Коли будуть відомі результати ЗНО-2020

Свої результати по тестах ЗНО в 2020 році учасники можуть подивитися на інформаційній сторінці, а таблицю переведення тестових балів в рейтингову шкалу можна знайти на сайті osvita.ua

Коли опублікують відповіді на завдання ЗНО-2020

Вже наступного дня після проведення зовнішнього незалежного тестування, на сайті УЦОЯО будуть розміщені правильні відповіді на завдання ЗНО. Таким чином абітурієнти зможуть перевірити себе.

Слід відзначити, що схеми оцінювання усіх завдань сертифікаційної роботи з т.н. відкритою відповіддю будуть відомі через три дні після проведення тестування.

По кожному з предметів буде складена рейтингова шкала від 100 до 200 балів. А з української мови, математики та історії України результати будуть додатково переведені в 12-ти бальну шкалу. Таблиці публікуються в день оголошення результатів ЗНО з конкретного предмету.

Де подивитися результати ЗНО

Кожен учасник ЗНО-2020 зможе подивитися свої результати на інформаційній сторінці. Для цього необхідно зайти на сайт, вказати номер сертифіката і пін-код. Зверніть увагу, що відвідувати сторінку можна не більше 10 разів на день.

Визначення результатів ЗНО проводиться в кілька етапів, а дізнатися свій бал абітурієнти зможуть в середині червня:

ДатиПредмети
До 12 червня 2020математика, фізика
до 20 червня 2020українська мова та література, іноземні мови, історія України
до 24 червня 2020біологія, географія, хімія

Після ознайомлення з усіма даними, необхідно роздрукувати інформаційну карту, яка є додатком до сертифіката. На підставі результатів ЗНО формується рейтинговий список абітурієнтів для вступу до ВНЗ.

Подати апеляцію можна з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії відбудеться не пізніше 22 липня 2020 року.Create AccountLog In Your Account