Імена для дівчаток, народжених у 2022 році Тигра по місяцях

Для багатьох сімей поява малюка – величезна радість. Відразу ж при народженні на плечі батьків падає відповідальне завдання – вибрати ім’я дитині. Недарма існує прислів’я «Як ви човен назвете, так він і попливе». При виборі варто бути обережним і враховувати безліч чинників.

Кожне ім’я несе свою енергетику, яка в подальшому впливає на характер, а після і долю дитини. Існує безліч імен для дівчаток в рік Тигра, кожен зможе вибрати відповідне. Головне при виборі порадитися з близькими, щоб не було непорозумінь.

У багатьох народів Тигр асоціюється з силою, міццю, неприборканої люттю і могутністю. В цей рік часто трапляються конфлікти між державами, катастрофи, війни. Але попри свій вибуховий характер Тигр – новатор.

Імена для дівчаток на 2022 рік Тигра по місяцях і знакам зодіаку

Діти, народжені в цей рік будуть мати здатність легко і кардинально міняти своє життя. Вони, як і Тигр будуть цікаві і грайливі, а значить відкриті новим знанням і можливостям.

Якими будуть дівчинки, народжені у 2022 році?

Люди, народжені під цим знаком, під стать своєму покровителю. Вони такі ж невгамовні, вибухові, які іскрять хорошим безумством. Ці люди – лідери, вони здатні вести за собою. Спокійне, розмірене життя – це не про них. Вони завжди готові до нових пригод, спонтанним ідеям, але в масштабних планах на життя вибудовують чітку тактику.

Завдяки своїй вродженій хитрощі вони здатні з легкістю обвести вас навколо пальця і ​​домогтися бажаного результату.

На шляху до своєї мети вони підуть по головах, якщо це буде потрібно. Життя Тигра схожа на гру, а його любов до ризику робить її азартної.

Дівчатка, народжені в рік Тигра нерідко створюють враження самодостатніх, сильних і самовпевнених особистостей. Вони стримані і здається, ніби готові до всього: їх не злякають непередбачені обставини, вони продовжать зберігати спокій. Як справжні кішки вони підвладні лише своєму розуму і ніколи не дозволять керувати ними.

Імена для дівчаток на 2022 рік Тигра по місяцях і знакам зодіаку

Розум тигриця багатогранний. Вони до всього знайдуть свій підхід. Маючи розвинене, абстрактне мислення вони придумають масу оригінальних способів вирішити проблему.

Завдяки своєму розуму їм ближча інтелектуальна робота, ніж фізична. Вони люблять все, що пов’язане з науковими відкриттями і творчими ідеями. Їх логіка іноді здається дивною, але, якщо її зрозуміти, вона виявиться геніальною.

Виховання маленьких тигриця – дуже складний процес, за ними завжди потрібне око та око. Але, не дивлячись на свою непосидючість, ця дитина здатний зачарувати будь-кого. Вона впевнена, що батьки повинні танцювати під її дудку, і, на подив, цього маленького вождю нерідко вдається домогтися свого.

Якщо дитині-тигриці хтось дасть обіцянку, то він просто зобов’язаний виконати його, інших варіантів і бути не може.

Це досить запальний дитина, так що скандалів батькам не уникнути, але на публіці їй не складно прикинутися слухняним ангелом. Дівчинка-тигр – природжена актриса, кожен день вона приміряє масу різних образів, за рахунок чого може здаватися ідеальним дитиною, але тільки батьки знають всіх її внутрішніх демонів. Але при всій своїй запальності і вибуховий характер вона дуже любить своїх рідних і все зробить заради їх благополуччя.

У господарстві ці дівчатка живуть за принципом, що тільки в хаосі народжується порядок. Розкидані іграшки, фантики в кутах і зім’яті речі в шафі тигриця пояснить «творчим безладом» і буде на цьому наполягати.

Імена для дівчаток на 2022 рік Тигра по місяцях і знакам зодіаку

Малятка-Тигриці комунікабельні і відкриті до нових знайомств, але лише поверхово. Щоб стати їй справжнім другом, потрібно зуміти завоювати її довіру, адже вона ретельно відбирає близьких і ніколи не відкриє душу незнайомця.

Ім’я дівчинки по місяцю народження

Дати ім’я своїй дитині – дуже відповідальний момент. І найкраще, щоб воно поєднувалося і з роком, і з місяцем народження малюка. Тоді воно буде прекрасно гармоніювати з його значенням і буде витягувати лише найкращі якості. У нижче поданій таблиці красиві, сучасні імена прекрасно підібрані за порами року і їх місяцях.

