Гороскоп на 2022 рік для Кролика (Кота)

Гороскоп для Кролика на 2022 рік попереджає про велику кількість найрізноманітніших вражень і переживань. І чоловіки, і жінки цього знака китайського гороскопу зможуть на собі відчути і радості, і розчарування, які будуть мінятися місцями в цьому році.

Характеристика Кролика


Люди, народжені в рік Кролика (Зайця), – це одні з найбільш благородних і дбайливих людей з усього східного календаря. Вони здатні зцілювати. До них часто звертаються за психологічною допомогою. А вони, в свою чергу, ніколи і нікому не відмовляють.

Вони не люблять гучних сварок і скандалів. Але це не означає, що вони боягузливі. Якщо знадобиться, то в екстремальних ситуаціях готові проявити хоробрість і наполегливість.

У сім’ї і в відносинах є хорошими сім’янинами і коханцями. Кролики (Коти) – улюбленці будь-яких компаній.

Дуже рідко бувають бідними. В основному їх дуже цінують в роботі. Однак часті капризи і несерйозність в деяких справах нерідко підривають їх авторитет.

Що чекає Кролика у 2022 році

Безліч найрізноманітніших подій відбуватиметься в життя цих людей. На щастя, хороших моментів буде на порядок більше, ніж негативних. У професійній сфері потрібно бути уважними до недоброзичливцям.

Начальство буде гідно оцінювати роботу Кроликів. А ось заздрісники будуть намагатися перекинути власні невдачі на представників цього знака зодіаку.

У фінансовому плані буде стабільність, якщо не робити необдуманих кроків і не брати кредити. Великі покупки також не варто здійснювати, інакше є можливість влізти в борги, з яких доведеться дуже довго вибиратися. А якщо слідувати порадам астрологів і не робити нічого з вищесказаного, то гроші завжди будуть водитися у Кроликів.

У любовному плані також все неоднозначно. Нові відносини будуть будуватися з труднощами і перепонами. Але якщо з гідністю пережити всі ці невдачі, нові відносини будуть міцними і триватимуть довгий час.

Для сімейних представників цього знака потрібно докласти всіх зусиль, щоб зберегти сім’ю. Адже астропрогноз говорить про можливість дуже хворобливого розриву відносин.

Астропрогноз для Кролика-чоловіка

Рекомендації чоловікові-Кролику на рік тигра наступні: потрібно навчитися відвазі, рішучості і цілеспрямованості. Саме ці якості зможуть допомогти впоратися з будь-якими труднощами, які будуть стосуватися як любовної, так і ділової сфери.

Не варто відмовлятися від своїх бажань, як би не складалися життєві ситуації. Всього можна буде добитися, якщо не впадати в депресію через зриви планів.

Також обов’язково слід уважно ставитися до дій колег і партнерів по роботі. Швидше за все, недобросовісні люди захочуть підставити цих чоловіків, або постараються змусити Кроликів прийняти вигідне рішення не на свою користь.

Але це все буде відбуватися в першій половині року. Починаючи з кінця весни все зміниться, і фортуна посміхнеться чоловікам-Кролям. У фінансовій сфері з’явиться можливість непогано заробити. А в любовному плані життя стане романтичніше і яскравіше.

Астропрогноз для Кролика-жінки

Будь-який вплив навколишнього середовища буде дуже сильно впливати на цих дам. З одного боку, це і не погано. Адже тоді жінки-Кролики проявлять себе як чуттєві і пережівательний натури.

Але з іншого боку, таке сприйняття може призвести до того, що ці дами почнуть все драматизувати і посилювати будь-яку незрозумілу ситуацію. Насправді найкраще весь рік Тигра провести в пошуках себе і у відновленні своєї внутрішньої гармонії.

У справах і в кар’єрі в першій половині року буде застій. Великих злетів очікувати не варто. Однак стабільність – це теж добре. Звичайно, досягти великих результатів можна буде, адже жінки-Кролики мають добру ділову хватку. Але без проблем і невдач тут не обійдеться.

А ось з другої половини року все буде йти краще. Нові ідеї приведуть до кар’єрного росту. Начальство буде зацікавлене в тому, щоб ці дівчата не пішли до конкурентів.

В особистій сфері з’явиться реальна можливість зустріти того самого чоловіка, за яким ці дами відчують себе як за кам’яною стіною.

А сімейні представниці цього знака зодіаку ризикують припуститися помилки і піти з сім’ї. Не варто діяти зопалу. Адже через пару місяців після розриву, швидше за все, вони пошкодують про свій вчинок.

Любовний гороскоп

Неспокійним рік буде і в любовних відносинах. Весь рік все нові випробування будуть вибивати романтичних Кроликів з колії. Все частіше їм буде вимагатися підтримка близької людини. Але скільки б вони її не отримували – їм все буде мало. Тому конфліктів і з’ясувань відносин не уникнути.

Щоб мінімізувати сварки, потрібно не тиснути на свою другу половинку і не вимагати такої підвищеної уваги до своєї персони:

 • Самотні представники цього знака східного календаря зможуть зустріти свою любов у другому півріччі. До цього моменту їм будуть потрапляти тільки неадекватні і нечесні партнери.
 • Парам, які вже почали будувати відносини, варто набратися терпіння і прислухатися до почуттів свого партнера.
 • Сімейним Кролям не варто діяти зопалу, а необхідно приймати обдумані і зважені рішення.

