Гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і роком народження

Гороскоп на 2022 рік принесе з собою зміни для кожного знака зодіаку. Оскільки покровитель року Чорний (Блакитний) Водяний Тигр – активна і цілеспрямована тварина, то в 2022 році сидіти на місці не вийде.

Доведеться багато і наполегливо працювати, робити ризиковані кроки і діяти на випередження. Тим, хто націлений на успіх, Тигр підготував чимало сюрпризів.

Вплив Тигра на знаки Зодіаку

Згідно Китайському гороскопу, стихія 2022 року – Вода, а стихія Тигра (покровителя року) – Дерево. Взаємодія цих двох стихій визначає загальний характер року і людей, народжених у 2022 р

У Китайському гороскопі поєднання Води і Дерева вважається вельми вдалим. Вода породжує і підживлює Дерево, сприяє його самовираження. У свою чергу, Дерево дає воді відчуття стабільності і ясності думок. Вода і Дерево – це взаємно доповнюються елементи, які гармонійно взаємодіють один з одним.

Ці 12 місяців 2022 року запам’ятаються багатьом жителям планети як не найспокійніше час, що перевертає долі людини і міняє життя кардинальним способом. Легко і просто нічого не вийде.

Тигр – вольове тварина і прихильний лише тим, хто працює старанно над собою і своїм життям. Сильні у 2022 році стануть ще сильніше, а слабкі, якщо не виявлять завзятості – можуть зійти з дистанції. Якщо ви не задоволені своїм життям або просто боїтеся змін – краще не починати серйозні проекти в 2022 році.

Чорний Водяний Тигр – це твердість характеру, гострота розуму, холоднокровність і мудрість. Основні характеристики 2022 року – хоробрість і мужність.

Це означає, що успішним рік стане для сильних духом людей, які не бояться змін і завжди готові зробити ризикований крок. Але тільки не для тих, хто ризикує необдумано і необачно – таких Тигр швидко поставить на місце.

Гороскоп на 2022 рік за знаками Зодіаку

Що приготував покровитель 2022 роки для кожної людини. Астрологи вважають, що рік Чорного Водяного Тигра буде непростим, що вимагає вольових рішень і серйозних вчинків.

Що ж приготував він для кожного знака Зодіаку:

