Гороскоп на травень 2020 року за знаками зодіаку

Гороскоп на травень 2020 року нагадує про важливу космічну подію, а саме про тригон Сонця і Юпітера в знаках зодіаку земної стихії. Такий планетарний «дует» називається – аспект щастя.

Він зробить земних жителів впевненими в собі, задоволеними власними надбаннями, які будуть прагнуть до більшого. Деякі відчують потребу демонструвати свій хороший дохід і статус. Тому фінанси витрачаються в цей період на ремонт, гарні речі і одяг, подорожі, вечері в ресторанах.

Астрологічний прогноз на травень 2020 вказує на гармонійний стан біосфери нашої планети. Це – основа для сприятливої обстановки, на тлі якої люди зможуть налагодити бізнес, поліпшити самопочуття, зміцнити романтичні і дружні зв’язки. Людям буде комфортно на енергетичному рівні. Цьому сприяє і гарна погода, прилив натхнення, позитивної енергії. Це період змін і оновлення, коли навіть «хронічні» песимісти подивляться на життя під іншим більш оптимістичним кутом.

Гороскоп на травень 2020 року передбачає реформи у багатьох країнах, включаючи Україну. Державна влада зміцниться за рахунок чергових «нових указів», ці ж нововведення поліпшать становище соціально незахищених людей. З великою ймовірністю, влада проведе соціальні реформи, прийме закони в рамках молодіжної політики, організує важливі дипломатичні переговори, в ході яких будуть вирішуватися територіальні суперечки. Багато чого буде зроблено для міжнародного співробітництва за такими напрямами, як культура, економіка.

Гороскоп на місяць травень 2020 року для знаків зодіаку

Підприємці зараз можуть успішно укладати колективні договори, відправлятися у відрядження. Пощастить тим, хто пов’язаний по роботі з будівельною сферою. Вітаються інвестиції в нерухомість.

Кінець місяця, як обіцяє астрологічний прогноз на травень, піднесе багатьом важливі життєві уроки. Покваптеся закінчити важливі проекти, так як незабаром обставини не будуть складатися вам на руку. Зараз ви гостро відчуєте незадоволення власним життям. Звідси і спалахи агресії, бажання постійно провокувати конфліктні ситуації. Ви будете сповнені енергії, але з великою ймовірністю направляти цю енергію вирішите не в те русло. Усувати перешкоди на шляху до своєї мети мирним шляхом ви будете нездатні. Поліпшення загального фону буде спостерігатися тільки в червні.

Гороскоп на травень 2020 року Овен

Гороскоп на травень 2020 року обіцяє Овнам поліпшення фінансового та соціального стану. Дякувати за це потрібно планетам, які позитивно впливають на вогненний знак зодіаку, обіцяючи йому масу можливостей добитися стабільності, відкрити або просунути власний бізнес.

Готуйтеся до активного пошуку союзників. Ці пошуки будуть вдалими і не складними, так як зараз вам нічого не варто розширити коло спілкування, обрости новими корисними контактами. І все ж без перешкод на шляху до вершини Олімпу не обійтися. Труднощі чекають народжених в 3 декаду. Викликані вони будуть бажанням впливових людей протистояти вам. Незважаючи на те, що ви зіткнетеся з тими, хто за статусом в соціумі вище за вас, боротьбу за місце під сонцем ви виграєте. Овни будуть віддавати багато сил саморозвитку, що в майбутньому дозволить їм досягти багато чого в діловій сфері.

Гороскоп на травень 2020 року Телець

Тельці можуть розраховувати на підтримку головного небесного світила, яскравої зірки –  Сонця. Саме Сонце змусить представників цього знака звернутися до власного внутрішнього «Я», підняти питання досягнення важливих цілей, досягнення душевної рівноваги.

За рахунок енергетичного впливу Сатурна Тельці доб’ються успіху на роботі. Пощастить найбільше тим, чия робота пов’язана з професійним спортом, наукою, юриспруденцією. Народжені у 2 декаді поліпшать відносини з друзями і обзаведуться новими знайомими.

Сміливо займайте позицію лідера, для цього у вас є всі необхідні якості. Люди, що Вас оточують оцінять вашу рішучість, а ви відкриєте для себе нові горизонти і отримаєте заслужене визнання. Представники 3 декади опиняться під впливом транзиту Плутона, який стане помічником Тельців на шляху до перемог.

