Гороскоп для Водолія на 2022 рік

Прочитавши свій гороскоп на 2022 рік, Водолій полегшено зітхне. Адже ніяких проблем ні у чоловіків, ні у жінок, народжених під цим знаком зодіаку, в рік Тигра не буде. Найменші негаразди буду непомітні, а ось щасливих моментів буде багато.

Характеристика Водоліїв

Оптимістичні і енергійні представники цього знака зодіаку мають досить привабливу зовнішність. Дуже вразливі особистості. Вони є відмінними друзями, які завжди приходять на допомогу. Обдаровані експериментатори з легкістю впораються з будь-якою новою справою або проектом. Відповідальні у всіх життєвих проявах.

Ризик – їх друге ім’я. Водолії легко пристосовуються до будь-якій незнайомій обстановці і їм це навіть подобається: знаходити шляхи вирішення в невідомих ситуаціях. Також вони дуже гостинні. У них багато друзів і прихильників.

Однак Водолії непостійні і імпульсивні. Дуже часто спалахують емоційно, ніж ображають найближчих людей. Адже витримати постійні перепади настрою цього знака зодіаку дано не кожному.

Представники цього зодіакального сузір’я живуть майбутнім. Все, що вони роблять зараз, – це для того, щоб в подальшому їм було простіше і легше жити.

Керуючою планетою Водоліїв є Уран. Стихією – повітря. Камені-талісмани: аметист і перли. З квітів найбільше підходять орхідеї.

Що чекає Водолія в 2022 році

Для того, щоб цей рік став вдалим, від Водоліїв потрібно небагато: навчитися керувати своєю потужною внутрішньою енергією і зосередитися на одній справі, а не розпорошуватися. Саме цей знак зодіаку в цьому році буде лідером в нових проектах і починаннях. А близькі йому люди будуть не тільки надихати його, а й отримувати якісь дивіденди від успіху Водолія.

Цей рік не підійде для роботи за кордоном. Всіх досягнень потрібно домагатися на батьківщині. Буде стабільність у фінансовій сфері. При правильно доданих зусиллях можна створити позитивну динаміку розвитку фінансів.

У 2022 році здоров’я не підведе. Саме тому сил і енергії вистачить на реалізацію найскладніших задумів. Однак слід робити собі іноді перепочинок, щоб енергія не випаровувалася.

Гороскоп для Водолія-чоловіка

Для чоловіків-Водоліїв 2022 рік – рік рішення всіх завдань і проблем, які вони відкладали «на потім». Саме зараз можна вирішити самі нерозв’язні питання.

Зимовий період варто присвятити навчанню. На те, що давно цікавило, але не вистачало часу. Саме нові знання допоможуть згодом домогтися гарних результатів у вирішенні поставлених завдань.

Весна підійде для налагодження любовних і романтичних відносин. Самотні чоловіки зможуть знайти людину протилежної статі, який буде відповідати всім вимогам Водоліїв-чоловіків. І тут головне не злякати цю людину, а зуміти підлаштуватися під нього. Тоді ці відносини можуть привести до весілля.

Що ще почитати: Рік 2022-якої тварини по слов’янським календарем

Сімейним ж чоловікам варто просто більше часу приділяти дружині і дітям. І тоді Водолії-чоловіки відчують ще більшу підтримку від них.

Літній період відмінно підійде для відпочинку і оздоровлення. Астропрогноз радить не їхати далеко від дому, а провести час на батьківщині. З вересня по грудень чоловіки-Водолії зможуть з новими силами взятися за досягнення мети. І до кінця року все буде успішним.

Гороскоп для Водолія-жінки

Жінки цього знака зодіаку в 2022 році відчують себе під захистом зухвалого і сильного Тигра. Саме зараз їм захочеться змінити імідж, поведінку або стиль одягу. І в зимовий період такі зміни зможуть залучити в життя самотніх жінок-Водоліїв того самого принца, про який вони так давно мріяли. А ось сімейні дами зможуть відчути радість материнства.

Навесні варто перестати тринькати гроші і стати відкладати їх на кінець року. Саме тоді можна буде зробити велику покупку на зекономлені гроші.

