Календар вчителя на 2019-2020 навчальний рік

Педагогічна робота має велике значення в процесі формування особистості дитини, причому, якщо педагог веде планомірну роботу з розвитку особистості, то його вплив стає помітнішим.

Тому для правильного планування навчального процесу так важливо знати затверджений розклад шкільних канікул, періоди навчання, а також дати початку і закінчення навчального року. Тому кожному педагогу просто необхідний календар вчителя на 2019-2020 навчальний рік, який можна завантажити на нашому сайті.

Структура і різновиди календаря вчителя

По суті педагогічний календар мало відрізняється від стандартного календаря навчання і відпочинку для школярів. У ньому є все ті ж основні структурні елементи, що і в учнівському календарі. Таких елементів небагато:

  • навчальні дні;
  • шкільні канікули;
  • календарні вихідні;
  • державні свята.

Комбінація цих елементів і створює календар як для педагогів, так і вчителів. Такий розклад і є найпоширенішою версією календаря вчителя. Вся інша структура самі банальні-клітинки, стовпчики і рядки. Це лише форма розташування структурних елементів.

На основі такого різновиду і створюють всі інші варіанти розкладів діяльності педагогів. Вони вже індивідуалізують навантаження кожного конкретного вчителя на певний навчальний рік. Навіть в одній школі вони можуть бути різними, не кажучи про сусідні навчальні заклади або в інших містах. При цьому все ж є база, від якої відштовхується більшість викладачів, що складають власний річний навчальний розклад.

Завантажити календар вчителя 2019-2020

Вчительський розклад можна відрізнити від шкільного по самому початку – на відміну від педагогів у учнів немає ніяких освітніх планів в серпні. Оскільки календар вчителів починається саме в серпні. Педагогам потрібна хоча б мінімальна підготовка до нового навчального 2019-2020 року.

Варіант №1

Календар вчителя 2019-2020 з канікулами та святами України

Важливо! Є один нюанс, що не відображається в офіційних календарях. Це необхідність участі педагогів в різних позашкільних заходах. Іноді різні Олімпіади і змагання відбуваються в календарний вихідний або канікулярний період. Тому загальні календарі для педагогів лише основа для створення індивідуальних вчительських календарів.

Варіант №2

Затверджений календар вчителя на 2019-2020 навчальний рік

Також не варто забувати і про те, що стандартні версії навчання і відпочинку від Міністерства освіти носять рекомендаційний, а не обов’язковий характер. Це допускає варіативність розкладів занять в різних містах і навіть сусідніх школах.

Нюанси вчительського розкладу

У педагогів канікули школярів не є приводом для відпочинку. В цей час належить здавати різні звіти, займатися методичною роботою та аналізувати плани уроків, формуючи більш грамотну структуру освітнього процесу по своїй дисципліні або в конкретному класі початкової школи.

За фактом календар вчителя на навчальний 2019-2020 рік дає уявлення не тільки про дні роботи і відпочинку, але і про періоди спокійної трудової діяльності в канікулярний період.

В мережі є своєрідні шаблони розкладів для педагогів. Вони являють собою урізану версію стандартного календаря. З нього виключають 1 або 2 літніх місяці: червень і липень. Є і більш просунуті варіанти — в них вказують по половині червня і серпня, що часом збігається з відпусткою конкретного вчителя.

Увага! У календарі вчителя 2019-2020 в будь-який час може відбутися зміна. Це пов’язано з ймовірністю карантину або сильних морозів. У таких випадках у педагогів з’являється щось на зразок канікул – спокійна робота за відсутності учнів. Тільки важливо пам’ятати, що потім всім доведеться наздоганяти пропущену шкільну програму.

Є й такі електронні календарі, де вчитель сам змінює положення канікул і робочих днів. Популярність цих варіантів заснована на одній особливості — можна самостійно відзначити робочий час навіть в канікули або в стандартні вихідні у разі виїзних заходів.

Слід відзначити, що календар вчителя щорічно мало змінюється за своєю суттю. У ньому пересуваються дати, з’являються несподівані вихідні за рахунок переносів або спокійні дні під час шкільних карантинів, але загальна структура залишається практично незмінною.Create AccountLog In Your Account