 • Овен. 2022 рік для Овнів пройде під егідою співпраці і об’єднання. Самотні люди можуть зустріти другу половинку, якщо стануть уважніше дивитися по сторонах. Справи підуть в гору, якщо об’єднатися з надійним партнером. З’являться нові ідеї, на реалізацію яких знадобляться кошти. Подружнє життя буде гармонійною, що призведе до накопичення багатства. З’явиться більше чуттєвості і романтики. Намагайтеся придушувати напади агресії, більше відпочивайте і медитуйте – залишати без уваги здоров’я у 2022 році не можна.
 • Телець. Цей рік буде складним для працьовитого Тельця, але Тигр сторицею поверне витрачені зусилля. Представники даного знака Зодіаку можуть розраховувати на підвищення або вигідну пропозицію від начальства. Венера буде підбурювати вас на прояв романтики і ніжності по відношенню до партнера. Відносини з близькими стануть гармонійними і теплими. Щоб зміцнити свої позиції, більше уваги приділяйте своїм хобі – це дозволить нормалізувати психоемоційний стан.
 • Близнюки. Венера допоможе проявити себе в творчих проектах. Найчастіше прислухайтеся до внутрішнього голосу і своєї інтуїції, дозволяйте натхненню правити балом. Сатурн допоможе грамотно розпланувати справи й упорядкувати графік. Астрологи попереджають, що початок року буде неспокійним для відносин, але ближче до весни стане тепліше, а це значить, що в союз повернеться теплота, романтика і розуміння. Другий квартал року – сприятливий час для початку нових проектів. Займайтеся фітнесом і частіше медитуйте – це призведе думки в порядок і дозволить сконцентруватися на важливих справах.
 • Рак. Представникам цього знака доведеться неабияк попітніти в 2022 році. Ви любите допомагати іншим, але зараз – не найкращий час. Вивчайте своїх близьких самостійності і не забувайте про те, що 2022 рік – це 365 можливостей, які вам люб’язно надав покровитель року. Ракам доля благоволить всі 12 місяців – весь цей час підходить для початку нових проектів, розширення вже існуючих і прийняття вольових рішень, які чекає успіх. Відносини з другою половинкою будуть гармонійними в першому кварталі року, потім, можливо, з’явиться якийсь холодок.
 • Лев. Професійна діяльність Львів не залишиться непоміченою – буквально з самого початку року почнуть надходити нові пропозиції, які дозволять серйозно просунутися по кар’єрних сходах. У плані фінансового благополуччя у Львів ситуація досить стабільна – є тенденція руху вгору. Можливо, деякі представники знаку несподівано отримають прибуток у вигляді спадщини, випадкового виграшу або просто знайденого гаманця. Сприятлива ситуація і у сімейних Львів: в будинку запанує мир, гармонія і повне взаєморозуміння.
 • Діва. Ваша праця і старання будуть винагороджені – ви зможете досягти успіху в професійній сфері, якщо заручитися підтримкою сім’ї або близької людини. Емоційна стабільність в даному випадку дуже важлива. У 2022 році намагайтеся більше уваги приділяти здоров’ю, зараз настає той час, коли профілактичними заходами нехтувати не можна.
 • Ваги. Можливі проблеми з діловими партнерами, особливо це стосується першої половини року. У професійній сфері краще не робити ризикованих вчинків. Доходи будуть випереджати витрати. Сприятливий час для налагодження особистого життя. Самотні Терези можуть вплутатися в швидкоплинні стосунки. А ось сімейним Терезам загрожують конфлікти і нерозуміння – будьте терпиміше до своєї половинки.
 • Скорпіон. Представники даного знака в рік Чорного Водяного Тигра будуть ледве встигати за подіями, що розгортаються навколо них. На початку року чекає підвищення або нова посада. У фінансовому плані все буде відмінно: доходи почнуть рости, а от витрати залишаться на колишньому рівні, що дозволить створити фінансову подушку безпеки. У студентів з’явиться можливість отримати освіту за кордоном. Стан здоров’я буде нестабільним – розслабитися допоможе медитація і легкі вправи.
 • Стрілець. Ви зможете досягти поставлених цілей у 2022 році, якщо проявите прагматичність і обачність. Що стосується фінансової сфери, то тут вам доведеться в буквальному сенсі скласти план витрат на весь рік і кожен день – ситуація нестабільна і існує висока імовірність незапланованих витрат. У другій половині року відносини з партнером налагодяться, в сім’ї запанує гармонія і взаєморозуміння. Початок нових проектів краще планувати на травень або жовтень.
 • Козеріг. Цей рік буде багатообіцяючим і не простим. Вам доведеться подвоїти зусилля, щоб досягти успіху в професійній сфері і на фінансовому терені. Важка робота і нервову напругу позначаться на вашому самопочутті – намагайтеся частіше розслаблятися, ходите в басейн, гуляйте в парку і медитуйте. 2022 рік сприятливий для студентів-Стрільців – є можливість вступити до престижного ВНЗ.
 • Водолій. У 2022 році найчастіше прислухайтеся до близьких людей, які насправді бажають вам добра. Ситуація в професійній сфері буде досить стабільна і сприятлива для підвищення: витрати збільшаться, але в той же час це компенсується доходами. Друга половина року стане багатообіцяючою для любовних відносин. Намагайтеся частіше розслаблятися, щоб позбутися від необґрунтованих тривог і турбот.
 • Риби. Чорний Водяний Тигр приготував для вас чимало сюрпризів, частина з них вам навряд чи сподобається. Але зневірятися не варто – дивіться на життя з оптимізмом і пам’ятайте, що після дощу завжди з’являється веселка. У 2022 році Рибам доведеться проявляти більше наполегливості, ніж зазвичай. З фінансами буде складно в першій половині року, потім ситуація нормалізується. У сімейному житті не все гладко, оскільки Риби будуть поглинені проблемами на роботі. Радує одне – у 2022 році не очікується проблем зі здоров’ям, а це значить, що ви успішно подолаєте всі труднощі і негаразди.

Гороскоп для кожного знака Зодіаку на 2022 рік носить узагальнений характер. Але тенденція одна – Тигр не дозволить розслабитися за весь час свого правління, тому тим людям, які звикли бути на коні, доведеться неабияк потрудитися, щоб залишатися в сідлі.

Східний гороскоп на 2022 рік за роком народження

Китайський гороскоп заснований на 12-річному місячному циклі, в якому кожен рік відповідає певній тварині. Вважається, що знак-покровитель безпосередньо впливає на формування характеру людини, народженої в певний рік.

