Гороскоп на березень 2020 року за знаками зодіаку

За гороскопом на березень 2020 року початок місяця принесе поліпшення політичної, економічної і соціальної ситуації у багатьох країнах, включаючи і Україну. Вже до середини місяця вирішаться спірні питання опіки, соціального страхування, соціального забезпечення, охорони здоров’я системи.

Уряд стане більш соціально орієнтованим у своїй роботі. Державні і громадські організації покладуть кінець страйкам, конфліктам, які були гострими ще в лютому. Усунути всі труднощі вдасться мирно, шляхом підписання відповідних законів та указів з ініціативи влади.

Астрологічний прогноз на березень 2020 року обіцяє, що цей місяць стане періодом позитивних перетворень. Будуть знайдені нові методи вирішення старих проблем. Багато суперечностей залишаться в минулому. Ситуація зміниться в кінці березня і стане не такою стабільною і позитивною. Це викличе труднощі у політичній сфері, соціальному, а також на рівні міжособистісних відносин. Не обійдеться без конфліктів на тлі фінансових і територіальних спірних питань.

Гороскоп на березень 2020 року вказує на можливе підписання договорів, які могли б покласти кінець всім конфліктам. Але вони будуть малоефективними, погано сприйнятими в народі. Дотримуватися домовленостей буде складно із-за непередбачених обставин.

Гороскоп на місяць березень 2020 року для знаків зодіаку

Люди будуть гостро відчувати ослаблення енергетичного потенціалу, що призведе до зниженої працездатності та загострення хронічних хвороб. З цієї ж причини постраждає політична і ділова активність влади. Ця дисгармонія буде сильною, але все ще не такою, як та, що спостерігалася в минулому місяці. І все ж, астрологічний прогноз на березень 2020 не виключає виникнення конфліктів між різними партіями, об’єднаннями на вищому рівні. Боротися з деструктивним характером ситуації все ще реально мирним шляхом. Рекомендується зосередитися на пошуку компромісу.

Березень – хороший місяць для подорожей, ділових поїздок. А ось з підписанням різних угод, краще почекати, виждавши позитивний період у квітні.

На кінець місяця плануйте розважальні заходи, які зміцнять ваші стосунки з друзями і рідними.

Гороскоп на березень 2020 року Овен

Гороскоп на березень 2020 року обіцяє успіх на робочому місці тільки тим представникам цього знака зодіаку, які зуміють довести на ділі свою психологічну стійкість. Найпростіше в цьому плані буде чоловікам, які з легкістю витримають скажених трудовий ритм. Дами, які працюють у великій організації, зіткнуться з великим стресом. Єдиною віддушиною для них стануть вірні клієнти.

У пріоритеті в особистому житті у вас виявиться сім’я. Ви будете орієнтовані виключно на серйозні стосунки, не бажаючи навіть чути що-небудь про короткострокові романи, про нові романтичні зв’язки. Це стосується Овнів у шлюбі, а вільні — про кохання, та про глобальні зміни в справах серцевих можуть поки забути.

Невдач на роботі ви можете уникнути, намагаючись налагодити комунікацію з начальником. Вище керівництво не варто злити такими дрібницями, як ігнорування дрес-коду.

Гороскоп на березень 2020 року Телець

 

Вдало відносини у жінок-Тельців будуть складатися з тими чоловіками, в компанії яких вони не сумують. Кавалер зможе підкорити вас своїм філософським ставленням до життя, великими знаннями. Зараз представники цього знака зодіаку в особистому житті зайняли активну позицію. Романи у жінок-Тельців будуть зав’язуватися виключно на ґрунті інтелектуального спілкування. Залучать вас в цьому плані Скорпіони, Овни, Стрільці, Козероги.

На робочому місці, незалежно від статі, доведеться регулярно звертатися до досвідчених колег, мудрих товаришів. Гороскоп на березень 2020 року рекомендує консультацію у психолога, юриста. Ці фахівці допоможуть вам вирішити всі труднощі, що вас турбують.

Представники даного знака охоче будуть знайомитися з жінками в барах, клубах. Саме в такій обстановці вони отримають те, чого прагнуть, — легке, невимушене спілкування і веселощі.

Гороскоп на березень 2020 року Близнюки

На першому місці для Близнюків зараз всі питання, які стосуються їх кар’єри. Труднощі, що виникли, потрібно вирішувати нетрадиційними методами. Відкиньте консервативні погляди на життя, включіть уяву і що більш важливо, навчіться мислити позитивно. Змінити своє ставлення до життя вам допоможе правильна мотивація і творчість. «Повітряним» знакам рекомендується зайнятися дизайном або музикою.