Гороскоп на травень 2020 року Близнюки

Близнюки більше уваги будуть приділяти сфері краси, мистецтва. Як ніколи раніше вони зацікавляться модою, музеями, виставками. Оточуючі, помітивши, як представники цього знака наповнюються художньою естетикою, стаючи від цього привабливішим, потягнуться до них, як до магніту.

Народжені в першій декаді повинні вести себе обережно при розмові з приятелями. Вони не оцінять вашу наполегливість, будуть обурені вашою агресивністю. Намагайтеся висловлювати власну точку зору спокійніше. Представники 2 – 3 декади повинні підготуватися до напружених стосунків. Зараз їм буде складно дотримуватися однієї позиції в таких сферах, як бізнес, кар’єра. Близнюкам здасться, що вони рухаються в неправильному напрямку. Зараз саме час стати заповзятливим і рішучим.

Гороскоп на травень 2020 року Рак

Гороскоп на травень 2020 року обіцяє приплив внутрішньої позитивної енергії. Життєві сили, удача прийдуть до представників цього знака, як подарунок від транзитного Марса. Чим активніше ви будете себе вести, тим більше шансів, що ви підкорите нові вершини в таких сферах, як наука, юриспруденція, медицина.

Немає можливості діяти активно і рішуче? Розраховуйте на допомогу з боку. Представники 2 і 3 декади без життєвої необхідної кожному енергії теж не залишаться. Їм вистачить не тільки на себе, але і на рідних, друзів. Поділившись своєю енергією з ними, вони забезпечать близьким підтримку, підвищать таким чином свій авторитет.

У травні Раки відчують вплив транзитного Сонця, яке даному знака подарує шанс завоювати довіру начальника. У Вас творча робота? Абстрагуйтеся від зайвого, побудьте в пошуках себе.

Гороскоп на травень 2020 року Лев

Травень порадує Левів гармонією в спілкуванні з друзями. Представники цього знака зміцнять свої зв’язки з приятелями, зблизяться з ними на тлі бажання реалізувати цікаві ідеї. Спільними зусиллями можна домогтися багато чого, включаючи запуск успішного бізнесу.

Народжені в 1 і 2 декаді зіткнуться з серйозними труднощами на роботі. Зараз вони відчують, що обставини не складаються їм на руку, але проти них можна піти, не змінюючи курс руху і розвитку. Наберіться терпіння, дійте впевнено і наполегливо, тоді ви досягнете успіху і вийдете на новий кар’єрний рівень.

Деякі Леви відчують необхідність отримати спеціальну психологічну підготовку, яка дозволила б їм більш ефективно працювати на посаді керівника. Представники 1 декади повинні обережно ставитися до того, що їм пропонують ділові партнера або колеги. Не вірте всьому, що чуєте.

Гороскоп на травень 2020 року Діва

Травень для Дів, завдяки Сонцю, виявиться місяцем легким. В цьому місяці ви підніміте свій показник продуктивності роботи, знайдете спокій, відчуєте прилив життєвих сил, необхідних для впевненого просування по кар’єрних сходах. Ці ж сили знадобляться вам для пошуку спільної мови з начальником.

Ви людина публічна чи представляєте соціальні, творчі професії? Плутон стане вашим помічником. Діви 2-3 декади успішно вибудують особисті стосунки. З представниками протилежної статі в спілкуванні у них не виникне труднощів. З великою ймовірністю вони зустрінуть того, з ким у майбутньому захочуть піти до вівтаря.

Відчутним буде і вплив Юпітера, який створить оптимальні умови для вашого успіху і досягнення усіх поставлених цілей. Діви отримають безцінний досвід, який, крім усього іншого потішить їх.

Гороскоп на травень 2020 року Терези

Гороскоп на травень 2020 року рекомендує збирати корисні знання і досвід, які їм знадобляться для майбутніх звершень. Більше сил рекомендується віддавати таким сферам, як туризм, отримання знань. Травень стане місяцем успіху в діловій сфері. Приречені на блискучі перемоги люди творчості. Вони отримають цікаві привабливі пропозиції від начальника, людей, зацікавлених у старті масштабного проекту.

Представники 1 декади будуть знаходиться під впливом Юпітера, який подарує їм шанс досягти життєвого успіху. Реалізуватися цьому бажанню не завадять навіть непередбачені обставини. Терези отримають підтримку з боку шанувальників, впливових приятелів або навіть від батьків. Настає хороший момент для збільшення фінансового благополуччя. Гроші краще вкласти в покупку нерухомості.

