Іменини в 2022 році по місяцях

Народження малюка – це дуже відповідально і важливо для кожного з батьків. Звичайно, молоді мами і тата намагаються забезпечити свого малюка всім, що йому буде потрібно в житті, але зробити це не завжди виходить.

Деякі речі для дитини можна придбати в будь-якомуспеціалізованому магазині – це одяг, продукти харчування, іграшки і т. п. Але ось облагородити долю і допомогти дитині стати щасливішою допоможе заступництво Вищих Сил.

Щорічно протягом кожного місяця відзначаються священні дати, присвячені великим Святим, іменини у 2022 році – це наречення дитини в честь певного святого. У православ’ї обдарування малюкові імені на честь Святого названо – дати ім’я по святцях. Традиція називати новонароджених на честь наречений Святих прийшла до нас з самих давніх часів. У період Хрещення Русі, подібна православна традиція означала довіру Вищим Силам. З тих самих пір віруючі люди ретельно переглядали церковний календар імен перш ніж дарувати власній новонародженій дитині певне наречення.

З найдавніших часів в справжню сучасність прийшли дані православного календаря імен, в яких прописані всі іменини Святих. У будь-якому православному храмі, працівники дають слушні поради щодо правильного вибору наречення. Якщо у молодих батьків в душі з’являються певні сумніви, то їм слід звернутися до священнослужителів зі своїми проблемами, останні обов’язково дадуть відповідь їм на всі їхні запитання і дадуть ділову підказку.

Вважається, що наречення малюка по святцях є священною дією. Після того, як будуть дотримані всі православні основи, малюк отримає в нагороду від Небесних Сил Ангела-Хранителя, який стане і помічником, і надійним захисником дитині по всому його життю.

Віруючі впевнені, що Ангел-Хранитель здатний надавати сили своєму підопічному, особливо це стає актуально в хвилини смутку і неблагополуччя.

Сучасні молоді батьки вважають за краще, щоб у їхньої дитини було не тільки православне наречення, але одночасно і красиве і модне ім’я. Поєднати всі ці умови цілком можливо, адже православний календар іменин на 2022 рік містить в своїх даних безліч імен, які дуже популярні і в теперішні часи. Важливим аспектом у даруванні правильного і гармонійного імені немовляті є зіставлення наречення з його характером. Позначимо, які іменини зустрічаються у Святих в певні місяці, і як краще назвати новонародженого, що з’явився на Білий світ в певний період року.

Іменини в січні 2022 року


Сувора зимова пора приносить малюкам строгість і самовпевненість. Такі діти завжди знають, що бажають отримувати від власного життя, вони впевнено прямують до своєї мети, долаючи на своєму доленосному шляху різного роду перешкоди.

Січень вважається дуже хорошим періодом для народження немовлят, адже саме в цьому місяці з’явився на Білий Світ Ісус Христос. Зимова поря пов’язана з іншими релігійними святковими датами, які мають найважливіше значення в житті кожного православного.

Дітлахи, народжені в січні, стануть щасливими, адже в їхньому характері є тільки тверді якості, а Небесні Сили і Ангели-Покровителі стануть таким дітям надійними помічниками. У січні предостатньо красивих наречений і для хлопчиків, і для новонароджених дівчаток, так що батькам надається величезний вибір.

Іменини в лютому 2022 року


Вітряна пора року – це лютий. Морозний період також дуже хороший для появи на світ довгоочікуваних діточок. Якими ж за характером стануть лютневі дітлахи?

Головною якістю таких дітлахів стане цілеспрямованість, вони чітко уявляють свої бажання і завжди вперто рухаються на зустріч до їх виконання. Лютневі малюки добродушні і милі, їх чекає щаслива доля, якщо батьки постараються вибрати їм правильне церковне наречення.

Важливо пам’ятати, що у лютневих діточок є така негативна якість, як тяга до лідерства, але його можна гарненько скорегувати за допомогою наречення, обраного за церковним календарем імен.

