Гороскоп на 2020 рік по знаках зодіаку

Кожен наступний рік відрізняється від свого попередника не тільки зміною цифри на календарі, але і зміною тварини-покровителя. Протегувати новому 2020-го року випала честь Біломоу Металевому Щуру – тварині запасливійта неконфліктній. Наступаючий рік багато астрологи називають магічним. По-перше, в ньому сходяться парні цифри – дві двійки і два нулі. По-друге, в січні починається відлік нової дванадцятирічки за східним календарем. І, по-третє, наступаючий рік є високосним, викликає особливий трепет у марновірних людей своєю непередбачуваністю і складністю. Чи це не привід зазирнути в гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку і дізнатися, які сюрпризи нам підготував магічний Білий Щур?

Гороскоп на 2020 рік для Овна

Овен
Овнів чекає досить насичений життєвий період, що частково пов’язано з енергійністю і неприборканим характером цього зодіакального знаку. Але щоб все виходило, доведеться спрямувати свою активність у правильне русло, інакше весь енергетичний потенціал буде мати руйнівний вплив. Рік може розпочатися з періоду апатії і втоми, але триватиме він недовго. Вже на початок весни можна планувати реалізацію глобальних планів – цей час для Овнів астрологи називають самим вдалим. А от на друге півріччя домогтися успіху буде складніше, тому важливі справи відкладати надовго не варто.

Найбільш помітних досягнень Овнам вдасться досягти в діловій та професійній сфері. Підприємці зміцнять свої позиції в бізнесі, а талановиті люди знайдуть практичне застосування своїм здібностям. А ось в особистих стосунках в рік Білого Щура очікуються труднощі, причому взаєморозуміння буде складно знайти як у сім’ї, так і в трудовому колективі. Доведеться приборкати свою прямолінійність і навчитися прислухатися до чужої думки.

Вільним чоловікам і жінкам, які народилися під знаком Овна, буде складно побудувати тривалі романтичні стосунки. Важкий період будуть зазнавати сімейні відносини – намітиться дефіцит довіри і особистої свободи.

Гороскоп на 2020 рік для Тельця

Тілець
У наступаючому році Тельцям випадає відмінний шанс схопити удачу за хвіст і нарешті здійснити свою мрію. Але навіть якщо удача і виявиться примхливою, вас чекає період стабільності та фінансового благополуччя. У першій половині року надасться можливість вирішити житлові питання – від покупки нової меблів до придбання нерухомості. Ближче до початку осені можна зайнятися налагодженням відносин, тим більше, що особиста сфера в 2020-му році для Тельців буде в пріоритеті. Самотнім чоловікам і жінкам вдасться нарешті зустріти свою долю, а сімейні представники знаку стануть більше цінувати своїх половинок.

Уважно слід поставитися до власного здоров’я, можуть загостритися хронічні патології, які виб’ють вас з колії. До середини року чоловікам є сенс взяти невелику перерву, щоб обдумати свої дії та плани. Жінки зможуть розкрити свій творчий потенціал та знайти цікаве захоплення.

Професійний успіх очікує Тельців, зайнятих у технічній сфері. А якщо ви плануєте освоювати нову спеціальність, астрологи радять залишити ці плани на грудень. Цей місяць вважається найсприятливішим для заробітку і фінансових вкладень, що обіцяють значний прибуток.

Гороскоп на 2020 рік для Близнюків

Близнюки
Рік Щура стане для Близнюків періодом, наповненим сюрпризами. Але потрібно бути готовим до того, що далеко не всі вони будуть приємними. Астрологи рекомендують уникати зайвої впертості і навіть у невдачах бачити потенціал для подальшого розвитку. Приділіть увагу самоосвіті, переймайте досвід у старших колег і товаришів – і успіх не змусить себе чекати. У діловій сфері очікується один з найбільш вдалих за останні кілька років періодів. Знайдеться цікава справа, яка не тільки принесе прибуток, але і дозволить розкрити свій потенціал, тим самим зміцнивши положення у своїй професії. До весни може спостерігатися невелике погіршення здоров’я, пов’язане з хронічними стресами. Особливо уважними слід бути Близнюкам з уразливою нервовою системою – більше відпочивайте і проводьте час у колі приємних вам людей.

