Гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і за роком народження: що вас чекає, прогноз

Навіть сама скептично налаштована людина хоче знати, що її чекає в майбутньому, навіть якщо він і не вірить у прогнози. Однак гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і за роком народження – прекрасний спосіб перевірити правдивість відразу двох поширених способів.

Так можна дізнатися, що чекає на людину: за китайським календарем (роком народження) і по знакам зодіакального кола. Поєднання року і знака дає унікальні результати і правдиві відомості, яким можна сміливо довіряти.

Яким буде 2022 й рік

Рік Тигра старт не 1 січня, а 1 лютого і закінчиться 21 січня 2023 року, тому що народилися до цієї дати вважаються биками. За різними версіями, це буде чорний, синій або блакитний чудовий хижак, у авторів гороскопів немає сумнівів тільки у визначенні покровителів – води і дерева (для символу і роки).

Гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і за роком народження складається з урахуванням цих двох особливостей:

 • вода і дерево перебувають у постійній гармонії – підживлюють один одного і підтримують в складні хвилини і дні;
 • вони взаємодоповнювані, і долю людини, яка народилася в рік водяного Тигра (як і будь-якого іншого – земляного, золотого, дерев’яного або вогняного), визначає саме це поєднання;
 • сприятливе поєднання (вода необхідна дереву, вона його живить, а дерево забезпечує плинної стихії ясність і стабільність) передбачає для всіх людей хороший фон – діловий, емоційний і творчий.

Однак в суворій реальності не все так гладко, і гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і за роком народження буде несподіваним через норовливий і непередбачуваності Тигра, його ставлення до шлюбу і сімейних цінностей, творчої і ділової активності.

Цікаво! 2022 рік якої тварини зодіаку і в чому зустрічати

Тигр і інші символи китайського календаря

Цей хижак може зруйнувати або сформувати всі дуже райдужні і похмурі перспективи, і його непередбачуваність НЕ приборкають ні вода, ні дерево. Смугастий хижак, відноситься до будь-якого з п’яти типів, – це жалісливий і відкритий звір. Але властива їй експансивність визначить гороскоп на 2022 рік і за знаками зодіаку, і за роком народження:

