Гороскоп на лютий 2020 року за знаками зодіаку

Перш за все, гороскоп на лютий 2020 року обіцяє виконання найсміливіших мрій. Йдіть до поставлених цілей впевнено і сміливо, не звертаючи з обраного шляху. У підсумку ви реалізуєте задумане. Але скептикам на чудеса розраховувати не потрібно, їх негативне сприйняття світу – бар’єр, який не дозволяє фантастичним подіям відбутися в їх житті.

Більше спілкуйтеся з рідними. До цього астрологічний прогноз на 2020 рік закликає представників всіх знаків зодіаку. Настав час протягнути членам сім’ї руку, дати цінну пораду, посприяти вирішенню їх проблем. З кимось посварилися? Ідіть на примирення, якщо самі зробити не можете, зверніться до родича, щоб він вам допоміг закопати сокиру війни з близькими. Свята в рідних стінах пройдуть вдало.

Розглядати відкладене на потім важливе питання в середині місяця не рекомендується. Краще зайнятися стартом нових проектів. Не знаєте, в якій сфері вам краще працювати? В допомогу вам психологічні тести і відповідна література, після читання, якої вдасться без проблем знайти рішення.

Гороскоп на лютий 2020 р. обіцяє напружений кінець місяця. Стримуйте себе, стикаючись з негативом з боку оточуючих, тримайте емоції під контролем. Для управління обуренням і гнівом використовуйте медитацію, дихальну гімнастику. Частіше вибирайтеся на природу, де ви зможете гармонізувати себе.

Гороскоп на місяць лютий 2020 року для знаків зодіаку

Активну життєву позицію займуть представники знаків вода і земля. Їм вистачить мотивації для підкорення олімпу на роботі. Леді Фортуна буде на боці тих, хто вирішив здобути освіту або зайнявся саморозвитком. У справах сердечних кардинальних змін чекати не доведеться. В стабільних відносинах партнери будуть радувати один одного романтичними побаченнями, приємними невеликими сюрпризами, просто спілкуванням на одній хвилі.

Зазначимо, що гороскоп на лютий вказує на активність Меркурія. Ця планета допоможе тим, хто безпосередньо працює з клієнтами. Важливу роль відіграє і Водолій, що відповідає за колективну роботу. Цей знак обдарує сонячною енергією тих, хто цінує дружбу і ніколи не відвертається від своїх друзів.

Представники стихії повітря раптом почнуть прагнути до самотності, до роботи, де вони самі будуть відповідати за реалізацію певного проекту. Не переживайте за цих людей, їм просто потрібен час для переосмислення здобутого досвіду.

Початок місяця, за гороскопом на лютий 2020 року, подарує відчуття зростання ментальних біоритмів. Довіртеся шостому почуттю. Насправді концентрувати і засвоювати нову інформацію стане легше, інтелектуальні здібності вийдуть на принципово новий рівень.

Гороскоп на лютий 2020 року Овен

 

Овни, народжені в третій декаді, відчують прилив сил, необхідних їм для навчання, для життя в шаленому ритмі. Березневим представникам даного знаку доведеться несолодко із-за тиску з боку рідних. Працюючі Овни будуть часто спізнюватися на важливі зустрічі. Розібратися в причинах запізнень їм так і не вдасться, незважаючи на те, що начальник постійно буде вимагати пояснень того, що відбувається. Фрілансери з такою проблемою не зіткнуться, але їм доля підготувала іншу складність, яка полягає у короткі терміни здати проекти. Не виключено, що вся ця історія закінчиться звільненням, що не сильно засмутить Овна, якщо до своєї роботи він морально не був прив’язаний.

Влюбливі дами в лютому 2020 року повинні остерігатися грубих кавалерів, представників знаків Овен, Стрілець, Козеріг. Від таких відносин чекати щастя наївно. Ваш постійний партнер також представляє стихію вогонь? Не виключена спільна поїздка за кордон.

Гороскоп на лютий 2020 року Телець

 

Телець прагне досягти успіху на професійному терені? Зірки рекомендують зайнятися освітою. Відвідуйте лекції, слухайте аудіокниги, дивіться корисні відео. Серйозно цікавитеся східними духовними практиками? Є можливість освоїти складні техніки, знайти собі наставника. Знайдіть час для занять в йога-центрі, де варто зробити акцент на фізичних вправах. Транзитний Юпітер відкриває перед вами нові можливості, скористатися якими вдасться завдяки підтримці Терезів, Скорпіонів, Козерогів або Стрільців.

На першому місці в лютому для Тельців виявляться друзі. Разом з ними відвідуйте цікаві тренінги, веселіться, відправившись компанією в аквапарк або на каток. Найбільше задоволення принесе спілкування зі знаками повітря або з Рибами.

