Як загадати 12 бажань на Старий Новий рік 2022, щоб вони здійснилися?

Вітаємо вас, дорогі чарівники і чарівниці. А що, якщо я скажу вам, що ваші 12 бажань зовсім скоро вже почнуть виконуватися? Напередодні Старого Нового року поспішаю поділитися з вами чарівним ритуалом-ворожінням на виконання 12-ти заповітних бажань. Обов’язково поділіться цією статтею з людьми, яких ви любите і яким бажаєте, щоб їхні мрії теж справдилися.

Ми знаємо, вам вже натерпиться дізнатися, що ж потрібно робити, але дозвольте спочатку дещо попросити вас зробити. Це потрібно для того, щоб ви повірили в свою могутність і чарівництво. Справа в тому, що в році, що минає, у кожного вже трапилося своє персональне чудо.

Згадайте: у якій із сфер вашого життя (особистої, роботі, навчанні, в сфері грошей, в домашній сфері) сталося щось дуже хороше.

Причому, до цього доброго ЗАРАЗ ви вже давно звикли і сприймаєте це як належне. Однак на початку року, ви і подумати не могли про те, що це можливо! Думайте-думайте! Ми знаємо, що хоч одне персональне чудо є у кожного! А ще краще, якщо ви згадаєте не одне, а цілих кілька! Згадали? Класне відчуття, правда? Відчуваєте, вже запахло чарами? 🙂 Значить ви вже готові, для того, щоб згадувати 12 бажань.

Якщо вам ліньки читати далі, у нас є відео-версія статті.

Для того, щоб ритуал спрацював, давайте будемо реалістами

  1. Не варто загадувати бажання, які апріорі не можуть здійснитися протягом одного року. Наприклад, ви хочете стати кандидатом в майстри спорту, а самі навіть не приступали до тренувань. Погодьтеся, це навряд чи можливо.
  2. Писати потрібно обов’язково від руки. Не можна набирати текст на клавіатурі і потім роздруковувати. Потрібно саме власноручне написання.
  3. Загадувати потрібно тільки для себе. У нас у всіх є улюблені люди, яким ми теж, як і собі хочемо побажати багато всього хорошого: і здоров’я і грошей і успіхів в навчанні або роботі. Але … на жаль .. диво працює тільки, якщо згадувати для себе. Не можна писати: “хочу, щоб син вступив до університету”, або “хочу, щоб чоловік отримав нову роботу”. Загадуємо тільки ті речі, які стосуються нас самих.
  4. Не можна загадувати ті бажання, які насправді викликають у вас більше страх або відторгнення, ніж азарт, радість і інтерес. Зараз поясню, про що йдеться. Ось якщо я запитаю: чи хотіли б ви мати мільйон доларів? Більшість з вас відповість так, звичайно! Хоча насправді, більшість людей навіть не уявляє на даний момент на що можна цю суму витратити. Її отримання викличе швидше занепокоєння і страх. Куди його дівати? Куди вкласти, як витратити і т.д. Тобто, на даній момент “грошова ємність” людини така, що просто не зможе переварити таку велику суму. Тому замовляйте комфортні для своєї психіки речі. Якщо мова йде про дохід, який, наприклад, у вас не збільшувався вже кілька років, не потрібно згадувати його збільшення в 10 разів. Замовте збільшення в 1,5-2 рази. Ці ті позитивні зміни,
  5. Загадувати якомога конкретніше. Чим більше характеристик ви розпишіть, тим краще. Спробуйте гарненько покидати і замовити у всесвіті колір, розмір, запах, необхідні функції предмета, кількісне вираження грошей і т.д. Наприклад, так: хочу надбавку до доходу 50 000 рублів щомісяця, хочу нову шубу бежевого кольору, розміру М. і так далі.

Як загадати 12 бажань на Старий Новий рік 2022: 100% спосіб!

Так, до речі, до бажань потрібно ставитися обережно. Адже неакуратно загадане навіть хороше бажання може вийти вам боком. Наприклад, бажання хочу важити на 10 кг менше може обернутися тим, що ви захворієте і схуднете на 10 кг під час хвороби. А що? Схудли ж? Схудли. Які питання? Щоб уникнути цього, обов’язково дочитайте до кінця, ми розповімо, що потрібно приписати до кожного з 12 бажань, щоб такого не було.

Ось і все, друзі! Нарешті таки приступаємо до ритуалу!

Ми знаємо, що вам вже не терпиться! Отже, за кілька годин до Нового року сядьте в спокійне місце, щоб вас ніхто не відволікав криками: “Мам, ти не бачила мою синю футболку?”, Або “Дорога, коли вечерю?” Так само приберіть котиків, собачок і вимкніть телефон. Коротше, виключіть будь-які перешкоди.

Тепер візьміть гарний листочок паперу і приємну вашому оці ручку. Якщо немає красивих, можна обійтися звичайними, але краса завжди налаштовує на мрії!

Тепер запишіть на листочку в рядок рівно 12 бажань. На кожне бажання – одна або кілька рядків. Кожне бажання починайте з нового рядка.

Як тільки ви закінчили, потрібно розрізати аркуш паперу на тонкі смужки, щоб на кожній смужці було одне бажання. Потім смужки потрібно скрутити в рулетики. Вийде 12 паперових рулетиков.

Ці паперові штучки покладіть в маленький плоский конвертик. Можна взяти новорічну пакувальний папір, зробити квадратний маленький пакуночок. Наприклад, згорніть папірець, покладіть всередину рулетики і скріпіть з декількох сторін степлером. Маленький і красивий конвертик потрібен тому, що його треба потім носити з собою протягом року. Тому бажано його робити плоским, а запакувати потрібно дуже міцно, щоб жодне бажання не випала.

Тепер покладіть конвертик під подушку на якій збираєтеся сьогодні спати. Головне, щоб конверт опинився під подушкою до настання Нового року. І до речі, цей ритуал можна проводити не тільки на Старий Новий рік, а й на звичайний.

Усе. Тепер можна йти готувати святкову вечерю.

Вранці дістаньте конвертик з бажаннями і покладіть його в гаманець, портмоне, портфель або візитну, щоб він весь рік був при вас. А напередодні наступного Нового року конвертик потрібно відкрити і подивитися що виповнилося, а що ні. Якщо все зроблено правильно, зазвичай збувається близько 70 відсотків бажань. Це дуже багато!

Так, і ще! Ми обіцяли розповісти як правильно формулювати бажання, щоб убезпечити себе від жартів всесвіту. Щоб вони виконувалися саме так, як ви припускаєте, а не так, як буде зручніше і простіше всесвіту. Для цього в кінці кожного бажання потрібно приписати фразу «найкращим для мене чином». Наприклад: «Я хочу схуднути на 10 кг найкращим для мене чином». І так! Багато хто вважає, що бажання завжди потрібно прописувати в теперішньому часі, як ніби воно вже виповнилося, але в цьому ритуалі це не так важливо. Головне – дати всесвіту запит на їх виконання!

Ось і все, друзі. Ми дійшли до кінця. Спасибі, були з нами! Поділіться цією статтею з усіма, кому ви бажаєте виконання задуманого. І нехай всі мрії збуваються!Create AccountLog In Your Account