 • Щурів чекають вкрай суперечливі перспективи. При цьому і поради астрологи дають різні. Тигр негативно ставиться до Пацюкові через її утилітарного і прагматичного підходу до життєвих і духовних цінностей. Перешкоди для гризуна неминучі, нерідко вагомі, але це стосується нових проектів і починань. Якщо займатися задуманим і розпочатим в рік Бика, можна привести справи в порядок і закласти фундамент для успішного старту в рік Кролика.
 • Бика чекає напружений період, необхідність швидкого реагування, блискавично приймати рішення і постійно займатися професійним зростанням. Йому слід уникати фізичного перенапруження і турпоходів, контролювати гнів і тримати нейтралітет в робочих справах. В особистих стосунках може намітитися перспектива, а рік Тигра – прекрасна пора, щоб вступити в шлюб.
 • Тигр, народжений в рік, коли йому протегують інші стихії, залишається в зоні найбільшого сприяння. Він може не просто повернути свою кар’єру на старт зльоту, а й закласти фундамент на два десятиліття вперед. Перша половина року призведе до збільшення витрат і зради співробітників, напруженості в подружніх стосунках. Контролюючи гнів, дотримуючись обережності і скоротивши марні зусилля, до кінця року можна досягти успіху.
 • Кролика (Кота) не зовсім влаштують трансформації, які очікують його прямо з початку року. Однак він успішно з ними впорається і встоїть проти бурхливої ​​течії, якщо буде уникати невиправданих витрат і спекуляцій. Зате в любовних відносинах він буде щасливий – це стосується короткочасних приємних зв’язків або подружніх відносин.
 • Активність року для Дракона буде посильною, але стомлюючої. Відпочивати йому особливо буде колись, хоча рік і потребують зосередженості і граничної уваги. Дипломатичність і терпіння у вирішенні проблем приведуть Дракона до феєричному успіху. Єдине, що потрібно для цього, – увага і турбота про рідних і близьких.
 • Змії доведеться справлятися з дрібними неприємностями і невдачами, що не кардинальними, але нудними. Жінки будуть відносно благополучні і щодо фінансів, і в особистій сфері. Але чоловікам доведеться уникати конфліктів, проявляти дипломатичність і мудрість, щоб зберегти відносну стабільність в ділових контактах і любовні зв’язки, нові або постійні.
 • Для Коні гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і за роком народження неоднозначний і більше залежить від приналежності до певного сузір’я. Деяким з народжених в цей рік доведеться складно в його першій половині, але загальний результат принесе задоволення і успіх в справах. Займаючись інвестиціями і вдумливо вкладаючи гроші, не пускаючись в любовні авантюри і зберігаючи подружню вірність, можна отримати до кінця року гідну винагороду.
 • Незважаючи на очевидне протистояння двох знаків, вівці обіцяні успішна кар’єра, прибутку, подружжя і теплі відносини з оточуючими. Це єдиний символ, для якого пройде безпроблемно і гладко весь рік Тигра.
 • Мавпа повинна добре продумати ділову стратегію, відмовитися від повільність і нерішучість на роботі або в бізнесі. У шлюбі теж очікуються труднощі, вирішення яких залежить виключно від чоловіка або жінки-Мавпи. Якщо вона не зробить зусиль щодо збереження шлюбу, він може закінчитися розлученням, а ділові проекти – крахом сподівань.
 • Півень отримає великий простір для своєї підприємливості та прибутку, якщо змінить роботу або сферу бізнес-діяльності. Одинокий знайде другу половину і навіть укладе шлюб, але одруженим і заміжнім Півня рекомендовано не дивитися по сторонах в пошуку позашлюбних зв’язків. Краще частіше відпочивати і проводити з сім’єю вільні хвилини.
 • Собаці в рік Тигра доведеться туго. Немає ні перспектив, ні зміни роботи, та ще можливі проблеми зі здоров’ям і психоемоційним станом. Перепади настрою і занепокоєння – краще, ніж депресія через грошові негараздів. Тому потрібно жити за коштами, скоротити витрати, уникати боргів і кредитів.
 • Для Свині 2022 теж буде проблемним, їй радять уважно аналізувати ситуацію, не приймати поспішних рішень і не бути жадібною. Неуважне вивчення ділових аспектів може привести до проблем юридичного плану. Плідність року можлива при прояві наполегливості, старанності, своєчасного лікування невеликих захворювань. Наполеглива робота допоможе подолати всі неприємності.

 

Гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і за роком народження не можна назвати ні загрозливим, ні несприятливим, як слід було б очікувати від грізного хижака. Провісники і екстрасенси пояснюють це дивовижне обставина двома стихіями, які йому протегують.

Зіставляючи передбачення року з пророцтвами по зодіакальною приналежності, можна вибрати оптимальну тактику безпроблемного існування в ці 12 місяців.

 • А Ви вірите гороскопам?Так завждинемаєНе знаюінодіпроголосувати

Зодіакальний круг

Гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і за роком народження – складне поєднання, в якому доведеться вибирати між двома різними точками зору. Укладачі зодіакального прогнозу менш оптимістичні і волають до мудрості, обережності, зваженості знаків, яким ці якості взагалі властиві.