Січень Христина, Сніжана, Ельза, Влада.
Лютий Станіслава, Юлія, Ангеліна, Варвара, Ганна.
Березень Ольга, Євгенія, Агнія, Софія.
Квітень Ксенія, Лідія, Марина, Карина.
Травень Анастасія, Марія, Вікторія, Камілла, Єсенія, Катерина.
Червень Валерія, Аріна, Ірина, Василиса, Єва.
Липень Кіра, Любов, Олеся, Надія, Лілія, Роза, Аріка.
Серпень Дарина, Олена, Уляна, Заріна, Єлизавета.
Вересень Олександра, Вероніка, Світлана, Олена, Ярослава.
Жовтень Віолетта, Жанна, Регіна, Аліна.
Листопад Яна, Аліса, Дарина, Святослава, Таїсія, Поліна.
Грудень Тетяна, Ніколь, Парасковія, Стефанія.

Варто враховувати, що недостатньо вибрати ім’я, грунтуючись лише на час народження. Все ж краще заглянути ще й в гороскоп, тому що місяць знака зодіаку і календарний починаються в різний час.

Як назвати дівчинку у 2022 році за знаком зодіаку?

Овен (21.03 – 20.04) Ксенія, Лідія, Марина, Аврора, квітень, Іда, Анфіса, Берта, Венера, Дана, Євдокія, Кароліна, Леся, Неллі, Оксана, Маріанна, Клавдія, Ліра.
Телець (21.04 – 21.05) Анастасія, Марія, Вікторія, Камілла, Єсенія, Катерина, Ассоль, Белла, Майя, Лаура, Маргарита, Ніколь, Пелагея, Римма, Славяна.
Близнюки (22.05 – 21.06) Валерія, Аріна, Ірина, Василиса, Єва, Софія, Аврора, Джулія, Жасмин, Ізольда, Серафима, Нінель, Мелісса, Лідія, Клара, Інна, Заріна, Єфросинія, Дорофея, Грація.
Рак (22.06 – 22.07) Кіра, Любов, Олеся, Надія, Лілія, Роза, Аріка, Глорія, Ванесса, Діна, Іюлія, Ліана, Маліка, Віра, Поліна, Гайя, Омеляна, Злата, Іванна, Камілла, Любов.
Лев (23.07 – 23.08) Дарина, Олена, Уляна, Заріна, Єлизавета, Веста, Габріелла, Євдокія, Зоя, Августина, Наталія, Муза, Ніколіна, Олімпія, Раїса, Сабріна, Таїсія.
Діва (24.08 – 22.09) Олександра, Вероніка, Світлана, Олена, Ярослава, Златослава, Катаріна, Калерія, Оксана, Алевтина, Неллі, Луїза, Сільвія, Хельга, Шарлотта, Елла, Юнона.
Терези (23.09 – 22.10) Віолетта, Жанна, Регіна, Аліна, Сабіна, Елла, Ліліт, Серафима, Тамара, Ярина, Юнія, Еліна, Хлоя, Соня, Руфіна, Нева, Моніка, Ліна.
Скорпіон (23.10 – 22.11) Яна, Аліса, Дарина, Святослава, Таїсія, Поліна, Інга, Ада, Елеонора, Альбіна, Селена, Лана, Інеса, Зоя, Ждана, Царина, Інга.
Стрілець (22.11 – 21.12) Тетяна, Ніколь, Парасковія, Стефанія, Іскра, Ізабелла, Герда, Гелія, Ілона, Звана, Декабріна, Дженні, Діанна, Зіновія, Ірма.
Козеріг (22.12 – 20.01) Христина, Сніжана, Ельза, Влада, Фаїна, Адель, Ілона, Юдіф, Мальвіна, Зара, Частка, Глафіра, Васса, Азалія, Аніта, Бронеслава, Ванда.
Водолій (21.01 – 19.02) Станіслава, Юлія, Ангеліна, Варвара, Ганна, Грета, Роберта, Вівіана, Грація, Злата, Іскра, Мілослава, Ксенія, Муза, Ніколь, Олімпія, Руслана, Северина, Хлоя.
Риби (20.02 – 20.03) Ольга, Євгенія, Агнія, Софія, Раїса, Римма, Слава, Устина, Марта, Ясміна, Дарина, Наталія, Нінель, Еліна, Тамара.

