Гороскоп на квітень 2020 року за знаками зодіаку

Перші дні місяця, за гороскопом на квітень 2020 року, стануть періодом гармонії, підходящим для нових починань, старту відносин, як творчих, так і важливих ділових зустрічей, переговорів. Далі очікується дисгармонія в комунікаціях і в сфері кар’єрного зростання.

Негатив відчуєте не тільки ви самі, але і люди з вашого оточення. Це призведе до ускладнень у вигляді конфліктів. Суперечки можливі як всередині одного колективу, так і між декількома на різних рівнях. Ця чорна смуга торкнеться громадське і сімейне життя.

Астрологічний прогноз на квітень 2020 року передбачає трансформації і революційні оновлення на всіх рівнях, від найвищих до рівня міжособистісних відносин. Всі економічні, соціальні та інші негаразди, не вирішені до другої половини місяця, стануть причиною акцій протесту, протистоянь громадських організацій. Гороскоп на квітень 2020 року вказує на те, що уникнути насильства, великих аварій і катастроф не вдасться. Вам доведеться, враховуючи це, зайнятися питаннями, пов’язаними з дотриманням техніки безпеки на роботі. Обережність потрібно виявляти і тим, чия робота передбачає перевезення. Зараз не час для ризику і недбалого відношення до своїх обов’язків.

Гороскоп на місяць квітень 2020 року для знаків зодіаку

До кінця місяця ситуація значно покращиться, в останні дні на загальному тлі гармонізації всіх сфер – вдасться розслабитися. Люди відчують наближення нового періоду життя. Будуть усунені всі конфлікти, на економічному та суспільно-політичному рівні все ввійде в нормальне русло. На цей період рекомендується запланувати зустрічі, подорожі, поїздки, підписання важливих угод.

Астрологічний прогноз на квітень 2020 року не радить, незважаючи на те, що місяць закінчується на позитивній ноті, втрачати пильність. Багато хто буде страждати із-за порушеного психоемоційного фону, що може стати причиною повторення помилок минулого.

Готуйтеся до прийдешніх реформацій і перетворень в політиці. Зараз від вищих чинів залежить життя кожного: їх дії або будуть спрямовані на усунення старих проблем.

Гороскоп на квітень 2020 року Овен

Гороскоп на квітень 2020 року обіцяє кожному представнику даного знака відчути впевненість у собі та своїх силах. Це добре позначиться на багатьох життєвих сферах, але яскравіше всього в справах серцевих. Овни нарешті будуть впевнені у тому, що їх люблять по-справжньому. Перебуваєте у стосунках? Партнер оточить вас своїм теплом, турботою.

Зовсім інакше в романтичному ключі будете налаштовані ви самі. Овни змінять свою життєву позицію, що стосується особистого життя. Зіткнувшись з потребою любити, бути щасливими, ви будете діяти активно, ініціативно, зважитеся контролювати ситуацію. Дуже ймовірно, що такі зміни торкнуться тих вогненних Овнів, які народилися в 1 і 2 декадах.

Гороскоп на квітень 2020 року Телець

Тельці відкриються оточуючим не з кращої сторони, виявивши ті риси свого характеру, які їх не красять. Яскравий приклад – їх поведінка на робочому місці. На професійному терені вони будуть впертими, з ними буде майже неможливо про щось домовитися, знайти компроміс. Неприємно Тельці здивують колег своєю підвищеною нервозністю. Представники 1 і 2 декади повинні думати двічі перед тим, як щось говорити вголос. Висловлювання зараз можуть сильно нашкодити кар’єрі та перспективам зростання.

Представники 3 декади відчують підтримку Леді Удачі. У цьому сенсі пощастить тим, хто усвідомлює свою значущість, навчиться приймати компліменти та похвалу. У центрі уваги Тельці виявляться і в колі старих знайомих. Є велика ймовірність, що ці знайомі зведуть вас з цікавими творчими людьми.