Білий Щур в наступаючому році принесе зміни на краще в особистому житті. Романтичні пошуки одиноких Близнюків будуть успішними, особливо в середині осені. Тільки не потрібно боятися робити перший крок і ризикувати. Восени зірки радять зайнятися перерахунком сімейного бюджету. Надлишки коштів можна спрямувати на відкриття власної справи, яка допоможе примножити свої доходи.

Гороскоп на 2020 рік для Рака

Рак
Наступаючий рік Щура 2020 підготував для всіх знаків зодіаку чимало важливих подій. Особи, народжені під зодіакальним сузір’ям Рак, не стали винятком – це час для них буде насиченим, але неоднозначним. Очікуються серйозні перемоги, так і глибокі розчарування, а щоб домогтися бажаного, доведеться докласти чимало зусиль. Астрологи радять спиратися на підтримку друзів і однодумців – це дозволить відчути себе впевненіше і позбутися від дискомфорту. Найбільший успіх чекає Раків у сфері романтичних стосунків та реалізації творчого потенціалу. Навіть у самих сором’язливих представників знаку відмінно будуть складатися відносини з протилежною статтю, які обіцяють перерости в міцний сімейний союз. Особливо вдалими в цьому плані будуть початок і кінець року.

На початок 2020-го також доводиться насичений період корисних ділових знайомств, здатних принести вигідне фінансове співробітництво. Ракам, які планують змінити місце роботи, варто почекати з цим до останнього кварталу року. В цей же час очікуються великі фінансові витрати, на які може піти більша частина коштів, зароблених у першому півріччі. Зате здоров’я не підкачає – у рік Щура Раки будуть почувати себе відмінно.

Гороскоп на 2020 рік для Лева

Лев
Ряд несподіваних подій чекає представників хижого знака, але всі вони будуть мати позитивне забарвлення. Буде шанс піднятися по кар’єрних сходах, але на цьому шляху доведеться проявити максимальну пильність і обережність. Намітиться напруженість в робочих відносинах, що може похитнути ваші позиції в колективі. Найбільшою нагородою для Лева стане відмінне здоров’я, яке послужить хорошою основою для руху вперед – сил і енергії буде в надлишку. У весняні місяці можете розраховувати на стрімке зростання своїх професійних досягнень. А ось влітку висока ймовірність помилок, на виправлення яких знадобиться все друге півріччя. Бізнес-успіхи наздоженуть вас у вересні – з’явиться можливість встановити корисні ділові контакти та розширити свою справу.

Нестабільність характерна для фінансової сфери. На думку астрологів, слід більш відповідально підійти до формування бюджету і ретельно прорахувати, чи зможете ви дозволити собі великі витрати.

Чоловіки в рік Пацюка відчують розчарування в близьких відносинах, що підштовхне їх до розриву. Жінки-леви будуть поглинені повсякденними клопотами. Яскравим і насиченим подіями стане тільки вересень, а в інші місяці доведеться багато працювати, щоб рости як професіонал.

Гороскоп на 2020 рік для Діви

Діва
Для Дів початок циклу східного календаря буде вирішальним і зможе вплинути на найближчі 12 років життя. Старт року може видатися невдалим, але подальші перемоги зміцнять віру Дів в себе. Освоювати нові види діяльності і приступати до реалізації планів астрологи радять у другому півріччі. Однак без праці добитися нічого не вийде – доведеться докласти всі свої сили, а часом і вдатися до допомоги друзів. Сфера спілкування та особистих відносин буде як ніколи стабільною. Нових знакових знайомств не очікується, натомість зміцняться старі дружні, професійні та романтичні зв’язки. Новий рік у жінок-Дів пройде під знаком щастя і дружелюбності. Чоловікам часом буде не вистачати впевненості в собі, що може стати перешкодою на шляху до наміченої мети.

З найбільшими проблемами представники цього знака зодіаку зіштовхнуться у фінансовій сфері. Більшу частину року доходи будуть незадовільними, і лише до кінця 2020-го можна розраховувати на надбавку до платні або зростання бізнес-прибутку. Занепокоєння доставить простій в роботі в першому півріччі, але вже з початком осені справи підуть вгору, а нові проекти почнуть приносити перші вигоди.

