Гороскоп на 2022 рік для Дракона

Гороскоп для Дракона на 2022 рік не віщує якихось особливих змін. Все буде стабільно добре. І жінкам, і чоловікам цього знака не варто очікувати значного поліпшення свого рівня життя. Але і гірше він не стане.

Характеристика Дракона


Люди, народжені в цей рік, мають величезну і невичерпною енергією. Емоційність іноді у них зашкалює, що призводить до проблем в спілкуванні з оточуючими. Дуже вимогливі і до себе, і до оточуючих людей. Завжди прагнуть до досконалості. До їхніх порад прислухаються, адже вони завжди говорять правильні речі.

До поставленої мети йдуть напролом, іноді не помічаючи, що зачіпають почуття інших людей. При цьому можуть дуже швидко втратити інтерес до досягнення того самого результату, до якого вони йшли спочатку.

Улюбленці суспільства, миттю підкорюють всіх присутніх. Особливо ласі на них люди протилежної статі. Дружити вміють, але тільки з обраними. До лав справжніх друзів потрапляє лише мала кількість дійсно гідних. А все тому, що відбираються друзі на власний розсуд Дракона, а не по якостям цих людей.

Що чекає Дракона у 2022 році?

Яскравих подій очікувати не варто. Продовжиться робота, яка була розпочата ще в минулому році. Поступово, змінюючи своє ставлення до життя і до людей, буде змінюватися і світ навколо цих вогнедишних.

Самодисципліна дозволить зміцнитися в професійній сфері. Бажано пройти навчання або тренінги для розвитку своєї справи в майбутньому.

Фінанси будуть стабільними і без великих стрибків. Накопичені раніше кошти не знадобляться. Навіть навпаки, можуть трохи примножити, адже буде можливість відкладати гроші. Ніяких великих витрат також не передбачається.

У сімейних стосунках варто почекати з плануванням народження дитини. Краще таку відповідальну справу перекласти на наступний рік. А одиноким представникам цього гороскопу удача посміхнеться у вигляді прекрасної другої половинки, яку вони зустрінуть майже на самому початку 2022 року.

Астропрогноз для Дракона-чоловіка

До чоловіків цього знака зодіаку часто прислухаються оточуючі. У 2022 року потрібно постаратися не загордився цим, а продовжити свій шлях саморозвитку. Адже якщо нічого нового не вивчати, то і порад скоро просити вже ніхто не буде.

У кар’єрі необхідно активніше пропонувати начальству свої ідеї. Адже вони будуть непоганими, і саме завдяки їм з’явиться можливість вирости в діловій сфері і отримати непогану премію.

Що ще почитати: Гороскоп 2022 для Лева

Для розширення свого особистого справи рік Тигра – не зовсім вдалий рік. Адже ще не все знання отримані і є ймовірність прогоріти. Зірки не радять захоплюватися азартними іграми. Знову ж таки, цей рік не принесе успіху.

Тим чоловікам, хто прагне створити своє гніздечко, це вдасться. З’явиться можливість проводити більше часу з сім’єю. А одиноким хлопцям рік подарує доленосну зустріч з прекрасною дівчиною.

Астропрогноз для Дракона-жінки

Прекрасні представниці цього знака зодіаку зможуть приборкати свій вибуховий характер, і стати м’якше і ніжніше до всіх оточуючих. Саме зміна характеру допоможе цим дамам обходити конфліктні ситуації стороною.

У кар’єрі буде період перевірки на міцність. І тут не обов’язково пройти її, так як з’явиться можливість змінити місце роботи, перейшовши в ту сферу, в якій жінка-Дракон вже давно хотіла проявити свої знання.

Також і з фінансами. Навіть якщо в один момент їх стане недостатньо, то через невеликий проміжок часу все вирівняється і, може бути, навіть в кілька разів збільшиться.

У любові їм, як завжди, буде везти. Самотні дівчата будуть постійно ловити на собі погляди протилежної статі. Романов може бути кілька. Але представниці знака зроблять правильний вибір партнера і залишаться з ним на довгі роки. А сімейним дамам цей рік обіцяє стабільність і рівність у відносинах.

Любовний гороскоп

Дуже багато часу Дракони будуть витрачати на свою професійну діяльність. Тому можливі конфлікти і непорозуміння в особистих відносинах:

 • Одинаки в 2022 році зустрінуть свою другу половинку ближче до літа. Саме ця особа стане для вогнедишних змістом подальшому житті.
 • Для тих, хто вже деякий час перебуває у відносинах, настане важкий період. Другий половинці постійно не вистачатиме уваги від Дракона. Тому є ймовірність розриву відносин.
 • У сімейних представників даного знаку східного календаря великих змін в житті не буде. Стабільність, взаєморозуміння і взаємоповага будуть в цих відносинах протягом усього року Тигра.

Фінансовий гороскоп

Якщо мислити позитивно і діяти продуктивно, то можна розраховувати на стабільність у фінансовій сфері життя. Ніяких великих витрат не передбачається, а перебоїв з зароблянням грошей не буде. Багато що із запланованого буде успішно реалізовано в життя. Тому можна буде отримати непогані дивіденди.