У другій частині, за належністю об’єкта до зодіакальним колі, гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і за роком народження виглядає так:

 • Одиноким Овнам в рік Тигра належить зробити вибір і вступити в подружні відносини. Для чоловіків це буде спонтанний і несподіваний шлюб після короткого знайомства. Жінкам-Овнам вдасться привести до логічного завершення тривалі і безплідні до цього інтимні стосунки. Ті, хто вже пов’язав себе шлюбними узами, можуть розраховувати на взаєморозуміння і гармонію. Щоб домогтися успіху на роботі або в бізнесі, потрібно відмовитися від агресії, відпочивати повноцінно кожну вільну хвилину і слухати дружні поради.
 • Тельців чекає фінансовий успіх, підвищення по службі, несподівані і приємні прибутку, пожвавлення в початих або бездіяльних проектах. У бездітних може очікуватися поповнення сімейства. В цілому у цього знака будуть мир і гармонія в усіх відношеннях.
 • Близнюків чекають зміни на краще, причому в усіх аспектах, починаючи з фінансів і закінчуючи просуванням по кар’єрних сходах. Однак в особистому житті очікується перманентне чергування чорних і білих смуг. Періоди гармонії та миру перемежатимуться сварками, конфліктами, скандалами і розставаннями.
 • Для Раків рік буде сприятливим, якщо вони почнуть допомагати оточуючим і навчати підлеглих. В останньому кварталі року за своє подвижництво натомість вони отримають стабільні любовні або дружні стосунки. Нові контакти нададуть в наступному році допомога в бізнесі, забезпечать фінансові прибутки. Бурхливі події без особливого результату і докладені зусилля можуть викликати проблеми зі здоров’ям.
 • У Львів не очікується ні серйозних подій, ні особливих успіхів. Має бути стабільний, спокійний рік без падінь і злетів. Але і істотних бонусів, емоційних і фінансових, очікувати не варто.
 • Діви можуть досягти нових рівнів, покладаючись виключно на власні сили, не розраховуючи на підтримку сторонніх або близьких. Нові проекти будуть успішними в другій половині року, і до цього часу потрібно закінчити всі розпочате раніше.
 • Хороший рік очікується у Терезів. У першому півріччі їх чекає цілком заслужене просування по кар’єрних сходах, але фантастична працездатність принесе несподівані бонуси і до кінця року. Нервове перенапруження може викликати проблеми зі сном, але це пройде за час довгоочікуваного відпочинку.
 • Скорпіонів чекають удача і стабільність, але в той же час саме рік Тигра – оптимальний час, щоб поміняти роботу. Це неминуче позначиться на нервовій системі, тому активність в сфері бізнесу потрібно поєднувати з періодичним відпочинком, бажано туризмом.
 • Стрільцям обіцяють неординарні події, нестабільність і непередбачуваність результатів. Єдине, що врятує в рік Тигра, – здатність не засмучуватися через дрібниці.
 • Козероги можуть розраховувати на спокій і гармонію, і якщо раніше вони були в постійному пошуку, то тепер знайдуть шукане.
 • Водоліям доведеться дозвіл безлічі проблем – і великих, і дрібних, але увага до дрібниць і об’єктивність приведуть до кар’єрних успіхів та усунення бар’єрів.
 • Щасливими будуть Риби, що працюють в соціальній та економічній сфері. Але і представників інших професій чекає успіх ще до настання вересня. Зміна роботи не принесе нічого хорошого, в особистому житті очікуються суцільні складності.

Для всіх 2022 рік – період, коли протипоказані сміливіпочинання і нові бізнес-проекти, активність на любовному фронті або зміни в сімейному житті.

Навіть якщо прогноз обіцяє кожному знаку сприятливі зміни і широкі перспективи, потрібно обов’язково враховувати, який настав рік, і як Тигр відноситься до тварини, в рік якого людина народилася.

Підсумки

Багатьом символам року обіцяний фінансовий успіх, гармонія любовних відносин і плідний результат ділової активності. Тигр – тварина непередбачувана і імпульсивна. Упевнившись в хороших перспективах, не варто розслаблятися і чекати дарів з неба. Якщо зроблено попередження, про нього краще пам’ятати протягом усього року. Далеко не до всіх знаків китайського дванадцятирічного циклу хижак живить розташування і симпатію.Create AccountLog In Your Account