Гороскоп для Тельця на 2022 рік

Далеко не всі вірять в астрологію. Але точно прочитають гороскоп на 2022 рік. Телець вірить в те, що йому пророкують зірки. І в цьому році він ще більше утвердиться в своїй вірі.

Адже і для чоловіків, і для жінок цього знака зодіаку астропрогноз дає впевненість у завтрашньому дні і прекрасні перспективи в майбутньому.

Характеристика Тельця

Один з найбільш працьовитих і завзятих знаків зодіаку. Любить сталість і виваженість рішень. Своїми стараннями всього в житті домагається сам і не сподівається на удачу.

Люди, народжені під цим знаком зодіаку, – прекрасні сім’янини, адже вони самі створюють затишок і комфорт у своїй родині. Досить терплячі і вміють перебувати в вичікувальної позиції, для того, щоб приступити до дій в найкращих для цього умовах.

Незважаючи на те, що Тельці – скептики, вони виробляють дуже гарне перше враження. Люблять жартувати над іншими, але також можуть кепкувати і над собою. Товариські і віддані, тому мають багато друзів. Однак періодично їм просто необхідно побути наодинці з собою, щоб привести в порядок свої думки і почуття.

Тельці не терплять брехня. Але в крайніх випадках можуть вдатися до цієї зброї. І їх обман ніколи не буде розкрита, адже кажуть вони його чітко і впевнено. А ось обдурити Тельця майже неможливо. Він на інтуїтивному рівні відчує обман і скаже про це співрозмовнику прямо в обличчя.

Керуючою планетою у цього знака зодіаку є Венера. Стихія – Земля. Камінь удачі для нього – смарагд. Найкраща сумісність – з Дівою і Раком.

Що чекає Тельця в 2022 році

Тигр радить в цьому році довіритися своїй інтуїції і весь рік слідувати їй. А якщо прикласти зовсім небагато зусиль, то цей рік стане одним з кращих за останнє десятиліття. Хоча ця порада не зовсім доречний, адже Тельці і так завжди йдуть напролом і самостійно домагаються поставленої мети.

Єдине напуття, яке дають астрологи на цей рік, – це робити все відразу, не відкладати і не лінуватися. І тоді успіх не змусить себе чекати.

Перші місяці 2022 року буде направлено на зміну місця роботи або професії. У цей період краще не робити необдуманих витрат. Весна і літо пройдуть тихо і спокійно. Ніяких серйозних проблем не намічається. Однак не слід забувати про своє здоров’я. Адже в цей період можуть загостритися хронічні захворювання.

Осінь прекрасно підійде для спілкування з родиною. Добре б поїхати разом відпочити, щоб налагодити відносини і зміцнити союз.

Гороскоп для Тельця-чоловіка

Практично кожен чоловік-Телець упевнений в своїй невичерпній енергії і життєвому ресурсі. Однак в цьому році він буде так багато працювати, що сили почнуть його залишати. Тому варто брати перепочинку, щоб відновлювати свої запаси.

З фінансами не повинно бути проблем. Так як Тельці – знак сталості, то і грошовий потік у них постійний. Слід тільки раціонально їх використовувати.

Одинаки в цьому році не зможуть зіграти весілля, адже відповідної кандидатури для створення шлюбу не буде. Але з’являться нові знайомства, які в майбутньому приведуть до міцну дружбу.

Сімейні чоловіки, народжені під цим знаком зодіаку, будуть відчувати любов і підтримку з боку близьких людей. Будь-які починання будуть обговорюватися в сім’ї і прийматися спільні рішення.

Одна умова ставлять зірки – розділяти з сім’єю не тільки важкі моменти життя, але і ділитися щасливими епізодами. Тоді взагалі не буде ніяких конфліктів.

Гороскоп для Тельця-жінки

Астропрогноз радить жінкам цього знаку зодіаку позбутися від усього зайвого в цьому році. Це можуть бути речі, а можуть бути і спогади, які не дають рухатися далі. Також необхідно стежити за своїм емоційним станом, адже нервові зриви можуть перешкодити дійти до поставленої мети.