Дізнаємося, яким буде рік для кожного знака, згідно з китайським гороскопом:

 • Щур. У Тигра для вас багато сюрпризів, але радіти кожному з них не варто. Професіоналам не слід змінювати місце роботи і переїжджати в інше місто. Відрядження можуть принести солідний прибуток в серпні, тоді як у вересні і жовтні 2022 року загрожують збитками. Фінансова ситуація може стабілізуватися, якщо грамотно скласти календар витрат. Відносини з другою половинкою будуть гармонійними, самотні Щури можуть зустріти людину для серйозних стосунків. Здоров’я буде нестабільним через стресових ситуацій на роботі.
 • Бик. У 2022 року вам доведеться часто брати блискавичні рішення. Рік не обіцяє радикальних змін. Бикам слід приборкати свою ворожість і гнів, щоб не зіпсувати відносини з близькими. Перспективи кар’єрного росту можуть мати хороші наслідки, якщо зайнятися саморозвитком (підвищенням кваліфікації, наприклад). В особистому житті радикальних змін не передбачається: ті, хто довго перебував у відносинах, можуть розраховувати на шлюб, самотні Бики зіткнуться з не зовсім розуміють. Здоров’я буде стабільним, але остерігайтеся випадкових травм.
 • Тигр. Покровитель 2022 року звичайно ж благоволить своїм підопічним. Але це не означає, що їм можна розслабитися. Професіоналам, які бажають поліпшити своє становище, варто зробити акцент на першу половину року – тут відкриваються перспективні можливості. Витрати виростуть, а накопичення коштів буде скрутним. Відносини з партнером будуть нестабільними – слід навчитися контролювати свій гнів. Якщо ви хочете отримати від цього року все, намагайтеся бути скромніше і дипломатичніше.
 • Кролик. У покровителя 2022 року до Кролям особливе ставлення: чоловіки можуть розраховувати на поліпшення в професійній сфері, а ось жінки можуть зазнати втрат за рахунок невиправданих ризиків. Зате в любові панує повна гармонія, романтика і ніжність. У Кроликів в 2022 році багато можливостей для подорожей. Діловим людям варто уникати незапланованих витрат і необдуманих вкладень. Грошовий потік носить нерегулярний і нестійкий характер. У 2022 році приділяйте більше уваги своєму харчуванню й способу життя.
 • Дракон. У 2022 році у Драконів буде досить багато удачі і рівно стільки ж невдач. Кар’єра вимагає великої уваги і скрупульозного підходу. У першій половині року буде особливо спекотно в професійній сфері, потім помітно полегшає. Вам слід обережніше розпоряджатися бюджетом: виникне багато непередбачених витрат. Самотні Дракони зможуть знайти другу половинку, а ось у сімейних вогнедишних життя буде вирувати – постарайтеся уникнути сварок і з’ясування відносин на рівному місці.
 • Змія. 2022 рік сповнений дивних подій і прикрих непорозумінь. Вам варто впоратися зі своєю повільністю і втягнути себе в розвиток нового проекту. Жінки, народжені в рік Змії, можуть розраховувати на солідний прибуток від свого бізнесу. У чоловіків ситуація не настільки сприятлива – доведеться докласти чимало зусиль для підтримки фінансового благополуччя. Сімейне життя буде насиченою і гармонійної, якщо вчасно сісти за стіл переговорів.
 • Кінь. Штормитиме. Стабільність і впорядкованість Коням в 2022 році будуть тільки снитися. Незважаючи на це, в підсумку рік можна буде назвати приємним і насиченим. Перша половина буде майоріти невдачами і неприємними сюрпризами. Але, витримавши їх стоїчно, Коні можуть розраховувати на приємний бонус вже ближче до кінця весни у вигляді підвищення або солідної премії. Рік сприятливий для фінансових вкладень. Нові романтичні історії вже не за горами. Здоров’я буде стабільним, головне – вчіться розслаблятися і хоча б на час відволікатися від проблем.
 • Коза. Тигр обіцяє багатство і процвітання. У професіоналів у своїй сфері можливі відрядження за кордон. Представникам знака доведеться неабияк потрудитися, але всі старання будуть винагороджені по достоїнству. Велику підтримку нададуть близькі люди. У першій половині року можливі несподівані надходження грошей. Стан здоров’я буде відносно стабільне – постарайтеся скорегувати раціон і більше рухатися.
 • Мавпа. Це буде важливий рік у вашому житті. Слід позбутися повільності і навчитися швидко реагувати на події, що відбуваються навколо вас. Намагайтеся не ризикувати, а діяти обдумано. Можливі великі незаплановані витрати, впоратися з якими допоможе фінансовий план. Ви дуже емоційні, що може погано відбитися на ваших відносинах з партнером – намагайтеся не замовчувати проблеми, а говорити про них відкрито і без підвищеного тону. Уникайте депресивного настрою і апатії – це може вплинути на здоров’я.
 • Півень. Для вас рік буде живим і емоційним. Настане сприятливий час для змін в професійній сфері. Друга половина року буде нестійкою в фінансовому плані. У самотніх Пєтухов з’явиться шанс зв’язати себе узами шлюбу з прекрасною людиною. А ось сімейним пернатим слід уникати спокус, щоб не втратити найголовніше. Стрес і нервове напруження можуть позначитися на здоров’ї – намагайтеся частіше розслаблятися.
 • Собака. У професійній сфері можливі труднощі: хтось навіть замислиться про зміну роботи. Фінансові перспективи не вселяють оптимізму, тому слід подбати про створення подушки безпеки. Це буде хороший рік для студентів. Що стосується особистого життя, то у самотніх собак вона буде яскравою і насиченою. У сімейних Собак ситуація трохи насупиться проблемами зі здоров’ям близьких.
 • Свиня. Ситуація в 2022 році буде неоднозначною і навіть місцями небезпечною. Намагайтеся бути чесним в будь-якій ситуації. У 2022 року можливі великі фінансові втрати, тому будьте уважні до будь-яких операціях. Остерігайтеся колег і заздрісників. В особистому житті очікується низка дрібних неприємностей і непорозумінь – частіше сідайте за стіл переговорів і дозвольте романтичного настрою частіше витати в вашому домі. Можливі проблеми зі здоров’ям – перегляньте раціон харчування і регулярно бувайте на свіжому повітрі.

