Гороскоп здоров’я на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Овен

Знак Овен

Ваше здоров’я, як і рівень супротиву до захворювань, безпосередньо залежатимуть від того, як ви дбали про себе раніше. Якщо ви вмієте вчасно та правильно реагувати на сигнали організму, то зможете і надалі підтримувати себе в хорошій формі. Якщо ж безглуздо розтрачували свій запас, тепер вам доведеться приділяти собі більше уваги, ніж раніше. Але якщо навіть тепер ви не будете звертати увагу на своє здоров’я, то вам все ж доведеться зайнятися собою, але вже без особливого задоволення.

Колишні хвороби можуть перерости в хронічні захворювання, а інфекції і хвороби, що з’явилися нещодавно, можуть створювати затяжний період одужання, а також приносити різні ускладнення. Вам доведеться зайнятися профілактикою захворювань, знаходити час для зарядки, відпочинку та спортивних занять. Байдужість до здоров’я може згодом дорого коштувати.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Телець

Знак Телець

Основні проблеми зі здоров’ям в 2020 році виникнуть через нервове напруження, перепади тиску. З минулого року може турбувати статева сфера, печінка і жовчні шляхи, шлунок і кишечник. У тих, хто страждає варикозним розширенням вен, можуть бути загострення в лютому – березні, а також червні, серпні та листопаді. Простудні захворювання, респіраторні інфекції, можуть давати ускладнення на сечостатеву сферу на початку року. З середини весни особливу увагу приділіть якості їжі. Жирна й шкідлива їжа, алкоголь, інші надмірності негативно позначаться на печінці.

Якщо вас раніше турбували проблеми печінки, жовчного міхура, кишечника, то можуть виникнути проблеми з каменями в жовчному міхурі. Можливі періоди загострень – друга половина квітня; у третю декаду травня уникайте надмірностей; другий тиждень липня вимагає підвищеної уваги до якості їжі. В цей час краще утримуватися від жирної їжі, не напружувати шлунок, варто дотримуватися режиму, вибрати щадну дієту, вести рухливий спосіб життя. Активний відпочинок, лікування на водах, а також відпочинок в горах сприятливий.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Близнюки

Знак Близнюки

Після новорічних свят чекайте ускладнень по здоров’ю. Уникайте подорожей – дороги небезпечні, можуть бути аварійні ситуації. Перші дні року вимагають підвищеної уваги за кермом, в дорозі. Уникайте натовпу, екстремальних видів спорту. Лише після першого тижня січня з’явиться підтримка. Всю зиму ви в напрузі. Нервові струси, підвищена стомлюваність, неспокійний сон, роздратування. Ви втомлюєтеся, погано спите, агресивні, здається, що всі налаштовані проти вас.

Можуть бути травматичні ситуації, якщо підете в рознос. Період підвищеної нервової збудливості породжує стреси, хвороби, велика витрата енергії. Основні проблеми – шлунок, печінка, сечостатеві проблеми. Кровотворні органи вимагають очищення, можливо, доведеться поголодувати. Для цього вдалий період кінця весни, червень, серпень. У другій половині року можуть турбувати кістки, зуби, шлунок і кишечник.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Рак

Знак Рак

Напруга, хоч і послаблюється, але не спадає. Можуть бути нервові стреси, проблеми зі сном. На початку весни напруга загостриться, ви втратите сили. Якщо взимку можуть бути уповільнені захворювання, то в першій половині березня і в другій половині квітня можливі гострі захворювання, гарячка, підвищення температури, головні болі. На початку березня дороги небезпечні, можливі катастрофи. Початок року приносить занепокоєння, турботи, емоційну суєту. Діти і кохані люди не дають розслабитися після осіннього “марафону”. Але ви в сім’ї, серед близьких людей і домашніх турбот.

