Гороскоп на січень 2020 року за знаками зодіаку

Гороскоп на січень 2020 року рекомендує кожному відкритися до змін, адже перший місяць являє собою місяць трансформації та звільнення. Перестаньте чіплятися за те, що було важливо вам в минулому, але не актуально сьогодні. Астрологічний прогноз на січень 2020 року робить акцент на необхідності діяти сміливо, вчасно мобілізуватися. Тоді у вас вийде скористатися всіма підготовленими долею можливостями.

Січень року Щура почнеться з перебування Сонця в сузір’ї Козерога. І без впливу Юпітера тут не обійтися, а він, як відомо, пов’язаний з енергією розширення горизонтів, з енергією оптимізму. З перших же днів січня нового року важливо налаштуватися на позитивну хвилю, на щастя Юпітер земним жителям в цьому всіляко буде допомагати.

Гороскоп на місяць січень 2020 року для знаків зодіаку

Намагайтеся не забувати про важливий принцип золотої середини. Цей принцип, як обіцяє гороскоп на січень 2020 року, буде вкрай важливим в першій декаді місяця. Відмовтеся від крайнощів, які не доведуть до добра ні в емоційному плані, ні в фізичному. Не зациклюйтеся тільки на одній життєвій сфері, так як в інших тут же неодмінно почнуть виникати труднощі. Не поспішайте з головою занурюватися у вир турбот, важливих справ, знаходьте в своєму щільному графіку час для спілкування з рідними.

З 7 по 14 січня кожен відчує приплив натхнення, за що дякувати треба транзитному Нептуну. У цей період можна сміливо зайнятися йогою, медитацією, танцями, музикою. Такі заняття позитивно позначаться на енергетиці людини.

Усувати перешкоди, що виникли у грошовій сфері краще в другій декаді місяця. Нарешті з’явиться шанс знайти нові джерела доходу. Удача буде на боці тих, хто працює в торгівлі або займає посаду на державній службі. Правда, чекати, що все принесуть вам на блюдечку — не потрібно. Не сидіть без діла, інакше в грошовому плані для вас настане не найприємніший період. Перш за все, з’явиться ризик застрягти в борговій ямі.

З 14 по 21 число енергетика Сонця буде пов’язана з енергетикою транзитного Сатурна, що дозв+олить деяким знакам зодіаку стати більш дисциплінованими звичайного. Їм не буде складно прокидатися раніше, виконувати вказівки начальника саме так, як він того потребує. Астрологічний прогноз на січень 2020 року також обіцяє вдале завершення оформлення різного роду документів.

Позитивні емоції принесе і третя декада січня 2020 року, коли на роботі справ стане менше, з’явиться можливість трохи розслабитися. Навіть меланхоліки глянуть на життя під іншим кутом. Не сидіть вдома, відвідуйте розважальні заходи, виходьте в світ. На кінець січня заплануйте сімейні свята.

Марс у перший місяць 2020 року перейде в сузір’я Стрільця, а значить, удача буде на боці тих, хто віддає перевагу налаштовуватися на оптимістичний лад в будь-якій життєвій сфері.

Гороскоп на січень 2020 року Овен

Овнам доведеться зіткнутися з труднощами в професійній сфері . Бізнесмени помітять скорочення фінансового потоку, втрату бази клієнтів, підлеглі будуть насторожені. Прийшов час брати на себе відповідальність за все, що відбувається. Через це ви змушені будете швидко переключитися зі свят на роботу.

Овни-жінки зіткнуться з конфліктом між соціальними нормами і прагненням знайти своє місце в цьому житті, реалізуватися. Чоловіки ж ризикують потрапити в неприємності через тягу до екстриму. У січні 2020 гороскоп не рекомендує подорож в гори, скелелазіння, швидку їзду.

У сфері особистого життя Овнів-чоловіків у січні 2020 передбачається флірт з подругами. Цей флірт може покласти початок серйозним стосункам. Привабливими для представників цього знаку будуть Водолії, Близнюки, Терези. Жінкам буде складно встояти перед тими, хто проявляє оригінальність в стилі одягу.

Гороскоп на січень 2020 року Телець

Імпульсивність Тельців відчують лише близькі. Проблем з цим не виникне, якщо в числі близьких Скорпіони і Водолії. Труднощі не передбачаються в області навчання. Сміливо вирушайте здобувати вищу освіту або запишіться на курси. У Тельців є хороший шанс почати працювати за дипломом. Ще не закінчили ВУЗ? Можна не переживати щодо сесії, її ви здасте добре.

Жінки цього знаку не будуть соромитися звертатися до чоловіків за спонсорською підтримкою. В пріоритеті для них хлопці не тільки мудрі, але й заможні, готові простягнути їм руку допомоги. Відшукати того, хто б відповідав цим критеріям, не так складно, як здається. Зверніть увагу на Раків, Стрільців, Риб.