Народжені в 1-й декаді стануть істинними філософами. Готуйтеся до зустрічі з езотеричним вчителем, який стане в підсумку вашим наставником. Близнюки 2-ї декади зіткнуться з розчаруванням на роботі. Кар’єра зараз забирає у них багато сил і часу. Не поспішайте вирушати на пошуки нової роботи, її ви не знайдете, тому тримайтеся за те, що у вас є. Легше на діловому терені стане в кінці місяця, коли спілкування з клієнтами буде приносити задоволення.

Гороскоп на березень 2020 року Рак

Залежно від декади Раку, представників цього знаку зодіаку будуть цікавити різні життєві сфери. Гороскоп на березень 2020 також вказує на небезпеку, яка вам загрожує з боку тих, хто звик вішати свої проблеми на інших. Не потрібно ставати для «жертв» жилеткою, в яку можна поплакатися. Порадьте тим, хто звертається до вас за допомогою, відправитися до психолога.

В особистому житті зміни на краще чекають тих, хто вибудовує романтичний зв’язок з Тельцем. Цих людей чекає цікава подорож, приємний відпочинок у колі партнера і друзів. Раки 2 і 3 декади зіткнуться з позитивними перетвореннями у сфері туризму і навчання. Для відкриття своєї справи місяць не підходить.

Відчуваєте нерозуміння з боку чоловіка? Коханий перестав вас підтримувати? Розвійтеся в компанії Риб, відправившись на концерт.

Гороскоп на березень 2020 року Лев

Найбільш актуальною для Левів у березні стане робоча сфера. Більше всього змін чекає тих, хто звик фліртувати, незважаючи ні на що. Але у всьому потрібно знати межу. Неформальні відносини з колегою або начальником можуть нашкодити вам.

Неприємності чатують жінок, що представляють цей знак зодіаку, які в грошовому плані залежать від Тельців. Партнер позбавить вас легких грошей. Простіше всього буде тим, чий дохід пасивний, пов’язаний з орендою нерухомості або особистим бізнесом. Тиск не будуть відчувати і ті, хто працює в маленьких конторах, а не у великих корпораціях.

Відмовтеся за гонитвою за грошима, в підсумку, досягнувши своєї мети, ви не відчуєте себе щасливою людиною. Присвятіть себе старим проектам, які ви з якихось причин закинули. Інвестуйте сили і час у творчість, яка стане віддушиною на тлі негараздів в особистому житті.

Гороскоп на березень 2020 року Діва

Народжені в 1 декаді Діви будуть зайняті думками про справи сердечні, з-за чого їх інтерес до інтелектуальної праці чи навчання послабиться. Вільні жінки, що представляють цей знак зодіаку, все частіше почнуть замислюватися про стосунки з іноземцем. Заради цього вони навіть зареєструються на популярних сайтах знайомств. Народжені в 2 і 3 декаді опиняться в центрі уваги кількох кавалерів, серед яких може знайтися і харизматичний Козеріг. Цей чоловік помітить Діву в колі друзів.

Чоловіки-Діви повинні триматися за ті відносини, які у них є. Забудьте про походи на ліво. Охолонули до своєї партнерки? Поставте у вашій історії кохання точку. Немає емоцій – немає спільного майбутнього.

Незалежно від статі, ви можете потрапити під вплив Скорпіона, який у що б то не стало хоче завоювати вас. Остерігайтеся цього хитруна, який, отримавши своє стане грубим і уїдливим.

Гороскоп на березень 2020 року Терези

Згідно гороскопу на березень, цей місяць не внесе в життя Терезів різноманітність. Новизною для вас стане зміна погоди. Потепління зробить і без того мрійливих представників цього знака більш романтичними, справжніми естетами. Але такий вплив початок весни зробить не на всіх. Винятком є народжені в 1 декаді, яким захочеться відмовитися від виходу в люди, залишитися вдома і зайнятися справами по будинку. Творча робота у них зараз не заладиться.

Народжені у 2 і 3 декаді, навпаки, зіткнуться з бажанням залишити стіни свого житла. Таким чином, вони будуть прагнути втекти від конфліктів з партнером або сусідами. Комунікаційні труднощі виникнуть зі Скорпіоном, Козерогом і Стрільцем. Спільне життя стане для Терезів справжнім пеклом, якщо побут вони ділять зі знаками, чия янська енергія сильно виражена.

Гороскоп на березень 2020 року Скорпіон

Особисте життя Скорпіона буде складним, незрозумілим йому і його партнеру. Всі серйозні розмови будуть туманними, психологічна дистанція стане відчутною як ніколи. Найважче доведеться тим представникам цього знаку, які зустрічаються з Рибами або Водолієм. Ваше гармонійне сімейне життя зруйнує ваша недовіра з навколишнім. Зараз ви будете переконані в тому, що вами намагаються скористатися в корисливих цілях. Одружені Скорпіони будуть шукати розради на стороні. Роман у них найімовірніше зав’яжеться з Рибами або Козерогами.

