Коли і яким буде ЗНО в 2016 році: обов’язкові предмети, нововведення (зміни)

У цій статті ми розповімо Вам, про особливості здачі ЗНО в 2016 році, якими будуть обов’язкові предмети, а також, які слід очікувати нововведення від незалежного оцінювання. Отже, про все по порядку…

Насамперед, хотілося б відзначити, що зовнішнє оцінювання в 2016 р., пройде по зміненим правилам, які були затверджені Колегією МОН та підписані міністром освіти і науки. Відповідно до даних правил, зовн. незалежне оцінювання, для бажаючих поступити до ВНЗ, може бути проведено з наступних навчальних предметів: української літ. і мови, математики, історії України, фізики, хімії, географії, біології, а також навчальні предмети з англійської, російської, французької, німецької та іспанської мов. Крім цього, були розроблені програми ЗНО на 2016 рік, щодо здачі тестів з наступних мов: румунської, словацької, угорської, кримськотатарської, польської, болгарської, новогрецької та молдавської.

Терміни проведення ЗНО у 2016 році в Україні, будуть наступними:

– згідно останньої інформації, випускники ВНЗ I-II рівнів акредитації, в 2016 році, здавати ЗНО не будуть;
– для випускників ЗНЗ (з 5 травня по 10 липня);

А ось обов’язкові предмети для здачі ЗНО в 2016 році будуть наступними: українська мова та література, іноземна мова, а ось третій предмет математика або історія України, надається на вибір випускника.

Планується, що з 2016 року, буде запроваджено ще одне нововведення – ЗНО загальних навчальних компетентностей, даний тест зможуть здати ті випускники, які закінчили школу більше 5-ти років тому і результати якого можна буде використовувати для вступу у Вузи.

Також дивіться: нововведення та обов’язкові предмети ДПА в 2016 році.Create AccountLog In Your Account