Іменини в березні 2022 року в Рік Тигра


Весняна пора – сама чудова пора року. Саме в ці світлі дні в природі починається активне пробудження. Початковий період весняної пори року відомий своєю непостійністю, тут однаково часто спостерігаються і студені ночі, і сонячні дні. Молодим батькам обов’язково підкаже календар іменин православний на 2022 рік по дням, які наречення найкраще вибрати для березневого новонародженого. Не завадить дізнатися і те, якими якостями характеру наділяє природа-матінка березневих діточок?

Малеча, народжена на початку весняного періоду, має егоїстичну, але добродушну вдачу. Такі діти завжди намагаються зробити все по своєму, але такі душевні якості, як сталість, лояльність по відношенню до всіх оточуючих, справедливість – їм зовсім небайдужі.

Іменини в квітні 2022 року


Яскраво-сонячний квітневий місяць поєднує всі собі всі приємні ознаки весняної пори. У православному календарі імен можна знайти найпопулярніші і красиві наречення для своїх діточок. Як же радять святці назвати новонароджених?

  • Для хлопчиків найбільш підходящими наречення стануть імена, які містять в собі достатньо тверді, але дзвінкі звуки. Важливо, щоб чоловіче ім’я ототожнювалося з силою і мужністю, тому давати синам наречення м’які і ніжні не потрібно. Ідеально називати синів Дмитром, Віктором, Кирилом, Сергієм, Петром Яковом, Тихоном, Василем, Павлом.
  • Новонароджених дівчаток добре називати Наталією, Світланою, Параскою, Уляною, Клавдією, Марією, Ганною.

Іменини в травні 2022 року


З приходом травня природа остаточно пробуджується, все живе активізується, а дітлахи, які народилися в цьому весняному місяці, відрізняються самовпевненими і сильними якостями характеру. Помилково вважається, що травень не є сприятливим періодом для народження малюків, навпаки, цей сезон року наповнений радістю, щастям і світлістю.

Слід трохи розповісти про характер травневих дітлахів. Такі діти є впертими особистостями, вони завжди ставлять перед собою конкретні цілі і наполегливо домагаються їх. Розчарувати такого малюка неможливо, але ось миттєво перетворитися для нього недругом – це простіше простого. Травневі дітлахи ненавидять лицемірство, брехню і зраду. Якщо одного разу вони спостерігали подібні прояви від поруч оточуючих людей, то вони до таких особистостей моментально втрачають довіру.

Іменини в червні 2022 року


У червні рідко можна помітити справжню спеку, в цей період року все послідовно і планомірно. Приблизно такими ж якостями володіють і дітлахи, народжені в початковому місяці літа. Для червневих малюків важливо ретельно підбирати правильне наречення, не можна, щоб в імені таких діточок були присутні занадто м’які звуки. В характері дітей присутня твердість, але вони занадто довірливі і непостійні. Виправити подібні недоліки можна за допомогою гармонійно-підібраного наречення, яке поєднується з православними традиціями.

  • Хлопчиків можна називати Гнатом, Микитою, Іваном, Костянтином, Віктором, Макаром, Леонідом, Захаром, Денисом.
  • Для дівчаток переважно вибирати такі наречення, як Олена або Марія, Харита, Софія, Марта або Віра.

Іменини в липні 2022 року


Коли батьки помилково вибирають для своїх дітей “неправильні” імена, вони, таким чином, різко погіршують їх долю. Не можна давати дітям занадто новомодні наречення, такі як Маріонелла або Леонардо. У православ’ї це не схвалюють, якщо новонародженому даровано подвійне наречення, таким чином дитина стає володарем подвійної долі, вона в майбутньому може бути нещасною.

Для липневих малюків імена підбираються з урахуванням основ православного календаря імен. В характері дитини переважають сильні і тверді якості, негативом характеру є лише тяга до обману.