На робочому місці Телець нікуди не поспішатиме, але важливо, щоб із-за такої позиції даний знак не упустив шанс укласти вигідну угоду.

Гороскоп на січень 2020 року Близнюки

Близнюкам властива двоїстість — вона буде проявлятися на початку року в енергетичному плані. Партнер і рідня даного знака відкриють для себе ту його сторону, яка зазвичай прихована від сторонніх очей. Близнюк стане пасивним, на найбільш важливі і невідкладні справи йому не буде вистачати сил. Те ж можна сказати і про дрібниці. Представників Близнюків у січні 2020 не побачиш за заняттями спортом або прибиранням у домі.

Жінка-Близнюк буде суворою з тими чоловіками, з якими вона зближується в романтичному плані. Обранцю доведеться довго чекати, коли подруга дасть зелене світло і підпустить його максимально близько до себе. Поспішати робити це дами не будуть, зараз для них важливіша робота, творчість, та інші сфери, а на особисте життя, часу немає.

Чоловіків чекає удача в освоєнні нових методів реалізації певних проектів на роботі, у вивченні іноземних мов.

Гороскоп на січень 2020 року Рак

Багатьом Ракам доведеться в справах сердечних зіткнутися з низкою неприємних подій. Таким чином, в особистому житті почнеться криза. Вони будуть відчувати, як змінюються їхні почуття по відношенню до партнера, який раптово почав чинити на них тиск, став надмірно вимогливим.

До розставання або вимушеної перерви у відносинах, конфлікти можуть привести в тому випадку, якщо Рак зустрічається зі Скорпіоном, Козерогом або тими знаками, які представляють стихію вогонь. Постарайтеся уникнути сварок, зосередьтеся на роботі, частіше зустрічайтеся з друзями, порадійте такій ось незалежності. Міцними виявляться ті стосунки, в яких Рак є партнером Риб, Близнюків або Тельця.

У сфері знань Раків чекає успіх у всьому, що пов’язано з мистецтвом. Жінки, що представляють такий знак, займуться рукоділлям.

Гороскоп на січень 2020 року Лев

Леви дратівливість і ненависть оточуючих будуть відчувати гостро, але при цьому у них не буде проблем з енергетичними запасами. В егоїзмі з ним ніхто не може змагатися, йому нічого не варто закрити очі на інтереси оточуючих. Саме таку позицію Лев займе в січні. Але навіщо йому це?

Початок 2020 року може принести вогненному знаку небезпечний зв’язок. Союз з постійним партнером збережеться лише тому, що Лев вміє бути потайним, тримати під сімома замками будь-яку інформацію. На зраду зважаться ті, кому захочеться за будь-яку ціну довести партнерові, що вони все ще незалежні, підуть кривою доріжкою і ті, хто запідозрив коханого або кохану в маніпуляціях заради користі. Не намагайтеся обманювати, оскільки вас бачать наскрізь і такі витівки терпіти ніхто не буде.

Гороскоп на січень 2020 року Діва

У серце Діви оселиться любов. Сімейним представникам цього знаку, краще не затримуватися на роботі, менше спілкуватися з друзями лише для того, щоб провести більше часу з рідними. Спілкування з дітьми, відвідування разом з ними розважальних заходів подарує багато приємних емоцій. Зовсім недавно вступили у відносини? Вас накриє хвиля романтики.

На щастя, партнер буде відплачувати вам тією ж монетою, від чого настрій буде ще краще. Якщо Діва засиділася в холостяках, то їй не заборонено з головою зануритися у вир флірту.

Фрілансери будуть зайняті, як ніколи, їм надійде багато цікавих замовлень. Передбачення це особливо актуально для тих, хто працює у сфері дизайну. Удача буде на боці тих, хто навчається, займається саморозвитком.

Гороскоп на січень 2020 року Терези

Терези стануть посередниками у передачі важливої інформації. Це непроста роль, яка багатьох може просто вибити з колії. Не навантажуйте себе, фільтруйте те, що чуєте, бачите. Виділяйте важливе і другорядне, зосередьтеся тільки на тому, що вам потрібно по роботі.

Дохідною для Терезів стане сфера реклами. Якщо ви зайняті в цьому секторі, то готуйтеся багато працювати. На щастя, роботу можна буде взяти додому, щоб працювати з комфортом в рідних затишних стінах. Студентам навчання принесе багато задоволення.

Деяким Терезам, зокрема жінкам, вдасться поїхати за кордон. Поїздка буде організована не без допомоги Стрільця. Остерігайтеся зриву планів в кінці січня. У цей період Терезам знадобиться підтримка та допомога, яку можуть надати навіть далеко не всі з кола близьких.