Гороскоп на травень 2020 року Скорпіон

Скорпіони, відчуваючи вплив Марса, залагодять всі питання, що стосуються справ сердечних. Люди, чиє серце вільне, – закрутять роман з давнім приятелем, добрим знайомим. На роботі успіх чекає медиків, публічних людей і творчих особистостей. Не обійдеться і без впливу Нептуна. Його позитивна енергія дасть шанс підкорити нові вершини. Прикладати при цьому багато зусиль не доведеться.

Донжуани будуть справжніми переможцями на любовному фронті. Їм вистачить натхнення і для перемог у діловій сфері. Одні досягнуть значного прогресу в старих проектах, інші відкриють бізнес, пов’язаний з мистецтвом або парфумерією. Ви можете розраховувати на підтримку Юпітера, він створить оптимальні умови для успіху Скорпіонів на роботі, в бізнесі.

Гороскоп на травень 2020 року Стрілець

Травень змусить Стрільців зайнятися підготовчою роботою у соціальній сфері. Це необхідно для створення міцної основи для досягнення ряду поставлених перед собою цілей. Представникам цього знаку не доведеться витрачати багато сил для розширення свого кола спілкування, вони обзаведуться новими знайомими, які притягнуть в своє життя за рахунок привабливості і чарівності.

Народжені у 2 і 3 декадах будуть схильні внутрішнім терзанням. Вони позбавляться душевного спокою через спілкування зі старшими членами сім’ї. Саме час показати силу волі і твердість духу, дотримуватися старого плану, не йти на поводу у інших.

Стрільці зіткнуться з нерозумінням у відносинах з колегами, сусідами, людьми з їх близького оточення. Щоб усунути ці труднощі доведеться докласти максимум зусиль, відстоюючи свій погляд на ситуацію.

Гороскоп на травень 2020 року Козеріг

Гороскоп на травень 2020 року пророкує Козерогам удачу на роботі. Кар’єрний зліт очікує творчих людей, публічних особистостей, всіх, хто має відношення до соціальної сфери. Незважаючи на таке позитивне передбачення, розслаблятися не рекомендується. Платити за удачу доведеться втратою емоційної стабільності.

Покладіться на Меркурій, який стане вашим помічником у підготовці грунту для майбутніх перемог. Підтримають вас товариші по службі і навіть начальник, які будуть здивовані вашою здатністю генерувати безліч хороших ідей.

Великі звершення чекають тих, хто часто виступає перед великою аудиторією, хто зайнятий інтелектуальною працею. Козерогам рекомендується зайнятися своїм іміджем і стежити за здоров’ям. Для цього можна сходити в салон краси або записатися у фітнес-клуб. Оновивши імідж, ви поліпшите свій настрій.

Гороскоп на травень 2020 року Водолій

В особистому житті Водоліям не потрібно боятися невдач. Завдяки гарному положенню планет, в їх життя будуть приходити потрібні їм люди. Переможцем в справах серцевих кожен представник цього знака зодіаку стане і за рахунок своєї чарівності, припливу життєвих сил.

Зараз настав хороший період для укладення шлюбу, для укладання важливих угод, старту співпраці з новими діловими партнерами. В комунікаційному плані ви будете на висоті.

Народжені в 1 декаді зіткнуться з неприємним сюрпризом від Сатурна. Готуйтеся до безпричинної зневіри, сумнівів, які позбавлять вас спокою. Найбільше постраждають ті люди, які зараз намагаються озирнутися назад і оцінити своє життя, досягнення. Усвідомивши, як багато було часу віддано сім’ї, а не собі і своїм інтересам, ви відчуєте розчарування.

Гороскоп на травень 2020 року Риби

Риби 1 декади відкриють для себе горизонт нових можливостей підкорити вершину Олімпу. Всередині представників цього знака зодіаку вирує потужна енергія, якої вистачить для вирішення важливих питань і старту нових проектів. У вашому житті будуть з’являтися нові люди, які не зможуть встояти перед вашою щедрістю, життєрадісністю і заповзятливістю.

Народжені у 2 і 3 – познайомляться з творчими особистостями, які користуються великим авторитетом, можливо навіть прославилися в певних колах. Ці люди відіграють важливу роль у житті Риб. Представники 3 декади будуть у хорошому сенсі цього слова залежати від чоловіка або батьків. Близькі зроблять все для того, щоб допомогти Рибі успішно відкрити свою справу або просунутися по кар’єрних сходах. В колі друзів ви займете позицію лідера, людини впливової, до якої всі будуть звертатися за допомогою.Create AccountLog In Your Account