А ось будь-які перешкоди, які будуть виникати протягом усього 2022 року, потрібно приймати з вдячністю. Адже саме ці моменти дозволять набратися життєвого досвіду, який буде допомагати в подальшому житті.

У робочих моментах цих жінок буде не зупинити. Вони будуть йти напролом до досягнення поставлених завдань і це призведе до кар’єрного росту або розширенню вже наявного бізнесу.

У любовних справах краще нічого не міняти. Самотні дівчата все одно не зможуть відшукати того самого, з яким вони зможуть прожити все життя. А у сімейних дам і так все добре в особистому плані. Залишається тільки підтримувати цю атмосферу в колі своїх близьких.

Любовний гороскоп

Благополучний рік для сімейних Тельців. Будь-які непередбачені повороти долі будуть закінчуватися позитивно. Будуть з’являтися нові знайомства, які змусять ревнувати другу половинку.

Але, знову ж таки, Тельці будуть вірними своїй родині і ніякі спокусники не зможу вплинути на їхній шлюб. А якщо сім’янини вирішать поповнити ряди батьків, то краще відкласти це до наступного року.

Для одиноких представників цього знака зодіаку рік не стане таким, що запам’ятовується. Якихось божевільних романтичних знайомств і відносин чекати не варто. Можливі швидкоплинні захоплення, які ні до чого не приведуть.

Але астрологи радять придивитися до свого найближчого оточення. Можливо, серед них є тією самою людиною, з яким тільцям судилося прожити до старості, але вони ще його не розгледіли.

Фінансовий гороскоп

2022 рік не обіцяє складнощів у фінансовій сфері. Навіть навпаки, зірки прогнозують додаткове джерело доходу. Однак слід з розумом розпоряджатися грошовими коштами і не витрачати їх на дурниці. Найкраще почати відкладати на майбутнє.

В середині літа, можливо, у них попросять борг родичі. І тут необхідно буде зважити всі за і проти. Адже Тельці дуже добрі за вдачею люди. І часто гроші, які вони давали в борг, їм не повертають.

А ось восени зірки віщують одноразове велике надходження грошей. Можливо, це буде спадок або щось подібне. І тут головне – вчасно вкласти ці кошти в якийсь бізнес. Тільки в такому випадку ці гроші стануть працювати на Тельців. Якщо ж просто витратити ці кошти даремно, то ні задоволення, ні грошей не залишиться.

Діловий гороскоп

Початок року може показати Тельцям, що вони займаються не тією справою. Або засиділися на своїй посаді. В такому випадку вони почнуть діяти і в кінці зими підуть по кар’єрних сходах вгору. Або взагалі змінять свою професію.

Варіантів розвитку подій багато. Потрібно тільки відповідально підійти до вибору своєї мети і не розпорошуватися на різні варіанти.

З весни і до кінця літа Тельці будуть впевнено слідувати своїм планом. У бізнесменів можлива поява нових іноземних партнерів.

Але слід уважно вивчати всі договори до їх підписання. Тому що можуть попастися ненадійні люди з інших фірм.

Осінь – час для відпочинку. Всі професійні справи йтимуть добре. Тельцям залишиться тільки тримати руку на пульсі і зрідка вирішувати спірні питання.

Гороскоп подорожей

З січня і по кінець липня Тельці будуть занурені в роботу і досягнення своїх цілей. Ніяких великих перерв у них не буде. Але це не привід відмовляти собі в подорож вихідного дня. Відмінною ідеєю може стати відпочинок на вихідних десь в лісі зі своїми близькими. Це принесе заряд енергії і допоможе рухатися далі.

А ось кінець літа або початок осені астрологи радять провести де-небудь у моря. Всі складні ділові питання будуть вирішені і можна буде відпочити не тільки фізично, а й морально. Бажано поїхати в ті країни, де вони ще жодного разу не були. Нові місця і враження можуть наштовхнути на нову думку в професійній сфері.