Ділове затишшя обрушується на вас, ви відчуваєте нездужання: там коле, тут ломить. Перенапруження приносить проблеми зі сном: важко засинати, або ваш сон переривчастий. Зима і початок весни відзначені підвищеною стомлюваністю. Лютий – період психічних і фізичних втрат. Сонливість, втрата енергії, неуважність. Щоб не залишитися до весни без сил і не захворіти, необхідно зайнятися собою. Приймайте контрастний душ, не вживайте жирну їжу, перевіряйте якість їжі, уникайте надмірностей. Дихальна гімнастика допоможе відновити сили.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Лев

Знак Лев

До слабких місць Левів можна віднести спину і ноги. Ікри і ступні зазвичай несуть велике навантаження у Левів, і тому бувають проблеми з судинами і венами. Для підтримки ніг в хорошому, здоровому стані Левам рекомендується не перевищувати денну норму навантаження на ноги, робити масажі, ванни, розтирання ніг, литок. Не варто робити сильний масаж спини – це може негативно вплинути на серце. Легкі погладжування, легкий масаж, що чередується з водними процедурами, знімають втому. Лазня з віником і легкий масаж корисні Левам завжди. Леви люблять воду, але плавання рідко стає їх постійним захопленням. Леви обожнюють спортивні ігри, двоборство, де перемагає найсильніший, а також ті види спорту, де можна продемонструвати свою силу і красу.

Хороші компанії також піднімають настрій Левам. Вони відчувають себе потрібними, їх емоційний стан піднімається, і вони навіть відчувають себе здоровішими. В цьому році можуть повернутися давні проблеми. Нагадають про себе хронічні захворювання. У лютому, в середині червня-початку липня, серпні дадуть про себе знати серцево-судинні проблеми. Якщо серце турбувало раніше, то в ці періоди можуть бути загострення. Займіться своїм здоров’ям, щоб не доводити до кризи. Висипайтеся, відпочивайте. Взимку дотримуйтесь режиму і не перевтомлюйтеся. В години втоми варто прилягти ненадовго, і сили частково повернуться.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Діва

Знак Діва

В цьому році можуть турбувати хронічні захворювання. Основні проблеми – зуби, хребет, кістки, кишечник. Простудні захворювання, дихальні інфекції, отримані на відпочинку, можуть турбувати до кінця квітня. З травня і до кінця року печінка, шлунок, кишечник, травлення зажадають уваги. Можливі спазматичні болі в області живота. Серцево-судинні проблеми виникають на тлі втоми, нервової напруги.

У лютому, в середині березня, в першій половині квітня, липні – серпні, а також у перший тиждень листопада можуть бути затяжні інфекції, труднощі одужання, оскільки опірність простудним і інфекційним захворюванням дещо знизиться. В інший час ваші нездужання можуть проходити швидше. Хороші результати принесе осінь. Гармонізуйте свої статки. Заняття тілом і духовними практиками допоможуть у цьому. У першій половині осені, крім початку другого тижня вересня, вдалі заняття гімнастикою, йогою, дихальні вправи. Підвищить імунітет відпочинок на мінеральних водах, на природі, дачі, морське і гірське повітря.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Терези

Знак Терези

Весь рік плавання і гімнастика будуть гармонізувати ваш стан, багато нездужань підуть. Допоможе і санаторне лікування, відпочинок у горах. У перші дні року уникайте надмірностей – алкоголь, переїдання можуть позначитися на печінці. Можуть бути отруєння, алергічні реакції. Якщо проявляться симптоми отруєнь, доведеться зайнятися чисткою кишечника, трохи поголодувати. Дієта, особливо в перші дні року, в кінці січня і лютому (також липні і серпні, листопаді та грудні) дасть відмінні результати.

Якщо узимку дихальні інфекції оволодіють організмом, то доведеться справлятися не тільки лікарськими засобами. Необхідний відпочинок, сон, емоційна розрядка. Поправити здоров’я допоможуть дихальні вправи, відпочинок і спорт на повітрі, зимові види спорту, ігри. Відпочинок, спілкування з дітьми в зимовий період, у травні – липні, вересні – листопаді будуть знімати стреси. Добре зайнятися музикою і танцями, відвідати театри та концерти – мистецтво подарує вам позитивний заряд, спрямує потік думок в творчу сторону. Це може підштовхнути до занять творчістю, зробити щось корисне для дітей і з дітьми.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Скорпіон

Знак Скорпіон

З минулого року турбують затяжні застуди, які дають ускладнення на статеві органи. В цьому році можуть турбувати дихальні шляхи, шлунок, кишечник, серцево-судинні захворювання, руки і ноги, варикозне розширення вен. Необхідна постійна увага до питань здоров’я. Впоратися з проблемами допоможе щоденна зарядка, дихальна гімнастика, йога. Взимку відпочинок на природі, лижі, санки, ковзани, інші зимові види спорту підтримають стан рівноваги. Нездужання будуть відображатися на зовнішності, тому слід частіше гуляти, дихати свіжим повітрям.

