Гороскоп на 2022 рік для Тигра

Гороскоп для Тигра на 2022 рік показує, що настає зоряний час господаря року. І чоловіки, і жінки буду відчувати себе на висоті. Все задумане буде виконуватися, як ніби у них є чарівна паличка. А сумісність з іншими знаками зодіаку буде простою і зрозумілою.

Характеристика Тигра

Стрімкі в прийнятті рішень і з відмінною реакцією, представники цього східного гороскопу люблять йти на ризик. Суперництво у них в крові. У змаганні за свою любов вони стають відмінними коханцями. А вміння маскувати свою залізну волю м’якими манерами притягує протилежну стать.

Вони вміють гордо відстоювати своє Я і ніколи не піддадуться на маніпуляції. Непередбачуваність у вчинках робить їх життя цікавим, але неспокійною. Також не терплять обмеження своєї свободи, як не терплять і контроль за їх діяльністю.

Щедрі Тигри вміють робити красиві вчинки, ніж привертають увагу оточуючих. Але при цьому своєї необгрунтованої агресією лякають людей, які перебувають з ними поруч.

Що чекає Тигра в 2022 році

Фантастичне везіння, визнання в роботі, щастя в любові і багато іншого чекає господаря року в 2022 році. Небувалий успіх у професійній сфері життя цього зодіаку буде видно всім навколо. Нові проекти, підвищення по кар’єрних сходах, розширення власного бізнесу – це все чекає Тигрів.

Однак на такому рівні везіння не варто забувати про заздрісників, яких, на жаль, додасться, і є ймовірність поганих випадів в бік представників цього знака.

Доленосний рік задасть траєкторію руху на найближчі роки. І тут варто уважно поставитися до своїх бажань і не витрачати сили даремно. Також слід стежити за своїми витратами.

Вони будуть вище, ніж в попередні роки, і можуть привести до невеликого фінансового колапсу. Якщо будуть просити в борг – варто чітко розуміти, чи будуть повернуті гроші, інакше є ризик розпрощатися з ними назавжди.

У любові також очікує стабільність або яскраві сплески позитивних емоцій. Сімейні пари будуть радувати один одного новими романтичними сюрпризами, а одинаки зможуть в період з літа до весни знайти свою другу половинку.

Астропрогноз для Тигра-чоловіка

Рух вгору у цієї тварини китайського календаря просто забезпечено. У цих чоловіків не буде перешкод на шляху до своєї мети. Будь-які побажання будуть виконані. І не важливо, буде господар року досягати всього з партнером або самостійно. Успіх гарантований.

Ініціатива, яка виходить від Тигра, буде винагороджуватися створенням нових ділових угод або розширенням власного бізнесу. Фінанси будуть надходити стабільно. Але є ймовірність витратити кругленьку суму в літній період. Швидше за все гроші підуть на відпочинок за кордоном. І жаліти про таку витрату не варто, адже нові емоції принесуть позитивний ефект для подальшого життя.

Серйозні Тигри-чоловіки, які налаштовані на довгострокові відносини, зможуть, нарешті, зробити пропозицію руки і серця своїй другій половинці і почути «Так» у відповідь. Самотні хлопці зустрінуть дівчину, яка переверне їх світогляд. Ну а чоловіки в сім’ях стануть ще ідеальнішого.

Астропрогноз для Тигра-жінки

Тигриці в цьому році відчують себе королевами. Їх оточення буде захоплюватися красою і величчю цих дам.

Однак не варто надягати на себе корону. Адже її можуть зняти так само швидко, як і надіти. Тому потрібно з повагою ставитися до своїх шанувальників і не користуватися їхніми почуттями.

У роботі буде все йти добре. Нові проекти або добре виконані завдання принесуть підвищення по кар’єрних сходах. Успіхи будуть оцінені і друзями, які будуть завжди знаходитися поряд. Тому варто ділитися радістю зі своїми близькими. І їм приємно, і Тигриці будуть відчувати захоплення своєю персоною.

Але варто постежити за станом свого здоров’я. Навесні, можливо, нагадають про себе хронічні захворювання. Не варто відкладати похід до лікаря. Краще будь-яку хворобу зупинити на початковій стадії.

Любовний гороскоп

Дуже багато думок про любов будуть роїтися в головах Тигрів. Цей рік запам’ятається їм тим, що вони зможуть переосмислити свої помилки в романтичних стосунках, допущені раніше, і не повторити їх у майбутньому:

 • Вільні представники цього гороскопу будуть притягувати до себе протилежну стать магнітом. І тут все буде залежати від самих Тигрів. Якщо вони захочуть серйозних відносин, то їм це вдасться якнайкраще. Ну а якщо вони ще хочуть погуляти, то буде багато романтичних зустрічей.
 • Ті Тигри, які вже в парі, але ще не узаконили стосунки, зможуть зробити це в їх рік. Це буде прекрасний варіант розвитку подій.
 • Сімейні ж представники зможуть повністю зануритися в сімейне життя і ще більше радувати своїх близьких домочадців.

Фінансовий гороскоп

Цей рік буде грошовим. Є всі шанси для збільшення свого бюджету. Звичайно, без витрат не обійтися. Але не варто рахувати кожну копійку.

