Імена для хлопчиків, що народилися в 2022 році Тигра по місяцях

Рік Тигра не за горами, а немовлята з’являються на світ кожен день. Скільки щасливих батьків з’явиться в 2022 році – невідомо. Зате відомо, які гарні імена для хлопчиків в рік Тигра стануть дороговказом для новонароджених.

Господар року Тигр

Тигр великий і могутній. Він господар життя, який диктує свої правила. Розлючений, принциповий, що йде напролом, він твердо йде по стежці своєї долі. Люди, народжені в рік Тигра, долають будь-які перешкоди. Вони текучі, пластичні, легко підлаштовуються під будь-які ситуації. Тигри успішно вирішують нерозв’язні завдання. Їм неважливі способи досягнення власних цілей, легко розгортають військові дії, насилу йдуть на мирову. Але такі ситуації виникають рідко, бо незаперечний авторитет Тигра грає не останню роль.

Якими будуть хлопчики, народжені в рік Тигра?

Хлопчики, народжені в рік Тигра – це стихійне лихо. Спритні, навіжені, шкодливі – за ними потрібне око, та око. Тигреня завжди буде в центрі подій, більш того, саме він стане підбурювачем чергової авантюри. Багаття посеред кімнати, ігри на будівництві, дослідження підвалів і горищ – це все маленькі Тигренята. Вони обожнюють збирати армії однодумців, стають лідерами в компаніях, вміють захистити своїх поплічників.

І незважаючи на хуліганські нахили, Тигренята повністю відповідають за всі свої витівки. У них немає підлості й підступності, вони не вміють підставляти, що не будуть рятувати свою шкуру ціною інших.

Імена для хлопчиків на 2022 рік Тигра по місяцях і зодіаку

Ці хлопці невтомні трудівники. Щоб захистити хлопчину від сумнівних пригод, йому треба знайти цікаве заняття. Тигренята обожнюють все нове і незвідане. Вони дуже цікаві. Їм нецікаво придумувати щось принципово нове, їм цікаво зрозуміти, як влаштованої старе. Віддайте тигреня старий радіоприймач, і хлопчина пропаде для оточуючих на кілька днів. У підсумку, він розбереться в пристрої і на його основі створить приймач для прямого зв’язку з інопланетянами. Винахідливість у них в крові.

Ім’я для хлопчика на 2022 рік за місяцем народження

Пора року, в яке з’явиться хлопчик-Тигр, має прямий вплив на характер дитини. Необхідно розуміти, що у кожного місяця своя енергетика, і назвавши річного хлопчину зимовим ім’ям, можна отримати гримучу суміш, контролювати яку буде дуже складно. Ви можете вирішити як назвати дитину, подивившись в нижче представлену таблицю з модними імена.

Січень Олександр, Тимофій, Данило, Олег.
Лютий Володимир, Кузьма, Станіслав, Альберт.
Березень Єгор, Роман, Степан, Микола.
Квітень Дархан, Євген, Нікіта, Сергій.
Травень Олексій, Дмитро, Савелій, Віктор.
Червень Роберт, Жанат, Андрій, Марк.
Липень Данило, Семен, Юджин, Ярослав, Еруслан.
Серпень Михайло, Василь, Кирило, Ігор, Лев.
Вересень Федір, Владислав, Антон, Дем’ян.
Жовтень Валерій, Адам, Родіон, Віталій.
Листопад Артем, Матвій, Ян, Денис.
Грудень Арсеній, Грудень, Дан, Гліб.

Звичайно, є такі імена, що не залежать від пори року. Це імена-універсали. Але в них є певна невизначеність. Щоб не особливо розпорошуватися, можна звернутися і до знаків зодіаку, адже ім’я впливає і на гороскоп людини.