Гороскоп на січень 2020 року Скорпіон

Скорпіони-жінки почнуть 2020 рік з типової поведінки домосідок. Їм не захочеться залишати свою зону комфорту, навіть працювати вони захочуть вдома. Це особливо зручно для тих, хто працює віддалено, чия професія пов’язана з дизайном інтер’єру.

В особистому житті все спокійно і гармонійно? Незабаром з партнером ви задумаєтеся про велику покупку, наприклад, про придбання власної нерухомості. Потрібні додаткові джерела доходів? Зверніть увагу на сферу створення та розкрутки сайтів. У партнери візьміть собі Козерога. Дозвілля проводьте разом з Рибами, яким ви можете довіряти на всі сто. З ними можна відвідати тренінги або просто розслабитися на концерті.

У справах сердечних очікується загострення всіх почуттів. Скорпіонам захочеться захищати партнера, піклуватися про нього.

Гороскоп на січень 2020 року Стрілець

Стрільцям в домашній обстановці стане нудно, незважаючи на те, що там панує спокій, затишок, там їх оточують любов’ю і теплом, дарують увагу. Вогненний знак потребує емоційної розрядки, зміну обстановки. Стрілець хоче повеселитися. Партнерів це бажання не повинно насторожувати. Нічого поганого Стрілець не планує робити, йому потрібно лише спілкування з друзями, зради ні до чого.

У січні особиста сфера для Стрільців не настільки важлива, як фінансова. Стрільці будуть прагнути одержати більше грошей і збирати зароблене вони не мають наміру, воліючи витрачати все і відразу. Роблячи покупки, прислухайтеся до Близнюка, Терезів, та Водоліїв. Складно буде знайти спільну мову з Рибами.

Якщо Скорпіон має намір кардинально змінювати життя, він повинен розуміти, що від нього, його дій залежить багато чого. Кінець місяця принесе багато цікавих подій.

Гороскоп на січень 2020 року Козеріг

Відповідальні Козероги можуть видихнути. Січень 2020 принесе їм шанс відпочити, як слід. Люди, народжені в період 30.12-5.01 можуть радіти, леді Удача буде на їхньому боці. Дійте за планом, досягти поставлених завдань вдасться без труднощів.

Вони будуть прагнути витрачати всі зароблені гроші на відпочинок з комфортом. Якщо у них є партнер, скупитися на подарунки йому вони не будуть. Народжені в другій декаді проведуть січень 2020 голосно і шумно, чого лише варто їх вечірка з нагоди дня народження.

Сміливо демонтуйте плоди своєї творчої роботи. Будьте щедрі по відношенню до оточуючих, за рахунок цього можна підвищити власний енергетичний потенціал.

Народжені в період третьої декади, підтримки леді Фортуни відчувати не будуть. Свята вони зустрінуть вдома, в гордій самоті. А ось юні  Козероги будуть оточені увагою і турботою батьків. Це для них зараз вкрай важливо.

Гороскоп на січень 2020 року Водолій

Водолії-чоловіки будуть налаштовані по-бойовому, вони будуть готові багато працювати. Жінки зосередяться на своєму образі, іміджі. У січні у дам передбачається багато справ, пов’язаних з перетворенням. Вони відвідають кабінет косметолога, масажиста, будуть регулярно балувати себе СПА-процедурами. Все заради того, щоб звалити наповал кавалерів на побаченні.

Флірт і ненав’язливе спілкування з чоловіками Водоліям-жінкам зараз необхідні тільки для того, щоб самоствердитися. Їм важливо почути компліменти, похвалу. Правда, при цьому інтрижки можуть перерости, непомітно для цього знака, у щось більше, серйозне. Це особливо актуально тих, хто проводить багато часу з Раками, Близнюками.

Великі зміни в особистому житті настануть під кінець місяця, але чекати їх потрібно лише тим, хто зустрічається з представниками свого знаку чи зі Скорпіоном.

Гороскоп на січень 2020 року Риби

Переключитися зі свят на роботу буде складно, як і переключитися з власного світу, своїх проблем, на зовнішній світ і все, що з ним пов’язано. Народжені в першій і другій декаді відчують приплив енергії, натхнення, якщо вони приєднаються до групи людей, які переслідують ті ж цілі, що і вони. Риби, народжені в першій декаді, в період «зимових канікул» повинні більше часу проводити з рідними, особливо з сестрами та братами.

Січень подарує знаку міцний дружній зв’язок з Козерогом, представниками повітряних знаків, зі Скорпіоном. Не замикайтеся в собі, виходьте в світ, відвідуйте нічні клуби, вечірки, організовані знайомими, корпоративні заходи, де можна повеселитися в компанії колег. А ось відпочивати від шуму та гамору, та від бурхливого суспільного життя — рекомендується в гордій самоті.


Читайте також:

Публікації на тему:

Create AccountLog In Your Account