Коли настає китайський Новий рік 2017. Дата і традиції святкування

Завдяки даній статті, Ви дізнаєтеся, коли настає китайський Новий рік 2017, а також, які існують традиції святкування цього свята в Китаї.

Згідно зі східним календарем, майже щорічно змінюється не тільки стихія, але і тварина-талісман. Стихія змінюється по десятирічному циклу, а тварини – по дванадцятирічному. Хоча і традиція святкувати Новий рік за китайським календарем в Україні склалася недавно, але з кожним роком цей захід набирає все більш масовий характер.

На зміну Мавпі, в 2017 році прийде інша тварина – Півень і стихія його – Вогонь, тому саме китайський Новий рік 2017, буде проходити під захистом Вогняного Півня. Дата його святкування в 2017 р., приходиться на 28 січня.

Для цього талісмана характерні всі риси тварини, що мешкає в живій природі. Люди, народжені в рік Півня, артистичні натури, володіють відмінною інтуїцією, але мають мінливий характер.

Як і будь-який інший Новий рік, китайський теж має масу традицій. Святкують його більш двох тисячоліть, так що він вважається найдавнішим святом зустрічі Нового року, зустрічі весни. У першу ніч, у Китаї, всюди запускають феєрверки і барвистий китайський салют. Це велике і яскраве свято з танцями драконів, смачними стравами і нестримними загальними веселощами. Закінчуються всі заходи, після завершення свята Ліхтарів, на 15-й день від початку місячного календаря.

На відміну від Нового року традиційного, китайський (східний) Новий рік дату змінює щорічно, так як вона залежить від місячного циклу. Як ми з’ясували, дата китайського Нового 2017 року – Півня, випадає на 28 січня 2017 р. і триватиме він до 16 лютого 2018 р. Після чого на зміну Півню прийде – рік Собаки, так що попереду нас чекають два цікавих роки.

Також дивіться: коли буде Пасха в 2017 році (дата).Create AccountLog In Your Account