Взимку відпочинок в горах, на природі, в холодних краях позбавить від зайвих проблем. Виключіть гарячі джерела. Пустелі також невдалі для відпочинку. У цих краях загостряться не тільки старі проблеми, але ви можете придбати нові. Серцево-судинні проблеми, вени і спазматичні болі в ногах можуть турбувати в лютому – на початку березня, листопада. Відпочинок, розслаблення, дихальна гімнастика, а також гармонізація навколишнього простору будуть необхідні. Музика, танці, відвідування концертів, театрів допоможуть скидати нервову напругу.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Стрілець

Знак Стрілець

З минулого року можуть турбувати інфекційні проблеми, придбані на морських курортах. Вони дають вплив на статеві органи, ноги і кров. Займіться собою, поспішайте позбутися від інфекцій. З кінця квітня проблеми торкнуться печінки, жовчних шляхів, селезінки. З осені можливо почнуть турбувати кістки, хребет, травна система.

В цьому і наступному році вам доведеться займатися собою, своїм хребтом, шукати можливості чистити печінку і кров, щоб підтримувати себе в гарному стані. Спазматичні болі в області живота, кишкові коліки можуть турбувати в лютому і березні, а також у серпні і листопаді. Серцево-судинні проблеми нагадають про себе на початку року, наприкінці лютого-на початку березня, в першій половині серпня – першій декаді листопада і в другій половині грудня.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Козеріг

Знак Козеріг

З минулого року можуть турбувати литкові м’язи, розширення вен, захворювання судин. Це триватиме до другої половини весни. З середини квітня почнуться проблеми харчування, дієта позбавить Вас від нездужань, пов’язаних із печінкою. Якщо ви не будете дотримуватися простих правил харчування, то до кінця року загострення, пов’язані з печінкою, можуть повторитися. Буде багато роз’їздів, і вам доведеться подумати про харчування. Напружена робота вимагає гарного відпочинку. Знайдіть спосіб відпочивати не тільки у відпустках, але і розслаблятися протягом року.

Втома, недосипання не тільки знижують ККД, але викликають спазми судин головного мозку, може бути і нирковий тиск. Це відбивається на сечостатевій системі, органах дихання. Іноді може виникати ломота в руках, спазми кишечника. Взимку ви зможете компенсувати нездужання спортивними заняттями, відпочинком на свіжому повітрі. Зимові види спорту допоможуть підтримати гарну форму.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Водолій

Знак Водолій

На початку року стережіться дихальних інфекцій. Уникайте надмірностей в новорічні свята, щоб не охати весь перший тиждень, шкодуючи про весело прожиті дні. Краще беріть участь в спортивних заходах, розважайтеся, відпочивайте з дітьми та коханими, займіться танцями, іграми на повітрі. Де б ви не знаходилися, у вас будуть хороші шанси поправити здоров’я. Друга половина січня вдала для подорожей, відпочинку в санаторії, лікування.

Найкраще ви проведете час в горах, на природі з хорошою компанією. Виберіть здоровий спосіб життя, і зможете зміцнити сили. Взимку, в січні – лютому, і на початку березня вам доведеться виконувати роль масовика-витівника, розважаючи себе і оточуючих. Всі будуть сподіватися на вашу винахідливість і іскрометний гумор, ексцентричні ідеї і творчі знахідки, тому відпочинок необхідний – від вас будуть чекати тільки кращого.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік Риби

Знак Риби

В цьому році накопичені раніше проблеми здоров’я, втома, нервове напруження дадуть про себе знати. Вони можуть відбитися на серцево-судинній системі. Рік приносить зміцнення сил, але в той же час забирає чимало енергії. Непогано зайнятися траволікуванням. Почавши в травні зі збору молодої кропиви, ви можете місяць пити відвар. Почистіть кров, зніміть запалення. Це корисно для кровоносної системи.

Зберіть бруньки молодої берези, вони допоможуть влітку і восени, якщо Вас турбують чергові спазматичні проблеми в області живота і попереку. Різні інгаляції корисні для горла у літній період, якщо відвідаєте санаторії чи будете відпочивати на мінеральних водах. Вас чекають різнопланові поїздки. Від деяких варто відмовитися, особливо на початку року, в серпні і в середині третьої декади грудня. У грудні утримайтеся від шкідливої їжі. Можуть бути шлунково-кишкові загострення.Create AccountLog In Your Account