Феї домівки

Головна мрія батьків дівчинки – це просте жіноче щастя. Так уже повелося, що міцну сім’ю, надійного чоловіка, достатку ніщо не замінить. Завдання дорослих і проста, і складна водночас: виховати не тільки хорошу господиню, але і закласти основи життєвої мудрості, зростити зерно благочестя, зміцнити тонкий стрижень внутрішньої сили, який стане головною опорою вже дорослої жінки.

Вероніка – Вероничка, Никуся. М’яка дівчинка. Це пухнаста кішечка замурчіт кого завгодно. Але не дарма це ім’я складається з двох імен: Віра і Ніка. Перша частина викликає хвилю довіри. Веронічці довіряють усі без винятку: і діти, і дорослі. Чоловік безмежно довіряє своїй дружині, а діти поділяться потаємними таємницями. Друга частина імені, Ніка, говорить про те, що його володарка подолає будь-які негаразди і захистить своїх рідних і близьких. Всі ці риси допомагають побудувати міцну сім’ю. Вона чудова мати, відмінна дружина і шикарна господиня.

Христина – «Христианка». Популярне ім’я, поширено по всьому світу і звучить, практично, однаково на всіх мовах. Христина кмітлива, допитлива дівчинка. Вона акуратна і охайна з пелюшок. В її кімнаті, а потім і в будинку, панує порядок і гармонія. Вона життєрадісна і відкрита. Але Крістіна-тигриця – це бомба, уповільненої дії. Вона запальна, норовлива, примхлива. Настрій Христини може зміниться в одну секунду. І тут вже не до ванільних поцілунків.

Зате Христина завжди точно чого хоче, і вже тим більше, обізнана, як отримати бажане. У підсумку, будинок Христина – повна чаша. Чоловік чітко розуміє поставлену задачу і прекрасно справляється з функцією добувача. Діти чітко знають межі дозволеного і не дозволяють собі розхолоджуватися. У загальному і цілому, строгість, в якій утримує сім’ю Крістіна, нівелюється ніжністю і любов’ю, якої у неї в надлишку.

Імена для дівчаток на 2022 рік Тигра по місяцях і знакам зодіаку

Вікторія – перемога. Вікуша, Вікуся … Ласкава дівчинка, яка завжди доб’ється свого. Вона переможе там, де інші розпишуться у власній безпорадності. Вікторія має залізний характер і непохитну волю. Вікторія не змінює своїх ідеалів, вірна своїм принципам і завжди йде до кінця. А ось в побуті Віка спокійна і витримана. Ласкава мати, терпляча і вірна дружина, відповідальна господиня. З нею легко і надійно. Вікторія вміє забезпечити тили і розробити стратегію розвитку добробуту сім’ї.

Катерина – непорочна. Катюша – чудова дівчинка. Ідеальний первісток для молодих батьків. Ласкава і ніжна, з величезним потенціалом любові і доброти. Здавалося б, в ній немає тигрових повадок. Але це тільки здається. Катюша точно знає про кого «поточити кігті», але ця процедура буде носити виключно справедливий характер. Катерина – відмінний кулінар. Вона прекрасно готує і здатна з трьох інгредієнтів приготувати 10 страв. А ось порядок для неї вторинний. Ні, звичайно, на неї “нападає чистота”, але рідко. В принципі, це не заважає Катюші частенько приймати гостей. А вони з величезним задоволенням йдуть до неї. Адже, де Катерина, там веселощі і безтурботність.

Варвара – еталон жіночності. Варюша – звучить м’яко і ніжно, Варенька – смачно і солодко. Але Варвара – грізно і невпинно. У дитинстві Варюша нищить своєю жалісливі. Вона готова прихистити кожного. Нагодувати голодного для Вари взагалі не проблема: вона прекрасний кулінар. Чоловік у Варюша навіть в гаражі в накрохмаленому комірці. Ну, а діти завжди знаходяться в стані очікування сюрпризу. Варвара, як справжня кішка, зберігає грайливість протягом усього життя.

Бізнес леді

Хазяйновитість – це, звичайно, добре. Але, як назвати дівчинку, щоб вона змогла самореалізуватися в матеріальному плані? Адже хороша фінансова база дозволяє залишатися на плаву в складні часи. Зрештою, родина хоче їсти і жити в безтурботності.