Гороскоп на 2020 рік для Терезів

Терези
З усіх дванадцяти знаків зодіаку самим спокійним рік білого Пацюка обіцяє стати саме для Терезів. Особливо розміреним і щасливе життя буде на початку року, але вже навесні доведеться “засукати рукави” і приступити до реалізації давніх планів. Пріоритетна галузь у 2020-му році – професійні та ділові відносини. Є всі шанси продемонструвати свої знання, досвід і талант, що дозволить отримати роботу мрії. Для жінок-Терезів перша половина року буде стабільною – невдачі обійдуть стороною, а всі події будуть тільки щасливими. Чоловікам-Терезам варто задуматися про своє майбутнє – змінити ненависну роботу чи невдале житло.

Оскільки життєві пріоритети змістяться на кар’єру, то в особистих стосунках можуть чекати неприємності. Почнуться непорозуміння з другою половиною, складності у взаєминах з дітьми та друзями. Але уникнути сварок і конфліктів цілком реально – частіше йдіть на компроміси, навчіться більше слухати і менше говорити.

Діловий гороскоп 2020 обіцяє великі зміни й привабливі пропозиції. Деякі Терези зможуть розширити сферу свого впливу і отримати підвищення по службі. Вчитися і підвищувати кваліфікацію найкраще восени – це найсприятливіший час для саморозвитку.

Гороскоп на 2020 рік для Скорпіона

Скорпіон
Далеко не все, що підготував прийдешній рік Щура, доведеться по душі Скорпіонам. Очікуються позитивні зрушення в діловій сфері, а от на особистому фронті варто готуватися до неприємних сюрпризів і негараздів. Успіху досягнуть лише ті Скорпіони, які всерйоз займуться собою, – навчаться грамотно планувати свій час, фінансові та енерговитрати. Думки будуть переповнені всілякими ідеями, які обіцяють стати успішними в тому випадку, якщо вдасться відшукати хорошого спонсора. Жінки-Скорпіони можуть сміливо розраховувати на успіх у діловій сфері та розширення кола спілкування. Сім’я і любов відійдуть на другий план, що може негативно позначитися на особистому житті. Чоловікам в 2020 році буде легко даватися навчання, тому є привід задуматися про отримання другої освіти. Розбагатіти в 2020-му не вийде, але намітяться перспективи на покращення добробуту в майбутньому.

Найскладнішим періодом стане осінь – не виключені конфлікти, невдачі в справах, непередбачені витрати. Багато чого буде залежати від самопочуття і енергобалансу Скорпіонів. Астрологи рекомендують вам не перевтомлюватися, щоб вистачало сил на нові звершення.

В любовному плані Скорпіони обох статей будуть схильні до швидкоплинних зв’язків, які нічого путнього не принесуть. Тому краще сконцентруватися на пошуку “своєї” людини або витратити цей час на рідних людей і друзів.

Гороскоп на 2020 рік для Стрільця

Стрілець
Для Стрільців рік Білого гризуна буде абсолютно непередбачуваним. У січні і лютому доведеться продемонструвати всю свою заповзятливість і зібраність – вони знадобляться для вирішення серйозних проблем. Що стосується фінансів, то наступний рік буде швидше періодом вкладень, ніж отримання дивідендів. Доведеться багато від чого відмовлятися, щоб сформувати гарну основу для майбутніх досягнень. Астрологи особливо застерігають бізнесменів-Стрільців – будьте далекоглядні і підбирайте надійних партнерів, щоб залишатися на плаву. Любовний гороскоп обіцяє Стрільцям стабільність. Сформованим парам краще узаконити свої стосунки в першій половині року. Те ж саме стосується пар, які вирішили розлучитися, – якщо відносини врятувати не вдається, краще розлучитися полюбовно ще до літа.

Найбільший підйом у Стрільців очікується у сфері творчості. Але це зовсім не означає, що доведеться міняти професію – в житті з’явиться цікаве хобі, яке допоможе скрасити дозвілля.

А от фінансовий сектор в наступаючому році продемонструє крайню нестабільність. У середині року великий ризик виникнення непередбачених ситуацій, що тягнуть за собою матеріальні витрати. Навчіться економії, і тоді з’являться реальні шанси поліпшити матеріальне становище і навіть отримати додатковий дохід.

