Гороскоп для Терезів на 2022 рік

Гороскоп на 2022 рік Терези сприймуть з великою радістю. Адже всі негаразди і проблеми, які були у чоловіків і жінок цього знака зодіаку в минулому 2021 році, залишаться позаду. А попереду на них чекатиме тільки хороше майбутнє.

Характеристика Терезів

Прагненням до гармонії в усьому відрізняються Терези від інших знаків зодіаку. Вони люблять все зважувати і оцінювати. Ці коливання і постійні сумніви у виборі правильного варіанту роблять з Терезів складних партнерів як в бізнесі, так і в любовних відносинах.

Також через свою нерішучість і небажання нести відповідальність вони часто перекладають право прийняття рішень на оточуючих.

З іншого боку вони мають привабливу зовнішність і вміють привернути увагу своїми манерами. Дуже люблять спілкуватися і маніпулювати в стосунках з протилежною статтю. Досить ревниві і можуть виносити сварки на публіку. Чіпляються до дрібниць і не остигають, поки не з’ясують відносини до кінця.

Відмінна витривалість і хороше фізичне здоров’я дуже часто роблять з них знаменитих спортсменів. Постійні пошуки рівноваги в житті приводять їх до затяжної депресії. Але Терези не вміють по-іншому. Вони завжди і в усьому сумніваються.

Керуюча планета — Венера. Стихія — Повітря. Найбільш вдалий камінь — сапфір. Найбільш підходящим квіткою є троянда.

Що чекає Терезів у 2022 році

Для цього повітряного знаку зодіаку рік буде досить неоднозначним. З одного боку, якщо Терези, як зазвичай, будуть боятися проявити ініціативу і не зможуть самостійно взятися за прийняття рішень — рік пройде тихо, мирно, без сплесків хороших і поганих моментів.

А ось ті представники цього знака, хто все ж наберуться сил і впевненості, зможуть домогтися небачених для себе висот.

Тигр допоможе втілити бажання в життя. Варто тільки проявити хоробрість.

До речі, для слабких Терезів астрологи дають пораду: знайдіть більш сильного і стресостійкість партнера, який зможе повністю розділити всі виникаючі труднощі. Тоді і успіх прийде, і не треба буде заганяти себе в неврівноважений стан.

Фінансове становище буде стабільним. Можливі як приємні грошові премії, так і невиправдані витрати. Однак в мінуса ніхто не піде.

На любовному фронті, втім, як і завжди, проблем не буде. Уваги буде досить. І сімейні, і самотні Терези будуть відчувати себе потрібними і улюбленими. Бажано підігрівати ці почуття романтичними подарунками і різноманітністю в постільних моментах.

Гороскоп для Терезів-чоловіків

Тримати почуття і розум в балансі — це те, чого варто навчитися цим чоловікам у 2022 році. Адже якщо переможуть почуття, то буде біда в діловій сфері. Ну а якщо переможе розум, то проблем в любовній сфері не уникнути.

Що ще почитати: Гороскоп для Близнюків на 2022 рік

Сварки, суперечки і непорозуміння будуть переслідувати Терезів зі своїми другими половинками до кінця року. Тому тільки при балансі цих якостей удача стане на сторону Терезів-чоловіків і допоможе втілити всі найризикованіші задумки в 2022 році.

У рік Тигра обов’язково варто відвідувати майстер-класи та тренінги. Навіть якщо вони будуть коштувати недешево. Адже саморозвиток — це рух вперед. І саме нові знання допоможуть чоловікам цього знака зодіаку домогтися успіхів у різних життєвих сферах.

Також варто постежити за своїм здоров’ям. Часті нервові зриви можуть привести до непростих проблем з психікою. А недолік сну і вічні перекушування можуть виснажити організм і послабити імунітет.

Гороскоп для Терезів-жінок

Зібраність і логічне мислення цих жінок у 2022 році будуть сприйматися як жорсткість і стервозність. Багатьом таке ставлення буде не до душі і ці дами в рік Тигра ризикують втратити частину свого оточення.

Але не варто через це засмучуватися, адже відсіється ті люди, які не гідні бути поруч з такими сильними жінками. Натомість жінки-Терези отримають нові знайомства, які переростуть в міцну дружбу. А для одиноких представниць цього знака зодіаку — в міцні любовні відносини.

У діловій сфері чекає успіх. Напористість і бажання домагатися нових висот дуже допоможуть дійти до потрібного результату. Бажано, щоб поруч був вірний союзник, який завжди зможе підставити своє міцне плече.

У сімейних дам в цьому році будуть експерименти в стосунках. Але це не означає, що будуть зради. Просто любовні втіхи вийдуть на новий рівень, що дуже сподобається цим жінкам.

Любовний гороскоп

Вже з самого початку року сімейні Терези задумаються про продовження роду. Зірки теж вважають, що це найвдаліший рік для народження дитини. А ось парам, які хочуть зіграти весілля в цьому році, астрологи радять перенести цю подію на наступний рік.

Самотні представники цього знака зодіаку зможуть знайти вірного союзника для свого життя. Відносини, може, і не закінчаться весіллям, але дружба триватиме ще багато років.

Терезам слід стати терпимей в стосунках і не влаштовувати сварок через всяких дрібниць. Вічні причіпки на адресу своєї половинки можуть підломити віру в ці відносини. А ось влаштовувати романтичні сюрпризи потрібно якомога частіше. Тоді навіть дрібні непорозуміння будуть моментально сходити нанівець.

Фінансовий гороскоп

У 2022 році Терези не будуть відчувати гостру нестачу грошей. Навіть навпаки, іноді будуть безглузді витрати на непотрібні речі. Але це не сильно відіб’ється на гаманці Терезів. Навчені економити кошти, вони завжди будуть мати в запасі кругленьку суму на всякий пожежний випадок.

