Календар молодого місяця 2022 – коли буде молодик в 2022 році?

Молодик з точки зору астрології це з’єднання Місяця з Сонцем, тобто, Сонце, Місяць і Земля знаходяться на одній прямій (причому Місяць розташований між). При цьому Місяць звернений до Землі неосвітленою стороною і її не видно.

У цей період мінімально виражено все те, чим Місяць управляє. Емоції, настрій, здатність до запам’ятовування, атмосфера в колективі, тиск крові – все це проходить в період молодика через нижчу точку. Звідси виникає практичне застосування знань про місячні цикли: якщо та чи інша область, керована Місяцем, і без того перебуває в ослабленому стані, в період молодого місяця в ній може трапитися критичний спад активності через зменшення енергетичної наповненості «місячних» функцій у всій земній природі .

Місячний календар на 2022 рік

Виберіть місяць, для того щоб знайти дату молодика в 2022 році, а також дату – повного місяця.

Січень 2022: молодик – 02 Січня, повний місяць – 18 Січня

Лютий 2022: молодик- 01 Лютого, повний місяць – 16 Лютого

Березень 2022: молодик – 02 Березня, повний місяць – 18 Березня

Квітень 2022: молодик – 01 Квітня та 30 Квітня, повний місяць – 16 Квітня

Травень 2022: молодик – 30 травня, повний місяць – 16 травня

Червень 2022: молодик – 29 Червня, повний місяць –14 Червня

Липень 2022: молодик – 28 Липня, повний місяць –13 Липня

Серпень 2022: молодик – 27 Серпня, повний місяць – 12 Серпня

Вересень 2022: молодик – 26 Вересня, повний місяць –10 Вересня

Жовтень 2022: молодик – 25 Жовтня, повний місяць – 09 Жовтня

Листопад 2022: молодик – 24 Листопада, повний місяць – 08 Листопада

Грудень 2022:  повний місяць – 08 грудня

Магія молодика

Місяць – повелитель в Магії. Йому підвладні зміни і вплив астральної енергії. Хоча Місяць тільки відбиває світло Сонця, його астральний вплив на Землю відчутніше. Можливо, це відбувається тому, що він набагато ближче до Землі, ніж денне світило – Сонце.

З моменту появи молодика і до повного місяця, Місяць буде зростаючим, а значить в цей час ми повинні залучати до себе бажане і виробляти магічні дії, що спрямовані на збільшення чого-небудь. Молодик, що проходить в знаку Лева ефективний для обрядів, замовлянь і заклинань які дають впевненість, мужність, фізичну силу та лідерські здібності. Також сприятливо можна займатися магією з метою отримання грошей – ця ворожба має зараз великі шанси увінчатися успіхом.

Обряд на притягання грошей під час молодика

Для обряду потрібна нова купюра великого номіналу. Візьміть її в ліву руку, а правою рукою загніть правий верхній кут купюри. Потім візьміть купюру в праву руку, а лівою загніть лівий верхній кут. Зробіть так, щоб вийшов трикутник. Тепер складіть купюру навпіл по вертикальній осі, яка проходить між загнутими кутами. Сядьте на складені таким чином гроші і скажіть мак:

«Як річка швидка, глибока, широка притягує струмочки і ними харчується, Як море синє, глибоке та широке притягує ріки і ними харчується, Як жінка притягує чоловіка і його насінням харчується, Як чоловік притягує жінку і її красою харчується, Як ніч притягує день , і місяць світлом сонячним харчується, Як день притягує ніч, і сонце світлом місяця харчується, Так б і ви мої гроші заповітні, гроші примітні. Інші грошики до себе притягували. Міцний камінь-алатир. Вічний наклеп мій навіки століттям. Амінь ».

Встаньте з складеної купюри, ретельно розгладьте її, покладіть в потаємне відділення сумки і при цьому тричі її перехрестіть і скажіть:

«Клич своїх братиків і сестричок».

Наговорену купюру не витрачайте протягом року. Коли у вас в руках будуть з’являтися притягнуті нею «братці» і «сестрички» (купюри того ж достоїнства), подумки дякуйте їй і говоріть:

«Добре попрацювала, роби так само далі».

Що несе в собі молодик?

З найдавніших часів люди з особливою повагою і пошаною ставилися до фази небесного світила, коли на небі воно повністю відсутнє. Новий місяць є фазою поновлення і отримання хороших енергетичних сил.

В сучасності дана фаза є часто неблагополучною. Наприклад, садівники-городники в ці негативні дати не планують жодних посадок або важливих робіт. Те ж саме стосується і фізичної праці, якщо у людини є реальна можливість відмовитися від виконання посилених робіт, то від них необхідно повністю відмовитися. Космічна енергетика несе в собі прилив сил, але вони не завжди можуть витрачатися людиною на добрі справи.

Помічено, що тяжкохворі люди відчувають в період зазначеної стадії деяке полегшення хвороби. Наче самі небеса допомагають організму справлятися з неприємними хворобами. Люди, які страждають підвищеним артеріальним тиском, відчувають загальну нормалізацію, але відмічено, що як тільки стадія відпустить свою владу, хворобливо обтяжений стан до людини повертається.

Новий місяць визначає початок чогось нового і важливого. До цього дня вважається, що в ці дні необхідно починати важливі нові починання, наприклад, починати слідувати правилам дієти або ж починати колосальний ремонт в будинку. Але фахівці впевнені, що в стадію правління нового місячного світила найкраще лише запланувати важливі події життя, а ось щось впевнено практикувати поки не потрібно. Зробити це можна буде через пару днів, коли на небосхилі з’явиться зростаюче небесне світило.

Чим страшний повний місяць?

Точний календар повного місяця на 2022 рік, вказує на дати, які є вельми негативними. Раніше, люди з особливим страхом ставилися до такого явища, коли куля на небі яскраво починала світити повним своїм обсягом. Люди намагалися в ці дні не виходити зі своїх будинків, а ночами читали молитви і ніколи не залишалися в будинку в цілковитій самотності.

Справжня сучасність довела, що повний місяць не такий страшний, як про це заявлено нашими предками. Космічні сили наділяють людину колосальною енергетикою, яку йому потрібно стримати в собі. Якщо негативна енергетика вихлюпується назовні, то в дні повного небесного світила людина може стати агресивною, дратівливою, некерованою.

Статистика показує, що в ці негативні дні відбувається більша кількість важких злочинів. Більш того, тяжкохворі люди відчувають різке погіршення свого фізичного стану. Маленькі дітки в цей час стають плаксивими і неслухняними, а тварини можуть відрізнятися нехарактерною для них поведінкою.Create AccountLog In Your Account