Карина – у кожного народу своє значення імені. Але найчастіше воно трактується, як «дівчина», «мила», «ніжна». А ось характер Карини абсолютно не збігається зі значенням. Це дитина-цунамі, вогненний вихор, грізний тайфун. Вона справжній Тигр. Карина вміє чекати і стрімко атакувати. І неважливо в якій сфері. Карина природжений лідер. Навіть, якщо вона чогось не знає або не вміє, візьме нахрапом. Батькам потрібно тримати вухо гостро, і не піддаватися на виверти м’якого, чарівне кошеня: гострі кігтики і зубки не дрімають. Але разом з тим, Карина мудра, цілеспрямований, розважлива і завбачливо. Ці риси допомагають їй побудувати прекрасну кар’єру в будь-якій сфері.

Олександра – сталевий характер. Малятко заткне за пояс будь-якого забіяку. Зовні Сашенька наймиліше створіння, але всередині – бестія. Подорослішавши, Сашка опановує повним самоконтролем і чітко бачить свій життєвий шлях. Так, в шкільні роки Олександра нелегко, але це якраз той випадок, коли трієчник стає керівником великого підприємства. Чоловічі риси, які дарує ім’я, роблять Олександру прекрасним бізнесменом.

Імена для дівчаток на 2022 рік Тигра по місяцях і знакам зодіаку

Кіра – не всі коту масниця. Навіжена і примхлива в дитячі роки, Кіра справжнє лихо. Справитися з нею під силу тільки людям з міцними нервами. Але зате дівчисько точно знає за які ниточки потягнути, щоб домогтися бажаного результату. Кіра легко починає будь-яку справу: будь то квітковий магазин або будівельна фірма. Робить вона це одним помахом. Але довго займатися одним і тим же їй швидко набридає. Тому розкрутивши одне, Кіра з ентузіазмом приступає до іншого.

Ізольда – життя за планом. Це перфекціоніст. У Ізольди все розписано по хвилинах. У дитинстві дівчинка лякає своєю прихильністю до режиму і порядку. У неї все по поличках, все відзначено і зафіксовано. Пунктуальність Ізольди зашкалює. Втім, їй це йде тільки на користь. Але для неї дуже важливо навчитися повноцінному відпочинку.

Роберта – модне ім’я залізна леді. Витримана, холодна дівчинка. Поки інші дівчата стрибають «класики» і сповивають пупсів, Роберта продумує план захоплення світу. Берта спокійна і розважлива. Вона мовчазна і віддає перевагу усамітнення. Кращі друзі Берти – книги. Віддає перевагу науково-пізнавальну літературу.

Але при всій своїй холодності, Роберта володіє вродженим почуттям такту. Вона прекрасний дипломат, вміє згладити назріває конфлікт. Частенько, однокласники дівчинки не помічають, як потрапляють під вплив мовчазною Роберти, адже її авторитет незаперечний. Ставши дорослою, Берта не дасть спуску нікому. Їй не важливо хто перед нею стоїть: колега або начальник. Дивно те, що всі вони слухняні Берті і роблять так, як вона скаже. Якщо ж вона вирішить відкрити свою справу, то доб’ється запаморочливих успіхів. Адже план по захопленню світу був складений ще в дитинстві.

Творча особистість

Всім батькам хочеться, щоб їх дитина стала гармонійно розвиненою особистістю. Тому з дитинства намагаються розглянути в ньому співака, художника, артиста, музиканта. І мало хто помічає, що цифри або будівельні блоки цікаві набагато більше, ніж скрипка або паркет. У підсумку, сльози, крики і виснаженим нерви. Ім’я робить досить сильний вплив на дитину. Тому, якщо дуже хочеться, щоб дівчинка не розлучалася з пуантами або пензликами, краще вибрати відповідне ім’я.

Елеонора – тонка натура. Ніжна квітка зі сталевим стрижнем. Якщо поставити Елечку до балетного станка, вона готова прикувати себе до нього наручниками, дати в руки пензлик – приректи її на безсонні ночі біля чергового пейзажу. Еля віддасть всю себе творчості, а внутрішній перфекціонізм не дозволить розводити дивну мазанину, або рухатися, як поранений коник.

Селена – рима з нізвідки. Селена здатна говорити віршами. В імені немає «гарчали» звуків. Але воно крадеться тихо і непомітно, м’яко ступаючи вимовою, зачаровуючи вібрацією. Селена любить тишу. Адже саме в ній народжуються неповторні рядки. А ще Селена прекрасно чує ноти. Для неї не складе труднощів освоїти нотну грамоту. Зробить вона це з задоволенням, адже деякі вірші необхідно наділити в музичне покривало.