Навесні вони зрозуміють, що багато часу витрачали не на ту роботу, на якій можна заробити багато грошей. І почнуть пошуки себе. Саме це призведе Терезів до нової посади, а відповідно, до більшої заробітної плати.

Влітку приємною несподіванкою стане надходження кругленької суми на рахунок Терезів. Швидше за все, ці гроші будуть від близьких і не варто їх відразу витрачати. Краще відкласти і почекати трохи. Адже в найближчому майбутньому ця заначка дуже стане в нагоді.

Діловий гороскоп

Все відмінно буде складатися в робочих моментах у тих Терезів, які зібрали себе в кулак і йдуть до своєї мети, незважаючи ні на що. Ті, хто залишився без роботи, зможуть знайти відмінне місце. А інших чекає підвищення або відкриття своєї справи.

Саме в цій сфері звичка все зважувати допоможе Терезам в ті моменти, коли їх захочуть обдурити або підставити. Уважність до деталей дасть можливість уникнути негараздів в діловій сфері.

Гороскоп подорожей

Якщо початок року варто присвятити саморозвитку, то можна помандрувати в ті країни, в яких Терези ще жодного разу не були. Саме нові місця або старі, але в новий сезон зможуть дати багато позитивних емоцій і позитивної зарядки на рік. Також нові враження подвигнут Терезів до нових стартів.

Даний знак зодіаку любить природу і свіже повітря. І навіть в рідному місті можна знайти прекрасні парки відпочинку, де можна погуляти в тиші і насолодитися ароматами кожної пори року.

В кінці осені також було б непогано поїхати за кордон в теплі країни, ближче до океану. Морське повітря і вітамін Д допоможуть відновити всі витрачені протягом року сили.

Гороскоп здоров’я і краси

Всю зиму Терези будуть занурені в роботу і самореалізацію і будуть почувати себе відмінно. Можливі тільки простудні захворювання. А ось навесні прийде авітаміноз і стан депресії.

Адже перші місяці 2022 року ці фірми не могли розслабитися взагалі. Тому астрологи радять навіть при відмінному самопочутті гуляти на свіжому повітрі і відпочивати в тиші.

Влітку з’явиться ризик інфекційних захворювань. Потрібно пильніше стежити за своїм раціоном харчування і звертати увагу навіть на дрібні подряпини. Адже більшість інфекцій можна підхопити саме через кров.

У плані краси Терезам не варто переживати. Вони привабливі як зовні, так і всередині. Якщо дуже хочеться змінити зовнішній вигляд — можна зробити нову зачіску або поміняти стиль одягу.

Астропрогноз не радить кардинально змінюватися. Це не призведе до бажаного результату.

Терези і інші знаки зодіаку

Терезам дуже потрібен вірний партнер. Хоча іноді вони виставляють занадто завищені вимоги, яким далеко не всі знаки зодіаку можуть відповідати. Тому і сумісність з кожним з них різна:

 • Овен важко сприймає Терезів на фізичному рівні. Їм важко знайти точки дотику. Але винятки бувають, якщо вони обидва йдуть на компроміс.
 • Телець з Терезами можуть зробити союз міцним і довгим. Однакові цінності і погляди на життя допоможуть в цьому.
 • Відмінна дружба виходить в союзі Близнюків і Терезів. Їм обом потрібна свобода, і вони прекрасно ладнають в партнерстві.
 • Примхливий Рак не доставить ніякого задоволення Терезам. Постійні чвари і непорозуміння будуть викликати все нові конфлікти, які з часом розведуть їх по різних сторонах.
 • Хороший союз у Льва і Терезів. Вони прекрасно ладнають в будь-якій сфері життя і зможуть побудувати міцні і довгі відносини.
 • Діва не зможе задовольнити примхи Терезів. Можливі партнерські відносини, але не любовний зв’язок. Тому не варто мріяти про такий союз.
 • Безініціативні Терези можуть побудувати відносини один з одним, але через час їм стане нудно. Адже жоден, ні другий не буде романтиком в цих відносинах.
 • Вічна ревнощі Скорпіонів буде дуже сильно не влаштовувати Терезів. Сварки на цьому грунті призведуть до неминучого розставання.
 • Стрільці можуть стати тим надійним плечем, про який так мріють Терези. Прекрасний союз в будь-якій сфері життя.
 • Фізичне тяжіння між Козерогом і Терезами досить сильне. З перших хвилин знайомства вони вже бачать один одного в парі. Однак постійне бездіяльність Терезів незабаром набридає Козерогу і пара розпадається.
 • Водолій і Терези створюють духовну пару. Вони можуть йти на компроміс, слухати і чути один одного.
 • Риби з Терезами стають відмінними діловими партнерами. Можуть побудувати бізнес з нуля. А ось в любовних відносинах їм стає важко і пара розпадається.

Відомі люди, народжені під знаком Терези

Багато Терезів творчо обдаровані. Вони фізично сильні і витривалі. Тому дуже багато знаменитих людей, які досягли успіху в своїй справі, є саме Терезами.

 • Світлана Лобода — знаменита українська співачка;
 • Павло Дуров — відомий програміст, творець соціальної мережі Вконтакте;
 • Уілл Сміт — знаменитий американський актор і продюсер;
 • Жан-Клод Ван Дам — знаменитий американський актор, режисер.

Рекомендації для Терезів на 2022 рік

Астропрогноз не ділиться по місяцях. Терезам весь 2022 рік слід вчитися тримати баланс почуттів і емоцій, щоб не привернути до себе біду. Також варто навчитися діяти, а не сумніватися. Тоді рік буде успішним. В протилежному випадку рік пройде без явних змін.


Читайте також:

Публікації на тему:

Create AccountLog In Your Account