Міцне фінансове становище – не привід роздавати гроші направо і наліво. Є ймовірність, що гроші, віддані в борг, не будуть повернені. Тому варто чітко розуміти, кому і яку суму можна позичити.

Що ще почитати: Гороскоп для Діви на 2022 рік

А найприємніше, що удача в фінансовій сфері буде переслідувати Тигрів цілий рік. Можна навіть піти і купити лотерейний квиток. Великі шанси виграти.

Діловий гороскоп

Працездатним і цілеспрямованим Тиграм цей рік буде посміхатися широкою посмішкою і давати все більше можливостей для втілення їх цілей в діловій сфері в життя. Авторитет в очах начальства підніметься і буде просування вгору по кар’єрних сходах.

А Тигри, у яких є своє підприємство, зможуть ще більше його розширити і укласти нові партнерські домовленості.

Варто тільки уважно стежити за оточуючими заздрісникам. Їх буде багато. І все будуть домагатися зіпсувати успіх через заздрість.

Гороскоп подорожей

Астропрогноз говорить, що в цьому році Тиграм варто не шкодувати грошей на відпочинок. Цілий рік можна відпочивати саме так, як вони самі того захочуть. Клуби, караоке, відпочинок на дачі або в хорошому ресторані – все це буде приносити шалене задоволення.

А ось влітку або восени варто поїхати відпочивати в екзотичні країни, щоб розширити свій кругозір і дізнатися культуру інших країн. Не варто нічого боятися. Все буде йти так, як вони собі загадали.

Гороскоп здоров’я і краси

Господар року не відчуватиме себе погано в своєму ж році. Успіх у всіх сферах життя буде підвищувати емоційний заряд. А це, в свою чергу, призведе до поліпшення самопочуття.

Можливі прояви давніх хвороб, але якщо вчасно звертатися до фахівця, то все буде проходити без ускладнень. І через рік вже не згадається про це.

Краса Тигрів буде і зовнішня, і внутрішня. І астрологи не радять нічого міняти. Адже те, що вже ідеально, краще не зробиш. А ось зіпсувати можна.

Сумісність Тигра з іншими знаками зодіаку

Риси характеру цієї тварини за китайським календарем дуже близькі всім іншим знакам зодіаку. Звичайно, є і несумісні погляди на життя. Але це не означає, що вони категорично несумісні.

Дуже хороша сумісність з Тигром буде у людей, народжених в рік:

 • Дракон розважливий і обережний. Саме цих якостей не вистачає Тигру. Тому цей союз буде корисний обом і зможе існувати дуже довго.
 • Кінь зможе задовольнити пристрасті Тигра, при цьому зберігши свою незалежність. Досить міцний і міцний сімейний союз.
 • Собака буде розділяти ті ж ідеї, що і Тигр. Вони разом будуть йти до поставленої мети. Склоки і скандалів від них годі й чекати.

Середній сумісністю з Тигром мають такі тварини за китайським гороскопом:

 • Якщо Щур дасть свободу Тигру в його ризикованих вчинках, а він в свою чергу не користуватиметься добротою цього гризуна, то цей союз може стати досить непоганим.
 • Два Тигра не зможуть побудувати сім’ю. Їх первісна пристрасть переросте в з’ясування відносин і ревнощі. А ось в дружбі і діловій сфері вони зможуть знайти точки дотику.
 • Коза може стати хорошим діловим партнером. Але тільки в тому випадку, якщо всі ідеї вона буде брати на себе, а Тигр – їх здійснювати.
 • Півень – горда птиця і йому важко ужитися з марнославним Тигром. Тому союз можливий тільки в дружньому плані.
 • Кабан добре розуміє Тигра. А ось останній, в свою чергу, не бажає сильно прислухатися до Свині. Тому у них середня сумісність у всіх життєвих сферах.

Дуже низькою сумісністю з Тигром мають такі знаки зодіаку за східним календарем:

 • Бик – настільки сильна особистість, що Тигр його чи то боїться, чи то ненавидить. Відношення не будуть складатися, адже господар року не любить кого-то, хто краще за нього самого.
 • Кролик завжди зможе різко відповісти Тигру на його випади. І ясна річ, що Тигру це дуже не подобається. Відносини натягнуті і не приведуть ні до чого хорошого.
 • Змія і Тигр не зможуть ніколи і ні в чому дійти згоди. Вони не чують і не слухають один одного.
 • Мавпа як би не старалася спокусити Тигра, завжди в програші. І це добре, адже якщо вони зійдуться – це буде пекло для них двох.

Відомі люди, народжені в рік Тигра

Лідер і бунтар одночасно, Тигр здатний викликати як повага, так і ненависть до себе. А чи правда це, можна подивитися на знаменитих людей, народжених в цей рік, і зробити свої висновки:

 • Віктор Цой – знаменитий російський співак;
 • Олександр Ревва – знаменитий російський актор, комік, співак;
 • Леді Гага – знаменита американська співачка;

Рекомендації Тигру на 2022 рік

Прекрасний рік буде показувати господареві року всі можливості, на що здатний Тигр. Іноді буде здаватися, що у нього є чарівна лампа, яка виконує всі бажання. Але тільки варто ретельно їх обмірковувати, щоб не витратити їх все на непотрібні речі.Create AccountLog In Your Account