Коли будуть магнітні бурі в січні 2020 року

З початком нового року багато людей пов’язують здійснення своїх найзаповітніших мрій. Вони сподіватися, що в новому періоді багато проблем можуть легко вирішитися. Однак, мало хто знає, що магнітні бурі в січні 2020 року можуть суттєво скоригувати ці плани. Не секрет, що це природне явище може серйозно вплинути на здоров’я значної частини людей, тому, можливо, у них не буде не сил, не бажання, щоб зайнятися важливою справою свого життя.

Звідки беруться магнітні бурі

Вони безпосередньо пов’язані з нашим світилом. Сонце є джерелом не тільки світла, але і мільярдів заряджених частинок. В результаті постійних вибухів на поверхні нашої зірки в навколишній простір викидається тонни розпеченої лави. Завдяки їй, Сонце випромінює світло і мільярди електронів і іонів, які з неймовірною швидкістю поширюються у Всесвіт. Цей величезний потік заряджених частин отримав назву – сонячний вітер. Через деякий час він досягає поверхні Землі. Якби не магнітне поле нашої планети, навряд чи на ній було б можливе життя. Радіація знищила б все живе в лічений час.

Магнітні бурі від Сонця в січні 2020 року

У той же час, потік частинок все-таки має вплив на нашу магнітосферу. Під впливом сильного сонячного вітру відбувається деформація магнітного поля. Спостерігаються сплески магнітної енергії, які й назвали магнітними бурями. Вони по-різному впливають на все живе навколо. Наприклад, на людину впливають особливо виразно тільки середні і великі за величиною магнітні коливання. Від сильних магнітних бур виходить з ладу навіть техніка. Мова йде про електроніку, навігаційне обладнання і стільниковий зв’язок.

Класифікація бур

Незначні сплески магнітної енергії позначаються латинськими буквами A, B, C, M, а сильні – Х. Магнітні бурі мають конкретне цифрове значення. Вони можуть бути в межах від 0,1 до 9,9 умовних одиниць.

Як вже зазначалося вище, сильні сплески магнітної енергії істотним чином впливають на людський організм. Особливо схильні до такого впливу особи похилого віку або особи, що мають проблеми з серцем і артеріальним тиском. Не виключено, що у цілком здорових людей може боліти голова, погіршується настрій, може з’являтися відчуття неспокою.

У жінки болить голова від магнітних бур

Сильні і середні магнітні бурі негативно впливають на вагітних жінок і дітей. Малюки можуть стати дратівливими і неслухняними. Також вони становлять небезпеку для тих, хто страждає хронічними захворюваннями. У несприятливі дні січня 2020 р. можуть прокинутися старі хвороби. Слабкі магнітні збурення помітні тільки психічно нездоровим людям.

Прогноз магнітних бур на січень 2020 року

Про точний час і сили магнітних бур можна дізнатися лише за кілька днів до самої події. Це зумовлено тим, що реальна сила сонячного вітру розраховується, виходячи з обстановки на поверхні Сонця. До того ж, потрібен час, щоб заряджені частинки досягли поверхні нашої планети.

Враховуючи важливість впливу магнітних бур на стан людей і техніки, спеціальні служби роблять попередній прогноз на найближчий час. Він робиться виходячи з статистичних даних, накопичених за попередній період. Крім цього, фахівці знають, що процеси на нашій зірці мають певну циклічність, яка становить приблизно десять років.

Враховуючи всі ці дані, вчені розраховують, які магнітні бурі будуть приблизно в певний момент часу. При цьому враховуються:

  • сила викиду вогненної лави;
  • рівень сонячного вітру і його швидкість;
  • відстань від Сонця до Землі.

Отже, попередній прогноз магнітних бур на січень 2020 року виглядає таким чином:

ДатаСила магнітних бурНаслідки
03.01.20 і 05.01.20сильнаМоже значно погіршитися самопочуття у літніх людей, вагітних жінок і дітей. У людей похилого віку може скакати тиск, спостерігатися безсоння. У здорових людей може боліти голова і спостерігатися депресія. Не виключена зміна настрою протягом дня.
10.01.20 і 12.01.20слабкаУ ці дні магнітну бурю помітять чутливі люди.

Як протидіяти магнітним бурям

Люди не можуть скасувати природні явища, але вони можуть свідомо зменшити їх негативний вплив. Для цього необхідно виконати ряд нескладних дій:

У несприятливі дні не рекомендується вживати важку їжу, так як весь організм знаходиться в нестабільному стані. Потрібно по можливості їсти тільки натуральні продукти і виключити зі свого раціону фаст-фуди та іншу нездорову їжу. У критичні дні і за кілька днів до них не слід переїдати. Лікарі радять більше пити натуральні соки і чисту воду.

Зменшити негативний вплив магнітних бур може і відмова від алкоголю, тютюну й інших шкідливих речовин. У цей період потрібно бути більше на свіжому повітрі. Не завадить для підвищення імунітету і помірні фізичні навантаження (зарядка), а так само контрастний душ. Непоганим варіантом будуть і релаксуючі вправи на природі.

Для людей з нервовими розладами рекомендуються різні заспокійливі процедури: трав’яні ванни і відвари.

У несприятливі дні краще налаштуватися на позитивний лад. Потрібно захистити себе від негативного впливу оточуючих. Краще усамітнитися на природі або послухати приємну спокійну музику. Добре заспокоює і заняття улюбленою справою.

Людям, які мають проблеми з серцем, потрібно мати під рукою всі необхідні лікарські препарати. При перших симптомах погіршення здоров’я, потрібно прийняти рекомендовану дозу ліків.

У дні магнітних бур потрібно вести звичний спосіб життя, вчасно лягати спати і захищати себе від великих фізичних і емоційних навантажень.

Сприятливі дні складають більшу частину місяця, тому досить легко заставити себе поберегтися всього кілька днів.

Сприятливі і несприятливі дні січня 2020 року

Напевно, багато хто з нас помітили, що іноді бувають дні, коли все йде, як «по маслу». Будь-яка робота виконується легко і без особливих зусиль. У той же час бувають періоди, коли навіть дріб’язкова робота вимотує організм. Виявляється, у всьому винен наш супутник – Місяць. Від цього найближчого космічного сусіда залежить не тільки самопочуття, але і багато моментів нашого життя.

Астрологи стверджують, що найсприятливішими днями для будь-яких справ є час зростання Місяця. В цей період з кожним днем організм стає все сильніше. У цей час можна займатися будь-якими справами.

Повний та новий Місяць та час убування супутника – не найкращі періоди для будь-яких справ. Треба зазначити, що на самопочуття і роботу впливають також сузір’я, через які проходить Місяць.

Виходячи з усіх цих факторів, картина виглядає наступним чином:

Дні гарного самопочуття і максимальної активності:
1, 2, 4-9, 14-16, 18, 19, 21, 22, 26-29 січня

Несприятливі дні для здоров’я і здійснення планів:
5, 10-13, 17, 20, 23-25, 30 і 31 січня

До несприятливих днів, природно, треба віднести і час магнітних бур у січні 2020 року.Create AccountLog In Your Account