Гороскоп на квітень 2020 року Близнюки

Близнюкам рекомендується переглянути свою стратегію дій, вибравши при цьому позицію підприємливої людини. Люди, що Вас оточують, вирішать, що представників цього знаку зодіаку, в їх житті стало раптом надто багато. Причина тому є – ви будете надмірно товариські, часто навіть балакучі. Це в якомусь сенсі добре, особливо, коли вам потрібно працювати з великою аудиторією або обрости новими контактами. Завадить Близнюкам тільки їх зайва легковажність, з-за якої вони допустять багато помилок на робочому місці. Та ж їх не серйозність призведе до порожніх і безглуздих витрат.

Від представників першої декади оточуючі будуть не просто чекати, а буквально вимагати відповідальності за все, що стосується грошей, кредитів. Таємні зв’язки Близнюків стануть явними.

Гороскоп на квітень 2020 року Рак

Гороскоп на квітень 2020 року не радить Ракам витрачати сили і час на раціональне мислення, звичне зважування всіх «за» і «проти». Про таку тактику прийняття важливих рішень можна забути. Рекомендація ця актуальна для тих, хто представляє 2 і 3 декади. Зараз краще абстрагуватися від турбот, добре відпочити, зробити все можливе для емоційної релаксації. Не шкодуйте на себе часу. Чим більше ви його так будете витрачати, тим вище шанси побороти свою нездорову тягу до самотності. Знайдіть нове хобі, більш досконально вивчіть старі захоплення.

Раки стануть більш закритими, не бажаючими комусь відкриватися, з кимось зближуватися. Йти на поводу у своїх примх не можна, тільки через спілкування з оточуючими ви відновите внутрішню енергію.

Гороскоп на квітень 2020 року Лев

Левів, народжених в 1 декаді, чекають неприємності на роботі. На щастя, всі труднощі, з якими вам доведеться зіткнутися на професійному поприщі, будуть незначними. Підтримку в боротьбі з ними вам надасть чоловік. Він змусить вас вести себе відповідально. Протистояти на робочому місці доведеться начальнику, який вас неприємно здивує несподіваними рішеннями. Не бійтеся відстоювати свою думку, захищайтеся від нападів товаришів по службі. Народжених у 2 і 3 декаді чекає приплив натхнення. Зараз вони захочуть відправитися в подорож, вивчити місця культурної спадщини.

Відволікатися від турбот Левам дозволить спілкування з оточуючими. Дамам, які представляють цей знак, рекомендується вести себе обережніше у відносинах. Пристрасті будуть бушувати у тих, хто зустрічається з повітряними знаками.

Гороскоп на квітень 2020 року Діва

Діви, які народилися в 1 декаді, скористаються шансом звернути на себе увагу начальника. Бос оцінить вашу працю і ті свіжі та оригінальні ідеї, що народжуються у вашій голові одна за одною. Все, що ви вирішите зараз робити по роботі, буде схвалено людиною, яка обіймає керівну посаду. Діви, що представляють 1 і 2 декади, будуть мати проблеми в спілкуванні з оточуючими. Відстоюйте свою позицію, але поважайте право інших мати власну думку.

Народжені в 3 декаду будуть гостро відчувати наближення перетворень. Інтуїція обманювати їх не буде. Зміни будуть спостерігатися у всіх життєвих сферах. Не бійтеся цих змін, не тримайтеся за минуле. Якщо це необхідно, сміливо кидайте всі мости, ні в чому себе не обмежуючи.

Гороскоп на квітень 2020 року Терези

Гороскоп на квітень 2020 обіцяє романтичний настрій і натхнення у всьому, що стосується справ сердечних. Актуальний такий прогноз для тих, хто народився в 1 і 2 декаді. Кількість кавалерів, бажаючих стати вашим постійним партнером, збільшиться в рази, станеться це швидко і несподівано для вас. Оцінять це тільки представники 2 декади, а ось представникам 1-ї декади більше часу і сил доведеться віддавати вирішенню актуальних проблем, які не дозволяють їм фліртувати і розважатися.

Складний період настає для Терезів 3 декади. Справлятися з труднощами буде складно через забудькуватість, неуважність, необережність. Це – результат низької самооцінки. Очікується низка конфліктів з людиною, яка від вас залежить. Звинувачуйте в цьому себе, так як виникне нерозуміння з-за того, що ви приймаєте важливі рішення, не враховуючи думки інших.