Ім’я для хлопчика по знаку зодіаку в рік Тигра

Овен (21.03 – 20.04) Єгор, Роман, Степан, Микола, Іван, Ярослав, Альфред, Амір, Віктор, Влас, Габріель, Гавриїл, Доріан, Домінік, Інокентій, Лук’ян, Крістіан, Максим, Натаніель, Павло.
Телець (21.04 – 21.05) Дархан, Євген, Нікіта, Сергій, Георгій, Микола, Патрік, Рауль, Платон, Серафим, Фадей, Трохим, Ерік, Шаміль, Яромир, Юсуф.
Близнюки (22.05 – 21.06) Олексій, Дмитро, Савелій, Віктор, Данияр, Адам, Богдан, Вікентій, Гектор, Давид, Єлисей, Захар, Ільдар, Климентій, Леонард, Мирослав, Ной, Остап, Пахом, Руслан, Стефан.
Рак (22.06 – 22.07) Роберт, Жанат, Андрій, Марк, Артур, Леонід, Ростислав, Себастьян, Теодор, Філіп, Христофор, Еміль, Вадим, Гордій, Динар, Єрмак, Ілля, Кондрат, Нурсултан, Оскар.
Лев (23.07 – 23.08) Михайло, Василь, Кирило, Ігор, Лев, Юлій, Леон, Лук’ян, Ларіон, Мирон, Мстислав, Нестор, Онисим, Радослав, Спартак, Ратибор, Тарас, Фелікс, Харитон, Юліан.
Діва (24.08 – 22.09) Федір, Владислав, Антон, Дем’ян, Генріх, Герман, Огій, Азаров, Боян, Вальтер, Вольмір, Гаврило, Дементій, Елизар, Зорій, Ібрагім, Карней, Лука, Мефодій, Назар, Парамон, Паладій
Терези (23.09 – 22.10) Валерій, Адам, Родіон, Віталій, Костянтин, Леонід, Пімен, Радомир, Светлан, Трифон, Улян, Тигран, Харитон, Вадим, Адам.
Скорпіон (23.10 – 22.11) Артем, Матвій, Ян, Денис, Адам, Прохор, В’ячеслав, Сава, Рюрик, Потап, Петро, ​​Неон, Микита, Домінік, Серафим, Ной, Руслан, Леон, Леонард, Богдан.
Стрілець (22.11 – 21.12) Арсеній, грудень, Дан, Гліб, Арнольд, Давид, Мілан, Маріан, Крістіан, Євген, Колумбія, Ізот, Добриня, Данила.
Козеріг (22.12 – 20.01) Олександр, Тимофій, Данило, Олег, Веніамін, Донат, Георгій, всім, Боєслав, Архип, Баженов, Арефій, Чеслав, Венцеслав.
Водолій (21.01 – 19.02) Володимир, Кузьма, Станіслав, Альберт, Вадим, Геній, Веремій, Кир, Кирило, Любимо, Рюрик, Тит, Тихон, Феофан, Юджин, Яромир, Ярополк.
Риби (20.02 – 20.03) Антон, Опанас, Богдан, Борис, Вадим, Сергій, Костянтин, Олексій, Гордій, Захар, Мирон, Матвій, Захар, Євдоким, Гнат, Горислав, Едуард, Євдоким, Сігурд.

Хлопчик – майбутній сім’янин

Дуже часто хазяйновитість, ставлення до сімейних цінностей, стають визначенням мужності. Це нормально, адже основним цінителем чоловічих якостей є жінки. Виховати хлопчика гідним чоловіком і батьком досить складно. Але якщо хлопчина стане еталоном сім’ї, справжнім главою в своєму маленькому державі, то йому пробачать все.

Захар – це скарб. Вони створені для того, щоб стати батьком і чоловіком. З дитинства хлопчик тяжіє до ігор з дівчатами, в яких грає нелегку роль батька і чоловіка. І у нього шикарно виходить. Ставши дорослим, він здатний замінити матір. Зробить це легко і невимушено: кашу зварить, пелюшки поміняє, на збори сходить, уроки зробить, косички заплете. При цьому встигне сходити на роботу.

Імена для хлопчиків на 2022 рік Тигра по місяцях і зодіаку

Гордій – це сучасне ім’я означає «патріархат у плоті». У його родині всі обов’язки розподілені чітко по ролям. І спробуй тільки взяти на себе чужу завдання. Не вийде! Якщо Гордій дізнається, що дружина сама забила цвях – чекай грози. При цьому його не доводиться просити або сто раз нагадувати, що потрібно поміняти лампочку або відремонтувати розетку. У нього все на місці, все працює. Спуску домашнім він теж не дасть. Для нього не існує понять «не встигла, забула, не змогла». Але при цьому він не самодур, і не стане вимагати каструлю борщу, якщо дружина захворіла. Дітей муштрує досить жорстко, але зате в хвилини відпочинку, вони можуть вити вірьовки з батька.

Гнат – хлопчик з цим рідкісним ім’ям спокійний і мовчазний. Він ніколи не задає зайвих питань: до тещі, значить до тещі, на футбол з дітьми, значить на футбол з дітьми. З боку може здатися, що дружина крутить Гнатом на свій розсуд. Але це тільки з боку. Насправді Гнат не дасть сісти йому на шию і звісити ніжки. Шубу купить, але за умови, що вона дійсно потрібна. В якійсь мірі скупуватий, що трохи дратує. Але зате в будинку завжди є фінанси, і сім’я Гната, як правило, ні в чому не має потреби.

Сергій – хлопець з таким популярним ім’ям малюків боїться, як вогню. Він впадає в справжній ступор, якщо сунути йому дитину в руки. Але зате він знахідка для жінки в декреті, та й не тільки. Підлоги помиє, пелюшки випере, вечеря приготує, в магазин сходить. Завдання дружини – виховати вундеркінда. Сергій дуже трепетно ​​ставиться до розвитку дитини, постійно порівнює з іншими дітьми. Тому доведеться постаратися, щоб спадкоємець ріс семи п’ядей у ​​чолі. Втім, це нескладно зробити, адже вся домашня робота лежить на ньому.