Імена для дівчаток на 2022 рік Тигра по місяцях і знакам зодіаку

Аліса – все наше життя гра. Ще в пелюшках Аліса знає, коли треба заплакати, а коли протягнути ручки. Актриса з неї приголомшлива. Але Аліса не грає роль, вона в ній живе. Це тільки на вигляд дівчинка-янголятко. Насправді вовк в овечій шкурі. Вона не пропустить жодну постановку, хоч гарбуз на городі, але зіграє. Причому зробить так, що її роль гарбуза затьмарить феєрію Попелюшки.

Станіслава – рідкісне ім’я, що складається з нот. У дитинстві особливо і не зрозуміло, чого хоче Стася, зате потім голова не болить, що подарувати на день народження. Гітара, укулеле, барабанна установка або акордеон. Стася ізмохратіт всі інструменти. Батькам не варто ставитися до цього захоплення скептично. Це спочатку здається, що бряжчить, стукає, а все без толку. Пройде зовсім небагато часу, і Станіслава стане людиною-оркестром.

Іскра – дівчинка-вогонь. Йде по життю танцюючи. Те спалахує, то повільно гасне, то стрімко кружляє, то плавно тече. Дівчинка – музичний емпат. Вона дуже точно здатна передати емоції через рух. Тілом показати всю гаму почуттів.

Звичайно, складно вгадати, ким захоче стати дочка: співачкою, художником або кет-то іншим. Але тут на допомогу прийдуть відомі жінки, які досягли певних успіхів. Хто знає, може зараз в пелюшках лежить Елеонора Дузе або Аліса Френдліх.

Добрі якості характеру

Багато батьків не ставлять акцент на розвитку конкретних талантів у дітей. Їм важливо, щоб людина виросла хорошим. А у більшості ці моменти асоціюються з людськими якостями: співчуття, милосердя, такт і дипломатія. У майбутньому такі натури знаходять себе в соціальній сфері: педагоги, лікарі, соцпрацівники.

Герда – врятувати будь-яку ціну. Казкове ім’я дівчинки накладає незгладимий відбиток на характер. Герда – дуже жаліслива. Але в своєму прагненні врятувати кожного, може перегинати палицю, роблячи боляче близьким. Відома проблема – швець без чобіт. Важливо навчити дівчинку пам’ятати про всі, а не тільки про стражденних.

Імена для дівчаток на 2022 рік Тигра по місяцях і знакам зодіаку

Дарина – віддасть останню сорочку. Вона дарує все, що у неї є. Робить це легко і просто, не замислюючись ні про цінності, ні про потреби. Неважливо ким стане Дарина, вона віддасть всю себе улюбленій роботі. Дарина не бачить себе кабінетним працівником. І навіть, якщо їй запропонують підвищення, то вона відмовиться, щоб залишатися практиком.

Марія – еталон жертовності. Машенька завжди буде жити тільки для людей, тварин, планети в цілому. Вібрація цього імені несе в собі настільки потужний заряд любові, що іноді стає не по собі. Але є нюанси. Якщо виховання спустити на гальмах, то на виході вийде вельми непривабливий характер. Марія може стати ментором і диктатором. Адже всі знають, Марь Іванна Марь Іванні – різниця. А ось грамотний підхід до дівчинки допоможе виростити неймовірну особистість, яка знайде в собі сили обігріти будь-кого.

Заріна – великий волонтер. З дитинства прагне наставити всіх на шлях істинний. Мудрість цієї дитини часом лякає батьків. Вона вміє пояснити багато і показати інші грані ситуації, ставлячи в тупик оточення. Часто Заріна вибирає адвокатуру, психологію, стає соцпрацівником або соціальним педагогом. Причому легко погоджується надавати свої послуги безоплатно. Але зате такого фахівця передають з рук в руки, так що відбою від заможних клієнтів теж немає.

Дівчинці-тигреняті складно підібрати ім’я. Адже в ньому повинні поєднуватися і котяча ніжність, і сила досвідченого, грізного хижака. Підійдуть імена, які в повному варіанті звучать жорстко, мають багато «гарчали» поєднань, але в зменшувально-пестливих – м’які і ніжні. У будь-якому випадку, важливо пам’ятати, що ім’я – всього лише спосіб звернення, а найголовніше – любити свою дитину.Create AccountLog In Your Account