Гороскоп на лютий 2020 року Близнюки

 

Жінки зіткнуться з труднощами у відносинах з партнером. Особливо Актуально це для тих, хто зустрічається з вогняним знаком. Всьому виною – неготовність коханого стати вам вірним другом, помічником. Ваше серце вільне? Леді Фортуна буде на вашій стороні. Від залицяльників не буде відбою. Готуйтеся до цікавих зустрічей, до запаморочливого роману з вогняними чоловіками.

На робочому місці будуть надходити сумнівні пропозиції, які безпосередньо стосуються укладення нових угод, тривалих переговорів. Туго доведеться тим, хто трудиться на посаді менеджера з продажу. Вирішуючи фінансові проблеми деякі представники стихії повітря, будуть спиратися на знання в галузі філософії, але, таким чином, вони допустять велику помилку. Не поспішайте звинувачувати долю-господиню і карму в своїх фінансових труднощах.

Гороскоп на лютий 2020 року Рак

 

Індивідуальні та сімейні цінності у Рака не збігаються, що призведе до конфліктних ситуацій. Найскладніше доведеться жінкам. Зіпсується зв’язок з представниками таких знаків зодіаку, як Скорпіон, Стрілець, Козеріг. Приведуть до цього їх жадібність, вимогливість, небажання розуміти оточуючих. Такі проблеми не загрожують тим, хто живе разом з Овном, Терезами, Тельцем. Їх спільне співіснування буде більш, ніж комфортним. Гороскоп рекомендує Ракам відкритися для нових знайомств, для засвоєння нової інформації. Вдалими будуть пошуки однодумців в місцях, що пов’язані з історією, кінематографом, музикою. Не відмовляйтеся від спілкування з Рибами, які відкриють вам очі на дивовижні речі.

Фінансово стабільні Раки повинні відправитися за кордон, де вони отримають свою порцію натхнення для написання цікавого оповідання, зйомок відеоролика.

Гороскоп на лютий 2020 року Лев

 

В пріоритеті у Лева будуть такі сфери, як міжособистісні відносини, освіта, кар’єра. Дами, що представляють цей знак, з легкістю зачарують об’єкта симпатії. Останній не зможе встояти перед красою Левиці. Щоб операція «підкорення серця» пройшла гарантовано успішно, займіться собою, приділивши більше уваги волоссю. Доленосна зустріч чекає тих, хто планує в лютому відправитися в музей або на тренінг.

Народжені в 1-ій декаді будуть зайняті вирішенням актуальних робочих питань. Але як би вони не старалися, догани від начальника не минути. Не потрібно нарікати на долю, вогненний знак часто порушує трудову дисципліну, за що йому і доводиться чути критику на свою адресу. Народжені в 3-ій декаді отримають необхідну підтримку від колективу. Головним союзником стане колега, який представляє знак Козеріг.

Гороскоп на лютий 2020 року Діва

 

На роботі нудьгувати не доведеться. Готуйтеся до сюрпризів, які спочатку можуть лякати. Представників цього знаку чекає впровадження інновацій, лекції чи тренінги, засновані на нових методиках. Багато працювати доведеться тим, хто трудиться більшу частину часу колективно. Проводите дозвілля, займаючись творчістю? Займіться зйомками відеоролика, в якому ви будете головною зіркою сюжету.

Не можете знайти роботу? Гороскоп на лютий 2020 р. радить почати з того, що підходить вам більше всього з урахуванням статевої приналежності. У помічники для пошуку оптимальної посади жінкам потрібно взяти вогняних чоловіків, а Дівам-чоловікам, дам, що представляютьстихію води. Тоді незабаром ви отримаєте посаду мрії.

Зустрічаєтеся з Рибами або повітряним знаком? Готуйтеся до від’їзду партнера або до того, що він раптово почне віддалятися від вас.

Гороскоп на лютий 2020 року Терези

 

Закрутили роман з Овном? Готуйтеся до бурхливого і неспокійного періоду у житті. У підсумку, все може закінчитися розривом відносин або прагненням відпочити від партнера. Не виключені зради, які, ймовірно, і покладуть початок постійним розбіркам. Не поспішайте рубати з плеча. Відійдіть в сторону, розраховуйте на своє тонке чуття в справах серцевих. Народжені у 2 та 3-ій декаді нудьгувати в лютому 2020 не будуть, особливо, якщо вони задіяні в готельному бізнесі, нерухомості, будівництві. Таких людей чекає непересічний успіх.

Але на робочому місці не варто чекати «безхмарної погоди». Терези або самі будуть час від часу заганяти себе в кут жорсткими вимогами, або зіткнуться з тиском з боку начальника. Здавалося б, ситуація звична для цього знака, але йому зараз для протистояння обставинам не вистачає сонячної енергії.