Імена для хлопчиків на 2022 рік Тигра по місяцях і зодіаку

Михайло – сім’я найважливіше. Будучи щедрим по натурі, Міша віддасть останню сорочку. Поширена картина: дружина і діти в кабріолеті, Міша на велосипеді. Це про нього. Іноді, така щедрість призводить до деяких фінансових проблем, але Михайло завжди знайде спосіб заповнити грошову пролом. Що стосується побутових умов, то Михайло дуже терплячий. Він спокійно переживе брудний посуд в раковині, мовчки повечеряє яєчнею, але якщо зловживати його толерантністю до безладдя, то можна нарватися на збиральний тайфун. Тут вже він покаже небо в алмазах. У Михайла є одна особливість. Він здатний навести музейний порядок за півгодини.

Чекаєте дочку? Тоді дивиться красиві дівочі імена 2022 року.

Кар’єрист і успішний бізнесмен

Олександр – універсальний солдат. Поширеність імені дозволяє зустріти його носія в усіх сферах. Кар’єру Олександр будує легко і швидко. Він природжений лідер. Часто робота стає його прерогативою і замінює сім’ю. Сашка днює і ночує на роботі, у нього постійний аврал. Але завдяки цій постійній істерії, його справи завжди йдуть в гору.

Імена для хлопчиків на 2022 рік Тигра по місяцях і зодіаку

Андрій – гора. Зрушити його з місця потоком емоцій не вийде. Андрій прекрасно вміє фільтрувати потік інформації і правильно розставляє пріоритети. Він – шахіст. Бачить всі ходи на кілька позицій вперед. Така здатність допомагає Андрію досягати відмінних результатів з малими втратами.

Кирило – і читець, і жнець, і на дуді грець. Ніколи не буде сидіти на одному місці. Будувати великий бізнес Кирилу нудно і нецікаво. Він краще відкриє кілька невеликих конторок з малим оборотом, ніж буде тягнути хомут великого підприємства. Кирило не любить витрачати багато часу на роботу, тому із задоволенням перекладе обов’язки на когось іншого. Вся суть Кирила: я – інвестор, ти – реалізатор.

Віктор – виграє будь-яку угоду. Він шикарний махінатор. Авантюрист, яких пошукати. Віктор – ласий співробітник для будь-якого підприємства. Він чукчам сніг продасть, якщо того зажадає керівництво. А ось стати керівником самому, йому нецікаво.

Хлопчик – творчий інтелектуал

Антон – мозковий штурм для нього миліше, ніж махання лопатою. Циферки, циферки, циферки – ось його кращі друзі. Різні формули, таблиці, пошуки нових рішень. Антон самозабутньо займається наукою, не помічаючи зміни доби і пір року.

Імена для хлопчиків на 2022 рік Тигра по місяцях і зодіаку

Єгор – творчість для нього необхідно, як повітря. Але творчість цифрове. Він не стане художником, зате наведе красу в світі комп’ютерів. Напише нову програму, створить новий вірус і зброю проти нього. Єгор знайде себе в цифровому світі.

Данило – будівельник нового світу. З Дані вийде відмінний архітектор. Він здатний створити нові міста, нові механізми, причому такі, які будуть радувати око. Данило готовий створити футуристичний світ, в якому пануватиме казка далекого майбутнього.

Спорт і сила – головні досягнення!

Якщо хочеться, щоб хлопчисько став легендою спорту, то краще підібрати йому ім’я, яке буде і м’яким, і твердим одночасно. Це можуть бути:

Станіслав – хлопчисько-тайфун. Він весь час в русі, весь час на адреналіні. Його запас енергії невичерпний. У будинку завжди все буде догори дном. Шибеник, яких пошукати. І щоб він одного разу не влаштував глобальний погром, Станіслава потрібно терміново віддати в спорт. Неважливо в який, аби пацан до кінця тренування ледве ноги волочив. Тоді він буде щасливий, батьки спокійні, а світ отримає нову зірку спорту.

Імена для хлопчиків на 2022 рік Тигра по місяцях і зодіаку

Ігор – витривалий, як буйвол. Любить застосовувати силу, характер досить агресивний. Але його агресія спрямована на творення. Він із задоволенням стане архітектором свого тіла, привносячи в життя аспекти здорового способу життя. Ігор може стати творцем нової системи, спрямованої на загальне оздоровлення людства.

Сергій – він може не вистачати зірок з неба, не стати світовим призером і не мати стіну нагород. Але зате з Сергія вийде чудовий тренер, здатний виховати цілу плеяду зірок. Він природжений педагог, який інтуїтивно відчуває свого вихованця. Такі хлопці на вагу золота в будь-якому спортивному напрямку.

Вибрати ім’я хлопчику часом нелегко. Але головне – це виростити гідну людину, красивого всередині. Адже неважливо яка судина, важливо як вона заповнена. А рік Тигра – це приголомшлива суміш кращих якостей, які потрібно не тільки зберегти, а й примножити.Create AccountLog In Your Account