільки не кардинально. Навіть якщо просто додати нові аксесуари і змінити основний колір одягу – Риби отримають нових себе.

Риби та інші знаки зодіаку

Щоб мати повну картину характеристики представників знака Риб, потрібно подивитися на їх сумісність з іншими знаками зодіаку. У кожній парі є моменти зіткнення і обопільного розуміння, розбіжностей і вічної підтримки.

Нижче наведено рівні гармонії взаємин Риб з іншими знаками гороскопу на 2022 рік:

 • Овен – агресивний і наполегливий, ніж часто відлякує вразливих Риб. Однак ці характери можуть притертися. Тому тут спостерігається середній рівень сумісності.
 • Тельці і Риби розуміють один одного і налаштовані на спокійне і комфортне співіснування. Союз може вийти в будь-якій сфері життя.
 • З Близнюками у Риб дуже низький рівень сумісності. Близнюки прагнуть свободи і їм не до того, щоб пізнавати внутрішній світ свого партнера.
 • Досить середній рівень сумісності у Рака і Риби. І хоч вони обидва – водні знаки, серед них немає лідера, який зміг би направляти енергію на розвиток відносин.
 • Знову ж Лев, як і Овен, буде лякати милу Рибку своєю наполегливістю. Хоча на якомусь неземному рівні вони притягуються. Однак краще побудувати тільки дружні відносини.
 • Педантична Діва складе дуже низький рівень сумісності з чутливими Рибами. Можна розраховувати тільки на діловий союз.
 • Ваги зможуть підкорити серце Риб вже на найперших етапах знайомства. Відносини можуть тривати як дуже довго, так і закінчитися, майже не розпочавшись. Все буде залежати від старань обох сторін.
 • Найвищий рівень сумісності у Скорпіона з Рибкою. Вони будуть прекрасною парою, адже Скорпіон буде захищати і оберігати свого партнера до кінця життя.
 • Дуже непогана сумісність і у Стрільця з Рибкою. Вони можуть розуміти і підтримувати один одного. І так протягом усього життя. Також вони можуть створити непоганий діловий союз.
 • Ще одна ідеальна сумісності у Козерога і Риб. Риби шукали собі захисника і покровителя. Козероги ж шукали покірного домашнього партнера. Зірки зійшлися в цій парі.
 • Водолій не зможе ужитися з Рибою в побутових питаннях. Але ось дружити або ділити бізнес – це запросто.
 • Дві Риби будуть прекрасно дружити. Але в інших сферах життя вони не зможуть домогтися нічого, адже серед них не буде того паровоза, який би тягнув все на собі.

Відомі люди, народжені під знаком Риби

Риби – це джерело краси та естетики. Вони відчувають енергію насолоди і люблять ділитися нею з оточуючими. Саме тому багато музикантів, актори і співаки народжені під цим знаком зодіаку.

Однак відомі Риби і в політиці, і в спорті, і в науці:

 • Гарік Харламов – відомий російський комік, актор, телеведучий;
 • Настя Івлеева – знаменита російська телеведуча, блогер;
 • Мікеланджело – знаменитий італійський скульптор, поет, мислитель;
 • Вівальді – знаменитий венеціанський композитор, скрипаль;
 • Дженсен Еклз – знаменитий американський актор.

Рекомендації для Риби на 2022 рік

Цього року багато що стане на свої місця. Все задумане буде виконуватися, але тільки за умови докладання зусиль. А ось в сімейних відносинах варто бути помягче і частіше спілкуватися з рідними і близькими людьми.Create AccountLog In Your Account