Коли буде підвищення пенсії в 2016 році в Україні

Напередодні нового року, для більшості пенсіонерів України питання про те, коли буде підвищення пенсії у 2016 році – є дуже нагальним і актуальним. Відповідно до офіційної заяви О. Зарудного, голови Пенсійного фонду України, індексація пенсій у 2016 році відбудеться у два етапи: у травні та відповідно в грудні 2016 року. При цьому, глава Пенсійного фонду, також заявив про те, що у разі якщо фінансова ситуація в країні буде стабільною, то пенсійні виплати, можливо піднімуть навіть раніше, від озвучених вище місяців.

Що стосується, того на скільки відбудеться підвищення пенсії в Україні в 2016 році, то дану інформацію Олексій Зарудний, на жаль, не озвучив. Але за його словами, збільшувати пенсійні виплати збираються не тільки тим, хто отримує мінімальну пенсію, а й іншим категоріям пенсіонерів, але тільки в тому випадку, якщо на це підвищення вистачить грошей у ПФ України.

Нагадаємо, що останній раз, підвищення пенсій, в нашій країні, відбулося в вересні 2015 р., тоді пенсії підвищили практично 70-ти відсоткам пенсіонерів України, а це приблизно 8,6 млн. чоловік (із 12,3 млн.). Тоді ж зросла і так звана мінімальна пенсія з 949 грн. до 1074 грн.

Таким чином, резюмуючи все вище сказане, індексація в 2016 році пенсії в Україні все-таки відбудеться, причому цілих два рази (в травні та грудні), а от на скільки їх підвищать, поки не відомо, але сподіваємося, що найближчим часом, цифри все-таки будуть озвучені.Create AccountLog In Your Account