Влітку цим жінкам астрологи радять дати можливість собі відпочити. Адже жінки-Водолії звикли працювати як бджілки. А саме в цей період їх сили можуть вичерпатися.

Восени прогнозуються великі фінансові витрати. Але вони будуть в задоволення. І переживати, що грошей не вистачить, – не варто. Тому що ніяких проблем надалі з капіталом не передбачається.

Любовний гороскоп

Активне сексуальне життя в 2022 році буде радувати Водоліїв. Будуть нові захоплення і експерименти. Самотні представники цього знака зодіаку будуть купатися в увазі протилежної статі.

І тут головне – не розгубитися. Адже серед маси шанувальників і шанувальниць буде саме та людина, яку так давно шукали самотні Водолії. Однак необхідно буде поборотися зі своїми ревнощами, щоб не втратити довгоочікуване щастя.

Для тих же, хто вже давно перебуває в шлюбі або в довгострокових відносинах, цей рік обіцяє бути тихим і романтичним. Можливі спільні поїздки і нові романтичні пригоди в цих парах.

Почуття будуть оновлюватися, що дозволить ще довгий час перебувати поруч один з одним. А ось для пар, в яких є надрив і недомовленість, можлива точка у відносинах.

Фінансовий гороскоп

Рік Тигра буде для Водоліїв стабільним у фінансовому плані. Астрологи не прогнозують Обмельчаніе гаманця. А навіть навпаки, всі скоєні великі витрати дуже швидко повернуться в грошовому еквіваленті.

З огляду на, що Водолії вміють заробляти, весняний період стане часом ще більшого збільшення фінансів. Гроші будуть приходити з нових проектів. Тому можна сміливо відкладати частину зароблених коштів на щось дуже дороге і потрібне. Наприклад, на нерухомість.

Влітку з’являться невеликі витрати на відпочинок. Однак знову ж таки, Водолії не відчують цих збитків, адже їхній дохід буде перевищувати витрати. Ну а восени можна зробити ту найдорожчу покупку, на яку відкладалися гроші ще з початку року.

Діловий гороскоп

З січня і до кінця березня буде досить успішний період в професійній сфері. Будуть нові проекти, нові знайомства, нові пропозиції по роботі. Але перед тим, як за щось братися, потрібно зважити всі за і проти. І зупинитися тільки на одній справі. Тоді воно увінчається успіхом.

Вся весна буде насичена роботою. Водолії будуть прикладати масу сил для досягнення своїх цілей. Але можливі конфлікти з колегами або з партнерами по бізнесу. Тому варто обдумувати кожне сказане слово, щоб не нашкодити собі.

Влітку настане невелике затишшя. Водоліям варто відпочити. Саме зараз з’явиться можливість продумати подальшу стратегію по досягненню призначеної мети.

Ну а після відпочинку осінь як не можна краще підходить для завершення розпочатого. Астрологи радять закінчити свої справи до настання 2023 року.

Гороскоп подорожей

За прогнозами астрологів, взимку і навесні Водолії будуть присвячувати себе роботі. І саме це призведе до емоційного виснаження і до проявів агресії по відношенню до близьких. Тому в цей період їм варто хоч іноді брати своїх рідних і виїжджати за місто, де можна буде трохи заспокоїтися і вибачитися перед дорогими людьми.

Початок літа також буде насичено роботою. А ось у відпустку найкраще піти в середині липня. Саме в цей період є всі шанси отримати якомога більше позитивних емоцій і відновити всі витрачені сили за перше півріччя.

У цьому році не варто відвідувати далекі або незвідані країни. Найкращим варіантом стане подорож по своїй країні. Адже тут теж багато цікавого і незвіданого. Найкраще відправитися великою компанією. Тоді і труднощі в подорож будуть дарма, і близькі люди будуть поруч.

Після літнього відпочинку осінь загрожує трудовими буднями. Але варто також хоч іноді вириватися з цієї рутини і давати своєму тілу і душі відпочити.