Фінансовий гороскоп

Щоб не зіпсувати своє фінансове становище, Котам необхідно буде дуже ретельно контролювати свої витрати. Не варто робити великі покупки і давати гроші в борг, щоб не погіршити свою грошову сферу.

Також не варто всім підряд розповідати про свої доходи. Адже недоброзичливці дрімати не будуть, а захочуть поживитися за рахунок Кроликів.

Астропрогноз радить укладати угоди, які можуть принести непоганий дохід не раніше середини літа. Саме в цей період може виявитися обдуреними буде мінімізована.

Діловий гороскоп

Пропозицій по роботі у 2022 році буде більш ніж достатньо. Однак метання і неможливість зробити вибір можуть підірвати ділову сферу Кроликів. Щоб уникнути цього слід дуже добре продумати свої подальші дії при виборі тієї чи іншої роботи.

І начальство, і колектив будуть цінувати Кроликів. Але не обійдеться і без заздрісників.

Люди, які самі нічого не можуть придумати, будуть намагатися забрати ідеї талановитих Котов. І якщо не проконтролювати цей момент, можна залишитися біля розбитого корита.

Гороскоп подорожей

Якщо Кролики захочуть в цьому році помандрувати, то найкращим варіантом стане відпустку в одну з гірських країн. Колоритні місця, свіже повітря, незвичайні види приведуть їх в захват і підштовхнуть до створення чогось незвичайного на своїй Батьківщині.

А найактивнішим представникам даного знаку зодіаку вдасться відчути адреналін допомогою спуску по гірській річці або підйомі на фунікулері.

Застережень або обмежень в діях зірки не ставлять. Все буде йти так, як вони самі себе задумали.

Гороскоп здоров’я і краси

За здоров’ям у 2022 році слід гарненько постежити, адже неполадки на роботі і в особистому житті можуть істотно зіпсувати психічне здоров’я Кроликів. Якщо не припинити піддаватися впливу оточуючих і не перестати переживати по всяких дрібницях, то психіка може дати збій.

Найкраще зайнятися якимось видом спорту, який буде приносити задоволення і позитивні емоції.

Краса, що зовнішня, що внутрішня, в рік Тигра буде страждати. Всі емоційні переживання позначаться на зовнішньому вигляді. Тому потрібно заспокоїтися психологічно і якомога частіше відвідувати косметолога. Тоді ці вади будуть попереджені.

Сумісність Кролика з іншими знаками зодіаку

Товариські Коти ніколи не були одинаками. Їх завжди оточує маса друзів і знайомих. Але далеко не всі до них щиро ставляться. Адже представники цього знака завжди готові прийти на допомогу, а багато погані люди звикли цим користуватися.

Що ще почитати: Гороскоп для Лева на 2022 рік

Дуже хороша сумісність з Кроликом буде у людей, народжених під такими знаками:

 • Дракон жадає влади, а Кролик може йому це дозволити. Хороший союз у всіх життєвих сферах.
 • Коза хоч і вередує часто, але не дратує цим Зайця. Хороший і міцний союз.
 • Собака і Кролик завжди будуть зберігати вірність один одному. Вони зможуть побудувати міцні відносини і в любові, і в дружбі, і в діловій сфері життя.
 • Кабан і Кролик можуть створити ідеальний діловий союз. У такому тандемі вони зможуть заробити купу грошей і залишитися в дружніх відносинах.

Середній сумісністю з Кроликом мають такі знаки китайського гороскопу:

 • Бик повинен поступитися право командування Коту. Тільки в цьому випадку союз буде успішним і довговічним.
 • Кролик з Кроликом будуть розуміти один одного з півслова. Їм не буде через що сваритися. Однак ідилія може втомити їх обох.
 • Змія з перших секунд знайомства може завоювати Кролика. Союз можливий, але тільки при мудрості Змії і поступливості Кролика.
 • Кінь і Кролик створять міцні відносини за умови, що вони обидва можуть йти на поступки один одному.
 • Мавпа повинна в цьому союзі розважати Зайчика, а він, у свою чергу, захищати її від недоброзичливців.

Дуже низькою сумісністю з Кроликом мають такі знаки зодіаку за східним календарем:

 • Щур безпринципна, ніж дуже сильно дратує Кота. Союзу ні в якій сфері життя бути не може.
 • Тигру хоч і подобається спокійний характер Кролика, союзу бути не може. Адже вони не зможуть знайти нічого спільного в інтересах один одного.
 • Півень любить влаштовувати спектаклі, чим дуже злить Зайця. Союз не має перспектив.

Відомі люди, народжені в рік Кролика (Кота)

Кролики наділені купою талантів. Вони є хорошими адвокатами, психологами та артистами. Ось деякі представники цього знака, які стали знаменитими на весь світ:

 • Анжеліна Джолі – знаменита американська актриса;
 • Джонні Депп – знаменитий американський актор;
 • Бред Пітт – знаменитий американський актор;
 • Девід Бекхем – знаменитий футболіст.

Рекомендації Кролику на 2022 рік

Гороскоп для Кролика на 2022 року прогнозує йому досить багато випробувань. Але всі їх можна спокійно пережити, зберігаючи спокій і холодний розум.

Читайте також:

 • Гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і року народження
 • 2022 – рік якої тварини за східним календарем
 • Рік 2022-якої тварини по слов’янським календарем

if (typeof jsInputerLaunch === ‘undefined’)Create AccountLog In Your Account