Гороскоп на лютий 2020 року Скорпіон

 

У рідних стінах Скорпіона чекає тепла і невимушена атмосфера. Погляньте на ситуацію з точки зору перспективи. Скористайтеся періодом затишшя для відпочинку, подорожі, для освоєння навичок, які в майбутньому дозволять заробляти більше.

Гороскоп радить народженим в 1 і 2 декаді більше уваги приділяти своїм зв’язкам з колегами, через яких можна домогтися свого, реалізувати поставлені перед собою завдання. Щоб завжди бути в курсі важливих новин і не упускати з уваги деталі, підіть на зближення зі Стрільцем та Козерогом. Народжені в 3-ій декаді закрутять роман з кимось за кордоном. Не виключено, що їх партнером стануть  друзі, що залишили Батьківщину. Якщо у такого романтичного зв’язку немає майбутнього, не поспішайте його розривати. Ці відносини будуть повчальними, особливо, якщо партнером Скорпіона є Діва, Риби, Терези, Близнюки.

Гороскоп на лютий 2020 року Стрілець

 

Пора попрацювати над своїм стилем, так як лютий місяць буде насиченим у сфері сердечних справ. Кількість шанувальників вразить представників вогняного знаку. Ви звикли знайомитися в соціальних мережах? Серед тих, хто почне домагатися вашої уваги, виявляться колеги.

Давно в стабільних відносинах? Дійсно бурхливим лютий стане для тих Стрільців, які зустрічаються з Овнами. Обидва вогняних знака не соромляться вести себе розкуто, квапити події, з-за чого вони швидко переходять від фази залицянь до фази серйозних стосунків і навіть шлюбу. Партнерам Стрільців потрібно уважно стежити за їх поведінкою, щоб вчасно вгамувати їх, якщо поруч з’явиться якась спокуса. Ви духовна людина? Часу на медитації і заняття йогою буде катастрофічно не вистачати.

Гороскоп на лютий 2020 року Козеріг

 

Козеріг-чоловік, народжений у першій декаді, отримає шанс зануритися із головою у вир романтики. Але розслаблятися зовсім не можна, так як в їх житті відбудуться великі зміни, що особливо актуально для тих, хто пов’язав своє життя з Тельцем.
Чоловіки, які опинилися під впливом енергетики Марса, не будуть поспішати переводити відносини в стадію «постійні партнери, їм більше подобається формат незалежних коханців. Готові до серйозних стосунків? Працюйте над собою, боріться з скупістю. Не скупіться на організацію романтичного вечора, ви отримаєте море задоволення, незабутніх вражень.

Очікуються конфліктні ситуації з родичами, представниками знаку Овна. Не поспішайте починати ремонт, так як не виключені фінансові труднощі, які застопорять роботу з оновлення інтер’єру житла.

Гороскоп на лютий 2020 року Водолій

 

Лютий для Водоліїв залежить від того, в якій декаді вони були народжені. Якщо в першій, то варто чекати романтичних відносин, які почнуться з цікавого листування онлайн. Перспективним буде роман з Тельцем або Овном, але не чекайте, що потенційний партнер буде брати ініціативу виключно на себе, від вас він теж чекає якихось дій, зеленого світла. Народжені у 2 декаді повинні почекати з угодами, які безпосередньо стосуються їх нерухомості. Угоди зараз будуть вкрай невигідними. Також відволікати від таких справ будуть друзі, які для Водоліїв опиняться на першому місці.

День народження стане для даного знака веселим святом, часом, коли вони опиняться в центрі уваги оточуючих. Не виключені нові цікаві знайомства. Доля зведе Водолія з мандрівниками, з гуру, викладачами.

Гороскоп на лютий 2020 року Риби

 

Ті, хто народився в 1-й декаді, повинні бути готові до цікавих та вигідних пропозицій. Фрілансери без роботи сидіти не будуть. Разом з Водоліями і Тельцем вони отримають шанс зайнятися маркетинговою справою, просуванням бізнесу. Ці особи можуть здатися оточуючим зараз відстороненими. Так і є, Рибам раптово захочеться усамітнитися, зайнятися творчістю, почати вести щоденник, довіряючи йому більше, ніж друзям і рідним. Але час для близьких, вони будуть знаходити, особливо для тих, хто в лютому відзначає день народження.

Народженим у другій декаді бажано почати працювати в колективі. Тільки так вони зможуть домогтися успіху на професійному терені. Представники 3 декади вдаряться в філософію, якою, завдяки їхньому впливу, зацікавляться і їх родичі, знайомі.Create AccountLog In Your Account