Гороскоп здоров’я і краси

З огляду на, що Тельці вперто віддають всі сили роботі, то в першій половині року можуть виникнути проблеми зі здоров’ям на емоційному і психологічному рівні. Зірки радять не тільки брати собі вихідні, а й поспілкуватися з психологом. Адже саме нервові зриви можуть вплинути на професійну сферу надалі.

У другій половині року з’явиться можливість відпочити і відновити сили. Також непогано було б пройти обстеження в лікарні, перевірити стан опорно-рухового апарату. Можливо, старі хвороби проявлять себе в цей період. Але не варто на цьому зациклюватися, астрологи кажуть, що як тільки закінчиться лікування, все стане на свої місця.

У 2022 році Тельцям не рекомендується експериментувати із зовнішністю. Ні до чого хорошого це не призведе. А лише черговий раз настане нервовий зрив. Якщо щось сильно захочеться поміняти – нехай це буде зміна гардероба.

Телець і інші знаки зодіаку

Телець в комбінації з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони. У 2022 році зв’язок між ними може відрізнятися. Тому нижче складено невеликий астропрогноз сумісності на цей рік:

 • Овен з Тельцем в рік Тигра зможуть стати справжніми друзями. Загальні амбіції і цінності дозволять їм закріпити такий союз на все життя.
 • Два Тельця вірні одне одному – це плюс. А ось мінус в тому, що після деякого періоду спілкування вони прораховують кожен крок іншого наперед. І їм стає нудно.
 • Близнюк і Телець можуть стати хорошими товаришами. А ось на любовні відносини розраховувати не варто.
 • Рак з першого погляду може невзлюбить Тельця. Але, поспілкувавшись ближче, це стане найміцніший любовний союз. Головне – спочатку не пересваритися.
 • Лев прекрасний керівник, а Телець – виконавець. Хороший діловий союз можуть створити в 2022 році.
 • Діва і Телець – це сама ідеальна сумісність в будь-якій сфері життя. Вони розуміють один одного з півслова і прислухаються до думки партнера.
 • Ваги можуть слідувати за Тельцем коли і куди завгодно. Але тільки якщо Телець не буде придушувати партнера. В іншому випадку така пара може стати ворогами.
 • Скорпіон магічним чином притягує Тельця. І навпаки. І тут все залежить від спілкування. Така пара може стати або найміцнішою, або розійтися в різних напрямках назавжди.
 • Стрілець буде придушувати Тельця своїм авторитетом. Пара ненадійна і хороших відносин тут чекати не слід.
 • Козеріг дуже схожий на Тельця за темпераментом. Вони легко знаходять спільну мову і спільні інтереси. Але з часом їм стає нудно і вони шукають різноманітність не стороні.
 • Водолій може стати прекрасним покровителем для Тельця. Але тільки в діловій сфері. Якщо вони вирішать перейти на любовний фронт – їх взаємини відразу ускладняться.
 • Риби можуть створити хороший і міцний любовний союз з Тельцями в 2022 році.

Відомі люди, народжені під знаком Телець

Дуже артистичні та творчі натури просто обожнюють, коли ними захоплюються. Домагаються успіхів самостійно і не терплять маніпуляції на свою адресу. Вони випромінюють море сексуальних флюїдів. Тому є ідолами для багатьох простих обивателів.

А чи так це, можемо порівняти нижче:

 • Пенелопа Крус – знаменита американська актриса;
 • Джордж Клуні – знаменитий американський актор;
 • Роберт Паттісон – знаменитий британський актор;
 • Марк Цукерберг – програміст, засновник Facebook;
 • Петро Чайковський – знаменитий російський композитор, диригент;
 • Наталія Орейро – знаменита аргентинська співачка і актриса.

Рекомендації для Тельця на 2022 рік

Гороскоп на 2022 рік для Тільця зрозумілий – буде багато роботи, яка принесе багато грошей. Потрібно тільки стежити за своїм емоційним станом і давати собі іноді відпочити.Create AccountLog In Your Account