Китайський Новий рік 2020: коли починається

Китайський (східний) календар представлений у вигляді тварин і їх стихій. Новий Рік в Китаї настає трохи пізніше загальноприйнятого, у нього немає якоїсь певної дати, зазвичай з 21.01 по 21.02, коли буває другий молодик після зимового сонцестояння. Пам’ятайте, що китайський Новий 2020 рік пройде в честь білого металевого Щура (Пацюка).

Дата святкування китайського Нового 2020 року

Китайський календар розділений на такі стихії, як вода, вогонь, земля, метал і вогонь. Тварини — щур, бик, тигр, кролик, дракон, змія, кінь, вівця, мавпа, півень, собака, свиня. За стародавньою легендою, так вони з’являлися біля ложа вмираючого Будди для прощання. В знак вдячності Будда дав їм право володарювати протягом одного року. За ці 60 років тварина побуває по одному разу в кожній із наявних стихій.

В 2020 році, дата святкування китайського Нового року, випадає на 25 січня, тобото на суботу.

Стихія і колір року

Вже не за горами Новий 2020 рік Пацюка, причому металевого. Метал, згідно з давніми китайськими повір’ями, виник від зіткнення західного неба з Землею.

Щур — самий перший знак в низці інших, тому цей рік суперечливий. Перше враження оманливе: Щур не такий спокійний, веселий і врівноважений, як здається. При найближчому розгляді — це просто джерело найрізноманітніших емоцій. Сюди відносяться постійне занепокоєння, нервозність і збудження.

Китайський Дракон - символ Нового року в Китаї

Стихія — метал, а значить, що це символ твердих, сильних і рішучих людей. Китайський Новий рік 2020, зажадає від людини цих же якостей і той, хто ними володіє, досягне успіху у цей час.

Білий колір — це символ бездоганності і чистоти. Планета, яка буде керувати цим роком — Меркурій, відповідно, вона буде допомагати всім інтелектуальним, дипломатичним, спритним людям.

Слід відзначити, що с настанням китайського Нового року 2020, при наявності вищеописаних якостей, втіляться в життя найсміливіші проекти та починання. Цей рік воістину можна назвати роком відкриттів і вигідних грошових вкладень. У той же час тут буде присутня надійність в родині, серед друзів і колег. Не менш сприятливий цей період для створення серйозних стосунків, пошуку любові і створення сім’ї.

Характеристика східного знака

Сильна воля і гострий розум — відмінні риси представників цього китайського знака. У них величезна кількість енергії і для того, щоб прийняти рішення не потрібно багато часу. Щури красномовні, вміють і люблять відстоювати свою точку зору, яку практично ніколи не міняють. Вони уперті, позбавлені якої б то не було гнучкості. Іноді Щурам доводиться агресивно захищати свою позицію, не помічаючи більш легкого шляху.

Святкові китайські ліхтарі червоного кольору

Цілей своїх вони майже завжди домагаються, навіть, незважаючи на величезну кількість перешкод. Це стосується не тільки справ, але й особистого життя. Проте буває так, що все це лише маска, під якою такі люди дуже сором’язливі.

При всьому небажання показувати свої справжні почуття оточуючим, Щури нерідко ображаються і впадають у гнів. Люди, народжені під знаком Пацюка за китайським календарем, мають феноменальну інтуїцію та обережністю. Напевно, не в останню чергу із-за цього, вони часто успішні у фінансових справах. Гроші і фінанси — це реально їх область.

Будинок у Щурів дуже затишний і гостинний, де господар завжди знаходиться в центрі уваги. Іноді Щур здається жадібним, насправді їм властиво робити резерв для захисту від різного роду невдач. Варто тільки такій нагоді появитися, наприклад хтось з близьких потрапить в біду, і Щур (Пацюк) одразу ж прийде на допомогу, поділившись своїми заощадженнями.

Прогнози астрологів

У цей рік не варто розраховувати на отримання швидкого результату, моментального збагачення. Не можна діяти нишком, використовувати сторонніх людей у своїх корисливих цілях.

В рік Щура 2020, стануть явними всі таємні проблеми, погані задуми будуть тільки тягнути вниз. Тому на прихильність китайського символа 2020 року, зможуть розраховувати чесні, оптимістичні й активні люди.

Святкування нового року в Китаї

Важкий характер Щура пригнічує емоції у людей, робить їх більш замкнутими і недовірливими. Через це важче заводити нових друзів і підтримувати стосунки зі старими, шукати щастя в особистому житті.

Особливо важкими будуть січень-березень і тільки з квітня ситуація зміниться в кращу сторону. Літо принесе спокій, всі зимові зусилля почнуть приносити плоди. У серпні знову доведеться конкретизувати подальші цілі.

Як правильно зустрічати Новий Рік 2020?

Для того, щоб як слід зустріти Новий Рік враховуючі китайський календар, потрібно згадати: що колір наступного 2020 року — білий, тому вітаються будь-які білі наряди и прикраси.

Новорічна китайска презентація

Підійдуть так само сріблясті кольори, адже метал — ще один символ року. Краще уникнути леопардових принтів, адже, як відомо, щури не ладнають з представниками сімейства котячих.

На столі може бути все, що завгодно, Щур славиться своєю кулінарною невибагливістю. Бажано мати на столі сир, фрукти і овочі, випічку з горіхами і ягодами.

Стіл повинен бути застелений хорошою білосніжною скатертиною, можна ставити металевий посуд. Дуже прикрасить композицію гарний срібний свічник.

Під час зустрічі Нового 2020 року символічні тварини завжди сприймаються тепло і душевно. Якщо вірити в свої сили, то металевий білий Пацюк обов’язково принесе успіх і удачу.Create AccountLog In Your Account