Гороскоп на квітень 2020 року Скорпіон

Народжені в 1 декаді повинні обережно проявляти свої почуття. Їх надмірна емоційність їм тільки нашкодить. Відсутність самоконтролю і дратівливість стануть причинами складних конфліктів. Скорпіонам зараз важко приховувати, що їх все нервує. Вони стануть провокаторами конфліктів. Комунікаційні проблеми будуть спостерігатися на роботі і в особистому житті. Постарайтеся не вимагати від партнера багато чого, тоді отримаєте те тепло, яке від нього чекаєте.

Представники 2-3 декади з подібними труднощами не зустрінуться. В їх житті – буде період простим та вдалим. З підтримкою Леді Фортуни ви підкорите нові вершини, отримаєте заряд гарного настрою і натхнення. Вільний час харизматичні Скорпіони проведуть в компанії нових залицяльників.

Гороскоп на квітень 2020 року Стрілець

Представники 1 декади не залишаться без підтримки з боку членів сім’ї. Їх рідні протягнуть їм руку допомоги. Жінки-Стрільці, які зв’язали своє життя з чоловіками старшого віку, забудуть про фінансові негаразди. Матеріальна стабільність їм гарантована.

Всі будуть прагнути до спілкування, розширення поля свого впливу, зміцнення дружніх зв’язків. Шанси на те, що вдасться обрости новими корисними контактами, зростуть. Але готуйтеся до того, що незабаром буде складно залишатися такими комунікабельними і активними. Свої сили доведеться направити на професійне поприще. Більш впливовими і шанованими, Стрільці стануть, якщо вони працюють у великому колективі. Значимість їх не можна недооцінювати.

Гороскоп на квітень 2020 року Козеріг

Гороскоп на квітень обіцяє Козерогам 1 декади старт сприятливого періоду, в який краще присвятити себе благоустрою будинку. Можна зайнятися відкладеними на потім справами, на зразок генерального прибирання, капітального ремонту. Зараз ви будете швидко справлятися з усіма завданнями, поставленими перед собою. І що важливіше, ця робота буде приносити вам задоволення. А ось на роботі ваше становище залежитиме від ряду обставин. Просунуться по кар’єрних сходах ті, хто готовий до великих інвестицій.

Народжені у 2 і 3 декаді відчують необхідність пасивно відпочити. Такий шанс у них з’явиться, але розслабитися не вийде через рідних, яким явно не подобається рішення Козерогів залишити всі справи, зручно вмостившись у ліжку з книжкою.

Гороскоп на квітень 2020 року Водолій

Настає позитивний період, коли Водоліїв не будуть пригнічувати зайві турботи і переживання. Представники цього знаку отримають шанс відпочити, знайти час для улюбленого хобі. Покращиться ваша здатність швидко зближуватися з людьми. Комунікабельність Водолія зараз майже безмежна, а значить, ваше коло знайомих значно розшириться. Оточуючі будуть захоплюватися вашою товариськістю, красномовством.

Ви будете справляти враження людини цікавої, неординарної. Самотні Водолії налагодять особисте життя, відшукавши серед нових знайомих кандидата на звання постійного партнера. Правда, при цьому не рекомендується давати надію Тельцям. Рекомендація ця актуальна для народжених у 2 і 3 декаді. Леді Удача підтримає вас і в інших сферах, включаючи сферу творчості.

Гороскоп на квітень 2020 року Риби

 

Риби стануть харизматичними, до них тягнуться оточуючі, але вони будуть вперто прагнути до самоти. У великих компаніях ви будете почувати себе незатишно, таке проведення часу виявиться для вас дуже втомливим. Уникаючи людей, ви позбавляєте себе шансу налагодити особисте життя, знайти люблячого партнера.

На роботі одиначкам також буде складно. Пересильте себе й зупиніться на колективній праці, а не на індивідуальному. Риби вирішать направити всю свою внутрішню енергію в професійні проекти. Опинившись під транзитним впливом, ви усвідомлюєте, що у вашому житті настав час великих змін. Те, що було важливим раніше, стане неактуальним, доведеться поставити перед собою нові завдання. Ви будете змушені відмовитися від звичних орієнтирів, мислити гнучко, в позитивному ключі.Create AccountLog In Your Account