Однак зірки радять у 2022 році з усією пильністю і відповідальністю ставитися до нових операцій. Шахраї тільки і чекають, коли Дракони оступляться, щоб зіграти собі на руку. Також не варто захоплюватися азартними іграми. В цьому році розраховувати на удачу не доведеться, і можна програти велику суму грошей.

Що ще почитати: Якими будуть діти, народжені у 2022 році Тигра

Діловий гороскоп

У 2022 року можна розраховувати на невелике поліпшення в діловій сфері. Кар’єру побудувати не вдасться, але домогтися підвищення можна. Для цього необхідно буде проявити стійкість характеру і наполегливо доводити керівництву, що Дракони здатні на набагато більшу, ніж мають зараз.

Обов’язково варто присвятити час навчанню. Нові знання в недалекому майбутньому дуже знадобляться. Не варто домагатися поставлених цілей самостійно. Краще знайти надійного партнера і разом з ним просуватися в досягненні результату.

Гороскоп подорожей

Активним і спортивним Драконам необхідно спланувати таку відпустку, який подарує нові емоції та враження.

Добре було б, якщо це подорож можна буде поєднати з активними видами спорту та фізичними навантаженнями. Для цього відмінно підійдуть гори Грузії або Австрійські Альпи. Краси, які будуть оточувати цих вогнедишних, подарують їм масу нових вражень.

Вирушати в подорож бажано або на початку весни, або в кінці літа. І не варто економити грошові кошти на це. Адже в такій відпустці можна буде ще й поправити здоров’я, дихаючи гірським повітрям.

Гороскоп здоров’я і краси

У 2022 році варто відмовитися від шкідливих звичок і перейти на правильне харчування. Якщо не звертати уваги на поради зірок і легковажно ставитися до свого здоров’я – можна отримати купу захворювань. Необхідно особливий акцент зробити на зміцненні імунітету.

Навесні можливі прояви алергії на квітки. Як би там не було, при будь-якому прояві недуги потрібно відразу ж звернутися до фахівця. Дракони повинні пам’ятати, що вчасно розпочате лікування допоможе уникнути небажаних ускладнень.

А ось із зовнішнім виглядом проблем виникати не буде. Їх містична привабливість нікуди не дінеться. Своєю красою і вишуканим смаком Дракони все так же будуть привертати увагу протилежної статі. Не варто міняти імідж. Вони і так стильні і красиві люди.

Сумісність Дракона з іншими знаками зодіаку

Люди, народжені в цей рік, дуже відверті, різання і вперті. Вони користуються любов’ю оточуючих, але в свій близьке коло пускають тільки тих людей, які повністю можуть задовольнити їхні потреби.

Дуже хороша сумісність з Драконом буде у людей, народжених під цим знаком зодіаку:

 • Щур і Дракон доповнюють один одного. Ідеальний союз з будь-якої точки зору.
 • Півню і Дракону ніколи не буде нудно один з одним. Вони завжди знайдуть теми для розмов. Прекрасний союз у всіх життєвих сферах.
 • Мавпа і Дракон дійсно потребують один одного. Хитрість і могутність цієї пари допоможе їм завоювати все, що буде потрібно.

Що ще почитати: Гороскоп на 2022 рік для Кози (Вівці)

Середньою сумісністю з Драконом мають такі знаки китайського гороскопу:

 • Кролика бентежить, що Дракону так сильно потрібна влада, але при цьому він розуміє, що завжди буде знаходитися під захистом. Гарна дружба і діловий союз.
 • Дракон з Драконом створюють феєрверк у відносинах. Вони прекрасно доповнюють один одного і завжди готові підставити своє плече. Але це тільки в любовних відносинах. В інших сферах життя їм важко знайти спільну мову.
 • Мудрість і хитрість Змії дозволяє побудувати хороші відносини з Драконом. Вони можуть ужитися в будь-якій сфері життя. Але через якийсь час мінливість Змії починає дратувати Дракона.
 • Кінь і Дракон створюють безперспективний союз в любові. У дружбі вони можуть зійтися як товариші. А ось в діловій сфері вони підходять один одному найкраще.
 • Коза не може бути повністю щасливою під опікою Дракона. Їй потрібно більше вільного простору. Тому хороші тут тільки ділові стосунки.
 • Природна сила Кабана привертає Дракона. Вони можуть побудувати хороші взаємини в любові і дружбі.

Дуже низькою сумісністю з Драконом мають такі знаки зодіаку за східним календарем:

 • Бик і Дракон постійно борються за владу. Вони не сумісні ні в якій життєвій сфері і ніколи не зможуть побудувати нормальні відносини.
 • Тигр дуже погано відноситься до Дракону. І навпаки. Вони не розуміють і не вміють приймати один одного.
 • Собака – реалистка і дивиться на Дракона не через призму захоплення. І те, що вона бачить, абсолютно їй не подобається.

Відомі люди, народжені в рік Дракона

Людям, народженим в рік Дракона, дуже важко залишатися непоміченими в великих компаніях. Їх сильна і зваблива харизма не залишає нікого байдужими до їх персони. Ось кілька доказів цьому:

 • Микола Басков – знаменитий російський співак;
 • Міккі Рурк – знаменитий американський актор.

Рекомендації Дракону на 2022 рік

Гороскоп для Дракона на 2022 рік попереджає про те, що потрібно відповідально поставитися до свого здоров’я. І не варто брати до уваги думку оточуючих людей.Create AccountLog In Your Account