Гороскоп на 2020 рік для Козерога

Козеріг
Чоловіків і жінок, що народилися під цим знаком чекає чимало випробувань. Але завдяки вродженій наполегливості і амбітності Козерогам вдасться подолати всі труднощі і вийти сухими з води. 2020-й рік почнеться з негативу, але це буде стосуватися, в основному, особистих відносин – можливі сварки і непорозуміння. Але в професійній сфері все буде чудово – можна розраховувати не тільки на підвищення по службі, але й на професійне визнання. Не виключена і істотна надбавка до зарплати, але тільки за умови, що ви продемонструєте своє вміння та досвід. Друга половина року буде не менш насиченою, ніж перша, але більш стабільна в матеріальному плані.

Жінкам-Козерогам, рік 2020 варто присвятити саморозвитку, а, можливо, й пошуку нової роботи. Не потрібно боятися змін – цей період сприятливий для добрих прагнень. Чоловікам астрологи радять приділити увагу діловій та професійній сфері – всі матеріальні витрати з лишком окупляться. Нові можливості для бізнесу та кар’єри відкриються в період з січня по лютий.

На любовному фронті потрібно готуватися до труднощів – випробування будуть виникати на кожному кроці. І виною всьому – природна запальність і емоційність Козерогів. Можливі спалахи ревнощів, сварки і докори, чреваті розпадом сформованих пар.

Гороскоп на 2020 рік для Водолія

Водолій
Водолії мають багато спільного з господарем року – Металевим Щуром. Вони такі ж ощадливі, чесні і кмітливі, тому і завоювали розташування хвостатого тотема. Повністю уникнути проблем Водоліям не вийде, але з небезпеками представники цього знаку зустрінуться тільки в першій половині року. Часто будуть виникати конфліктні ситуації на роботі, розладяться відносини в родині, що може стати причиною стресів і нервових зривів. Ближче до літа всі конфліктні ситуації залагодяться самі собою, спори вщухнуть, а взаємини увійдуть у звичне русло. Порадує матеріальна сторона життя – Водоліїв очікують вдалі вкладення і швидкий несподіваний прибуток. Можна буде розраховувати на підвищення і навіть стрімке кар’єрне зростання. Серпень, вересень і жовтень – найкращий час для пошуку нової роботи або освоєння суміжної професії.

Важкі любовні ситуації припадуть на зимові місяці – це буде час з’ясування відносин і душевних розчарувань. Самотні Водолії не будуть довго залишатися без уваги. Їх щирість і доброзичливість зачарують оточуючих, залишиться лише вибрати собі гідну пару.

Сімейне життя у другому півріччі пройде під знаком повної гармонії і взаєморозуміння. Правда, Водолії іноді будуть мати потребу в самоті – так що вашим домочадцям доведеться врахувати цей момент.

Гороскоп на 2020 рік для Риб

Риби
Весь майбутній рік Риб будуть долати сумніви, що на тлі нових і цікавих можливостей послужить серйозною перешкодою. Найсприятливішим періодом будуть перші 6 місяців. Удача буде супроводжувати у всьому – від бізнесу до особистого життя. Якщо ви хочете зробити ремонт або змінити місце проживання, теж плануйте реалізацію задумів на це час. Літо астрологи рекомендують провести в подорожах або ділових роз’їздах. Можна відвідати старих друзів – для налагодження і відновлення зв’язків це найсприятливіший час. Взагалі в діловій сфері Рибам в майбутньому році супроводжуватиме удача. Додайте до цього вроджену інтуїцію цього знаку зодіаку, і отримаєте безмежні можливості для втілення в життя будь-яких бажань.

У жінок-Риб цей період обіцяє стати особливо насиченим. З’являться нові шанувальники, цікаві проекти на роботі, корисні знайомства й несподівані прибутки. Чоловікам доведеться важче, але витрачений час і сили будуть виправдані заслуженим успіхом. Можливо, доведеться розлучитися з якимись старими друзями через зміну життєвих позицій. Але доля готує для вас нові цікаві зустрічі – важливо їх просто дочекатися.

Особливу увагу зверніть на здоров’я – це найбільш вразлива сфера в рік Щура для Риб. Проблеми, швидше за все, будуть непередбаченими, пов’язаними з травмами і отруєннями.

Тепер ви знаєте, що чекає знаки зодіаку в 2020 році Білого Металевого Щура за прогнозами астрологів. Але не забувайте, що білий тотемний колір вимагає відкритості і чесності намірів кожного, а природна активність гризуна – працьовитості та наполегливості. І тоді новий рік буде вдалим і залишить тільки позитивні враження.Create AccountLog In Your Account