Рік Чорного Водяного Тигра стане непростим для більшості людей, але обов’язково потрібно пам’ятати про те, що всі старання будуть винагороджені, а праці оцінені по достоїнству.

Гороскоп любові і відносин

Варто відразу сказати про те, що Тигр не дуже прихильна до продовження роду, але в той же час він сприяє зміцненню союзу. Якщо у ваших стосунках відчувається холодок, 2022 рік – ідеальний час для того, щоб згадати, як все починалося і залучити романтику в своє життя.

Зав’язався в 2022 році роман залишить після себе незабутнє враження, навіть якщо не отримає подальшого розвитку. Пощастить у цей рік тим, хто давно мріє обзавестися сім’єю. Але кидатися у вир з головою не варто – пам’ятайте про те, що Тигр не любить необачних вчинків.

Астрологічний прогноз здоров’я

Рік обіцяє помітні поліпшення для тих, хто веде активний спосіб життя і стежить за харчуванням. Для тих, хто ще не почав стежити за собою, 2022 рік – найбільш підходяще для цього час. Оскільки стихія Води відповідає за роботу серця і тонкого кишечника, слід приділити увагу саме цим органам.

Уважним до свого стану потрібно бути людям з тонкою душевною організацією. Стихія Води має на увазі поглиблення в себе і свій внутрішній світ, тому 2022 рік може бути кілька небезпечний для тих, у кого є навіть незначні психічні розлади.

Гороскоп бізнесу та роботи

Рік обіцяє бути насиченим для тих, хто не боїться роботи і впевнено рухається вгору по кар’єрних сходах. Сприятливий він також і для вузьких фахівців. Стихія Води має на превеликий розвитку, тому слід відправитися на курси підвищення кваліфікації або вивчити нову мову.

Цей рік може також принести різку зміну діяльності або місця роботи. Складно буде пасивним людям, які бояться змін і болісно реагують навіть на найменші зміни.

Фінансовий гороскоп

Тигр не відрізняється особливою щедрістю, тому астрологи рекомендують абсолютно всім знакам Зодіаку вже напередодні нового року подбати про фінансову подушці безпеки і створенні плану витрат.

Тигр не терпить спонтанних покупок, але в той же час заохочує подарунки близьким і рідним. Легких грошей в 2022 році чекати не доведеться, а якщо раптом пощастить – зумійте грамотно розпорядитися фінансами, щоб не розгнівати покровителя року.

Якщо глобально проаналізувати гороскоп на 2022 рік, можна зробити висновок, що Тигр запропонує своє заступництво сміливим і цілеспрямованим людям.

Хорошим цей час буде також і для тих, хто багато уваги приділяє саморозвитку. А ось консерваторам доведеться важкувато. Важко буде і тим, хто не звик змінювати звичний спосіб життя.Create AccountLog In Your Account