Іменини в серпні 2022 року


Завершення літа – вважається золотою порою. Природа в цей момент “покривається” незвичайними фарбами, а така краса відповідним чином відбивається на характері новонароджених серпневих дітлахів. Такі малюки справедливі, зовні милі і добродушні, вони цілеспрямовані, справедливі і лояльні. Серпневі малюки не терплять образ і несправедливості, зла і марнославства.

Слід уточнити, що для дитини, народженої в серпні, ім’я підбирається тільки “тверде”. У дівочих іменах теж повинні бути присутніми тверді звуки. Вся справа полягає в тому, що характер таких малюків дуже добрий, а м’які звуки в нареченні лише ще більше обтяжать наївність в характері малюка, що в дорослому житті може доставити людині масу неприємних проблем.

Іменини у вересні 2022 року


Чудовий місяць вересень. У християнстві в цей період зустрічається величезна кількість важливих урочистостей. Самим знаменним святом православ’я є Різдво Богородиці. Віруючі урочисто відзначають важливий святковий день, в честь головної події року влаштовується велике прийняття, куди запрошуються всі родичі і знайомі.

Календар іменин на 2022 рік пропонує батькам масу варіантів для правильного вибору наречення для новонародженого.

  • Хлопчиків можна назвати Олександром, Миколою, Максимом, Володимиром, Мойсеєм, Артемом, Дмитром, Михайлом, Степаном.
  • Для дівчаток ідеальними стануть такі наречення, як Марія, Анфіса, Антоніна, Василиса, Олена.

Іменини в жовтні 2022 року


За православним звичаєм священне наречення дитині дається в дату його хрестин. Обряд Хрещення проводиться строго в православному храмі. У виняткових випадках можливий виїзд священнослужителя додому. При Хрещенні священиком малюкові дарується ім’я, яке заздалегідь вибрано батьками. Важливо, щоб воно підходило до основ віросповідання і не суперечило церковним канонам. Небажано називати немовля на честь померлих родичів. Також не рекомендовано дарувати дитині таке ім’я, яке було у людини з нещасливою долею.

Існує маса правил і засад у виборі відповідного імені для дитини, але дотримуючись їх все, батьки забезпечують своєму чаду щасливу долю.

Іменини в листопаді 2022 року


Характер листопадових діточок дуже суперечливий, такі малюки воліють жити за встановленими тільки ними правилами. Не люблять вони потурати примхам оточуючих людей і суперечити своїм життєвим правилам. У церковному календарі позначений список кращих імен для листопадових діточок.

  • Хлопчиків можна називати Опанасом, Валерієм, Іваном, Павлом, Денисом, Яковом, Василем, Леонідом, Макаром, Наумом, Андрієм, Германом, Степаном, Миколою, Артемом, Давидом, Кузьмою.
  • Дівчаткам добре давати такі наречення, як Олена або Анастасія, Євгенія або Анна, Єлизавета або Домініка, Василина або Олександра.

Іменини в грудні 2022 року


Багато батьків задаються питанням, як церква ставиться до того, що, наприклад, дівчаткам даються чоловічі імена – Олександра або Євгенія. Важливо відзначити, що в православному календарі імен немає розмежування на чоловічі або жіночі імена, наречення Святих не мають статевого розподілу, але все ж молодим батькам не слід вибирати зі списку імен такі наречення, які спочатку не підходять їх дитині.

Якщо виникають питання у батьків, то в будь-якому церковному храмі священнослужитель відповість на них. І все ж, останнє рішення залишається саме за батьками.

Хорошими іменами для грудневих діточок за православним календарем є:

  • Хлопчики – Яків, Петро, Федір, Борис, Євген, Марк, Корнилій, Кузьма, Терентій, Олександр, Данило.
  • Дівчатка – Катерина, Антоніна, Віра, Варвара, Кіра, Уляна, Тетяна, Ангеліна, Капітоліна, Анна.Create AccountLog In Your Account