Кращі обряди на Новий рік 2020 для багатства і грошей

Новий рік вважається магічним часом, коли справджуються бажання. Саме тому в цей день варто проводити обряди для багатства і грошей. Такі ритуали вважаються дієвими. Як їх проводити на Новий 2020 рік?

Найефективніші грошові ритуали на Новий рік 2020

Кожній людині хочеться, щоб удача завжди слідувала за нею, а кишені були повні грошей. Ніч з 31 грудня по 1 січня вважається чарівним часом, коли шанси реалізувати задумане особливо великі.

Наступні обряди допоможуть залучити фінансове благополуччя в 2020 році і направити грошовий потік на людину, що загадала бажання.

Обряд з яблуками

Якщо новорічні свята випадають на період зростання Місяця, обов’язково проводіть такий обряд на Новий 2020 рік для багатства і грошей. Потрібно придбати 20 великих яблук. Вони обов’язково повинні бути стиглими. Зверніть увагу, що треба буде обов’язково залишити здачу продавцю. Що робити далі?

Обряд з яблуками на Новий рік 2020
Необхідно 14 яблук роздати бідним. Зробити це слід у першу добу зростаючого Місяця. На другу добу слід віддати ще три плоди. На третю добу потрібно сходити в церкву і розкласти на поминальному столі фрукти, що залишилися. Слідом за цим потрібно вимовити:

«Пом’яніть мою убогість, раби Божої (ім’я), за упокій. Нехай з цього дня багатство ллється до мене річкою. Нехай багатство назавжди залишається зі мною. Хай збудеться, що сказано. Амінь. Амінь. Амінь».

Ні в якому разі не можна відчувати співчуття або злість, роздаючи яблука. Якщо ця умова дотримана, то вже на десяту добу повинні з’явитися перші результати. Шукаєте найбільш ефективний метод на Новий 2020 рік для багатства і грошей? Зверніть увагу на цей обряд.

Зерна пшениці

Цей обряд на Новий рік 2020 теж використовується для залучення грошей та багатства. Необхідно взяти зерна пшениці, а також насіння жита, покласти на стіл тарілку. Робити це треба напередодні новорічних свят. Необхідно загадати бажання, яке пов’язане з грошима і покласти кілька нових монет на тарілку. Їх треба залишити на блюді на всю ніч.

Вранці слід забрати їх, після чого покласти туди, де ніхто не зможе виявити. Зерна слід насипати в полотняний мішок. З настанням весни насіння треба посадити в грунт. Якщо вони проростуть, значить, зовсім скоро можете чекати достатку і багатства.

Ритуал з восковою свічкою

Даний обряд для багатства слід проводити безпосередньо на Новий 2020 рік. Він вважається дуже ефективним, але для цього доведеться запастися необхідними матеріалами. Що для цього потрібно:

 • свічка з воску білого кольору;
 • червона троянда;
 • один аркуш паперу формату А4;
 • окраєць чорного хліба;
 • квадратик рафінованого цукру;
 • червоний олівець або ручка.

Обряд слід проводити до настання Нового року. Запалюють свічки, пишуть на папері своє бажання, яке повинно бути пов’язане з грошима так чи інакше.

Після цього треба згорнути аркуш, покласти в нього хліб, шматок цукру і червону троянду. Виходить своєрідний згорточок, який необхідно зав’язати стрічкою.

Розплавити свічку і капнути її на згорток так, щоб його можна було запечатати. Надалі його треба буде покласти в затишному куточку в будинку. Також під згорток слід покласти фотографії. Зверніть увагу, що оптимальним буде найвище місце в оселі. Як тільки ритуал буде проведено, залишається тільки чекати. Протягом року всі загадані бажання повинні збуватися.

З золотим кільцем

Досить легкий для виконання ритуал дозволяє домогтися припливу грошей, коли всі інші методи не допомагають. Необхідно надіти на руку золоте кільце. Під бій курантів торкнутися їм мочки лівого вуха.

Одночасно потрібно уявляти собі поява багатства у вашому житті, збільшення зарплати або іншу мрію, яка пов’язана з грошима. Постарайтеся уявити, що всі мрії стали дійсністю.

Грошова ванна

Є ритуали, які можна проводити мало не до Старого Нового 2020 року. Кожен з цих днів наповнений особливою енергетикою, а тому не варто упускати своїх можливостей в цей період. Грошову ванну слід підготувати першого числа. Це притягне грошову енергію до вас, і ви будете буквально купатися в грошах в новому році.

Покладіть в ванну жменю монет відразу, як тільки прокинетеся. Після новорічної ночі наповніть її теплою водою і лягайте в неї. Уявляйте, що ви купаєтеся не в теплій воді, а в багатстві і грошах. Через 10 хвилин зберіть всі монети, покладіть в пакетик, а воду злийте.

Монети, які ви зберете з дна ванни, ні в якому разі не витрачайте. Вони будуть виконувати роль вашого талісмана протягом року. Ці ж самі монети можна використовувати на наступний Новий рік для проведення ритуалу повторно. Де їх зберігати? Можна покласти їх у скриньку або полотняний мішечок. Важливою умовою є заборона на проведення обряду в п’яному стані.

Інші методи

Далі будуть вказані методики, які виявляться корисними всім, хто хоче збільшити рівень добробуту в Новому 2020 році. Отже, що треба робити, щоб гроші завжди водилися у будинку:

 • Як тільки прозвучить бій курантів, відкрийте вхідні двері в оселі ненадовго. Завдяки цьому ви запустите грошову енергію в будинок.
 • Неодмінно поставте на новорічний стіл страви, в яких присутній рис. Добре привертають благополуччя вази з фруктами, горіхами, шоколадом і печивом.
 • Добре допомагає ритуал, згідно з яким, всіх що прийшли в будинок на свято обсипають пшеничною крупою. Надалі її слід використовувати як корм для птахів.

 

Підводячи підсумки

 • На Новий рік особливо рекомендується проводити обряди від безгрошів’я і для збільшення грошей. Цей період вважається чарівним, а тому будь-які обряди мають в цю дату особливу силу.
 • Бажано не проводити ритуали на Новий рік 2020 в нетверезому стані, а також відчуваючи деструктивні емоції, такі як заздрість, гнів і жадібність.
 • Найефективніші ритуали проводяться в момент, коли б’ють куранти і відразу після цього часу.


Create AccountLog In Your Account