Готуйтеся зіткнуться з потужним інформаційним потоком у вигляді матеріалів, які потрібно детально вивчити, у вигляді поштової розсилки, повідомлень від близьких. Всі дані, що надходять фільтруйте по можливості. Якщо зробити це не виходить, відгородьтеся від усього, займіться тим, що поверне вам внутрішній баланс.

Гороскоп на березень 2020 року Стрілець

Уникайте самотності, якщо ви не хочете постраждати від відключених сонцем енергетичних потоків. Стабільність чекає тільки народжених в 1 декаді. Стан речей в їх житті буде незмінним, звичним. Нічого грандіозного, начебто нових романтичних стосунків, нової роботи або подорожей чекати не варто. Стрільці 1 декади зараз будуть зайняті питаннями проведення угод купівлі-продажу, питаннями економії, ремонту техніки чи іншого предмета, який вийшов з ладу давно.

Народжені у 2-й декаді ризикують зіткнуться з маніпуляторами під маскою наставника. Не можна вестися не виверти псевдовчителів. Відкладіть операції, пов’язані з об’єктами нерухомості. Після укладення договору в таких об’єктах ви виявите серйозні дефекти. Напруженими стосунки будуть з вимогливими Козерогами і Рибами, але з водяними знаками не доведеться нудьгувати.

Гороскоп на березень 2020 року Козеріг

Гороскоп на березень обіцяє Козерогам початок романтичного періоду. Вас чекають неймовірні пригоди в особистому житті. Жінки, які представляють цей знак зодіаку, не будуть думати двічі, вирішуючи, чи варто піддаватися спалахнувшим всередині пристрасним почуттям. Раціональне мислення і голос розуму програють, поступившись серцю. Пробуджене бажання діяти так, як хочеться, обумовлене посиленням янської енергії. Запаморочливим роман буде зі Скорпіоном і Козерогами, знаками, які належать до числа високоенергетичних. Саме вони – справжні майстри флірту і залицяння. Кавалери виявляться ініціативними і перед їх натиском не встоять навіть заміжні жінки, яким давно не вистачає пристрасті у шлюбі.

Покласти око Козероги можуть і на ненав’язливих дбайливих Риб. Інтим без натяку на можливе продовження відносин очікується з Тільцями.

Гороскоп на березень 2020 року Водолій

Водолії відчувають гостру потребу віддати всі сили творчій роботі, заради якої вони готові на багато що. Недовго думаючи, вони спробують свої сили в якості гастролюючих танцюристів, співаків, акторів, музикантів. У подорож вирушать навіть ті Водолії, чиї таланти ще недостатньо розвинені. Бажання не сидіти на місці і скоріше залишити будинок відчують і люди далекі від творчої сфери.

Зараз не рекомендується планувати поїздки, так як не виключені труднощі з пошуком хостелів. Ненадійними опиняться і ті варіанти, які ви знайдете в мережі або через знайомих. Можуть виникнути ситуації, які змусять вас шукати нічліжку в екстремальних умовах. Таких випробувань на міцність можна не боятися тільки представникам 3 декади, особливо якщо ті будуть подорожувати разом з Тельцем.

Зараз справи сердечні для Водоліїв не в пріоритеті. Їх потенціал у цій сфері пішов на спад з-за низького лібідо. Надихнути вас і виправити ситуацію зможуть тільки Тельці і Риби.

Гороскоп на березень 2020 року Риби

Навіть найромантичніші представники цього знака перетворяться в матеріалістів. Цієї трансформації не уникнути народженим в 1 і 2 декаді. Вони будуть гнатися за предметами розкоші або вирішать реалізувати найсміливіші ідеї щодо вдосконалення старих речей. Багато часу буде витрачено на шопінг, перекроювання немодного одягу, перефарбування меблів. Настане період безтурботності, який добре відчують жінки, що пов’язані узами шлюбу з Козерогом або Тельцем. Встояти перед бажанням перетворити своє житло не зможуть і чоловіки.

Енергетична підзарядка для жінок-Риб гарантована у разі їх спілкування з представниками свого знака. Народжені в 3 декаді можуть розраховувати на посилення свого авторитету в колективі. Діліться з колегами своїми ідеями, не відмовляйте у проведенні майстер-класу тим, хто хоче дізнатися більше про ваші професійні секрети.


Читайте також:

Публікації на тему:

Create AccountLog In Your Account