Китайський гороскоп на 2017 рік

Оскільки, за східним календарем, наступний 2017 р. пройде під заступництвом червоного Півня, то китайський гороскоп на 2017 рік, обіцяє, що деяким особистостям вдасться повністю розкрити свій потенціал і відкрити в собі нові можливості.

Крім Півня, у фінансовому та кар’єрному плані, обов’язково пощастить Драконам, Мавпам, Тиграм, Козам і Бикам, так як, саме ці представники зодіакальних знаків ніколи не відступають від своїх принципів і завжди підлаштовуються під обставини (див. коли починається китайський Новий 2017 рік).

У 2017 році помітно стануть програвати Кролики і Змії, оскільки вони занадто повільні, і часто будуть радитися з іншими людьми, шукаючи підтримку і захист. Також у рік Півня, з великою ймовірністю побудувати кар’єру, зможуть представники знаків Мавпа, Кабана, Півня, Собаки і Щура.

Слід відзначити, що китайський (східний) гороскоп 2017 прогнозує цікаві наступні 365 днів і в любовних відносинах, особливо це позначиться на представниках Дракона, Кролика і Тигра, цим знакам не доведеться витрачати сили на залицяння за партнерами протилежної статі, до них вони самі будуть тягнутися (див. гороскоп любовний 2017). Зовсім несподівано в 2017 році розкриються в любовній сфері люди знаку Змії, Щура і Півня. Вони стануть більш чуттєвими, а деякі і зовсім будуть шукати фатальних знайомств, саме цього їм варто остерігатися, такі інтриги можуть закінчитися драматично.

В плані відпочинку і здоров’я, гороскоп китайський на 2017 рік, обіцяє напружені наступні 12 місяців для Тигрів, Свиней, Коней, Собак та Кіз, тому навряд чи їм вдасться нормально відпочити. Зате в 2017 р., зможуть відчути себе більш безтурботно, в т.ч і в плані здоров’я, знаки Півня, Дракона і Мавпи.

Також дивіться: китайський фінансовий гороскоп 2017 по знакам зодіаку.Create AccountLog In Your Account