Гороскоп здоров’я і краси

Водоліям варто навчитися брати перепочинок, щоб не заганяти свій організм. Вічна робота і досягнення цілей постійно вимотують цей знак зодіаку. Звідси нервові зриви і неспокійний сон. Зима і весна пройдуть неспокійно. Тому варто брати побільше вихідних і навчитися контролювати свої емоції. Можливо, навіть відвідати психолога.

Літня відпустка налагодить емоційний стан. Однак вічні перекушування на бігу і фаст-фуд, яким Водолії харчувалися все перше півріччя, можуть спровокувати хвороби шлунка і печінки. Варто заздалегідь звернути на це увагу, щоб ці захворювання не стали хронічними.

2022 рік відмінно підійде для зміни іміджу. Будь-яка зміна зовнішності або поведінки буде дуже добре прийнято оточуючими людьми. Не варто боятися кардинальних змін. Саме в рік Тигра можна ризикувати.

Водолій і інші знаки зодіаку

Як і у інших знаків зодіаку, у Водолія є свої особливості в спілкуванні. Народжені під цим зодіакальним сузір’ям люди досить незрозумілі для інших. Їх вічне прагнення в майбутнє і необгрунтована злість відштовхують багатьох.

Що ще почитати: Любовний гороскоп 2022

А ось докладніше про тих, хто ж все-таки може їх витримати, а у кого однозначна несумісність, читаємо далі:

 • Овни і Водолії створюють відмінну комбінацію. Вони будуть чудовою парою, поки хтось із них не вирішить домінувати над іншим.
 • Телець дуже важко приймає непередбачувану натуру Водолія. Їм важко перебувати на близькій відстані.
 • Близнюк чудово розуміє волелюбність Водолія, адже він сам такий. Прекрасний союз можна створити в 2022 році, адже вони вміють гасити конфлікт ще на початковому етапі.
 • Для стабільного Рака Водолій дня дув сильний вітер і незрозумілий. Союзу не буде ні в якому вигляді. Хіба тільки якщо вони не будуть на різних кінцях Землі.
 • Лев – повна протилежність Водолія. Їм не варто і стояти поруч, адже найменша перепалка переросте в величезний скандал.
 • Діва і Водолій – це два інтелектуала. Однак союз між ними також непередбачуваний. Вони можуть стати як найкращими і надійними партнерами один одному, так і посваритися в мотлох і не спілкуватися до кінця життя.
 • Терези і Водолій у 2022 році будуть рухатися в одному напрямку. Хороший і міцний союз.
 • Між Скорпіоном і Водолієм моментально виникає пристрасть, а ось для тривалих відносин цей союз не підходить. Скорпіон рано чи пізно починає підминати під себе свого партнера.
 • Стрілець – такий же активний і допитливий, як і Водолій. Вони постійно будуть підштовхувати один одного до саморозвитку.
 • Козеріг і Водолій – це дві протилежності. Але, як відомо, вони притягуються. І можуть створити хороший союз, але тільки пропрацювавши і змінивши всі критичні для партнера моменти в собі.
 • Водолій з Водолієм відмінно ладнають, але недовго. Потім їм стає нудно і вони розходяться по різних життєвих шляхах.
 • Риби будуть постійно переводити і так нервових Водоліїв. Недалеко і до кримінальних розборок в такому союзі.

Відомі люди, народжені під знаком Водолій

Серед знаменитих людей чимало тих, хто народився під цим знаком зодіаку. Прагнуть до досконалості, волелюбні і цілеспрямовані особистості наділені величезним талантом. Ось деякі імена найвідоміших людей:

 • Кріштіану Роналду – відомий португальський футболіст;
 • Антон Павлович Чехов – відомий російський прозаїк, драматург;
 • Опра Уінфі – знаменита американська телеведуча, актриса, продюсер;
 • Чарлз Дарвін – знаменитий англійський мандрівник;
 • Дмитро Харатьян – знаменитий російський актор;

Рекомендації для Водолія на 2022 рік

Цей рік буде успішним і принесе багато приємних сюрпризів і звершень. Але слід давати собі емоційно розслабитися і стежити за своїм харчуванням.Create AccountLog In Your Account